Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χτες το πρωί μου έφερε το pc για φτιάξιμο, στις 10 το βράδυ σκοτώθηκε σε τροχαίο... τι να πεις 

Να σε έχουμε στα υπόψιν να σε στείλω κάτι αντιπαθέστατους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πλακα πλακα τι γινεται σε τετοια περιπτωση? Παιρνεις τηλ του στυλ "Συλληπητηρια κλπ κλπ εεε ξερετε ειναι ενα πισι που ειχε αφησει ο ανθρωπος, ναι, ποτε θα το παραλαβετε?"

 

 Συλλυπητήρια σκέτο. Δεν λες κουβεντα για το πισι. Αν ερθουν να στο ζητησουν ισχυρίζεσαι ότι δεν στο έφερε ποτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συλλυπητήρια σκέτο. Δεν λες κουβεντα για το πισι. Αν ερθουν να στο ζητησουν ισχυρίζεσαι ότι δεν στο έφερε ποτε.

 

Ήταν μέσα στο αμάξι και ετςι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα το κάνω (είναι softwarικο το πρόβλημα) και θα το βάλω στην αποθήκη... σε κάνα μήνα θα επικοινωνήσω με την αδερφή του να τον πάρει. Αν ήταν hardwarικο δεν θα το έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα το κάνω (είναι softwarικο το πρόβλημα) και θα το βάλω στην αποθήκη... σε κάνα μήνα θα επικοινωνήσω με την αδερφή του να τον πάρει. Αν ήταν hardwarικο δεν θα το έκανα.

Ντροπής πράματα...να τους το δωσεις αντί στεφάνου.

Τσολί-ν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστάρεις αναβίωση αρχαίων εθίμων ταφής έτσι?

Στην θέση σου θα έσκαγα μύτη με το tower στην πλάτη στην κηδεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείται ότι θα το φτιάξεις και σε λίγο καιρό θα πάρεις τηλέφωνο σπίτι, και καλά μην ξέροντας, και θα ζητήσεις να πληρωθείς για την δουλειά σου, σαν καλός ελεύθερος επαγγελματίας.

 

Μια φορά, παλαιά αρχαία, με πήρε τηλέφωνο μια θειά για να πάω να με πληρώσει κάτι θεραπείες που είχε κάνει η μάνα της, η οποία στο μεταξύ είχε αφήσει τον μάταιο τούτο κόσμο. Εννοείται ότι πήγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείται ότι θα το φτιάξεις και σε λίγο καιρό θα πάρεις τηλέφωνο σπίτι, και καλά μην ξέροντας, και θα ζητήσεις να πληρωθείς για την δουλειά σου, σαν καλός ελεύθερος επαγγελματίας.

 

Μια φορά, παλαιά αρχαία, με πήρε τηλέφωνο μια θειά για να πάω να με πληρώσει κάτι θεραπείες που είχε κάνει η μάνα της, η οποία στο μεταξύ είχε αφήσει τον μάταιο τούτο κόσμο. Εννοείται ότι πήγα.

 

 

Που να μας καταλάβουν ρε Λεφτερ εμάς τους ελεύθερους επαγγελματίες... ΡΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ 50€ ΕΞΟΔΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θα τον πετούσα μέσα όταν θα κλείναν τον τάφο... αρχαία Αίγυπτος και ετς

Κι οι γύφτοι το ίδιο κάνουν (Gypsy from Agypt;

 

 

νgypsyfuneral3790x526.jpg

Εγώ πάντως θα το κάνω (είναι softwarικο το πρόβλημα) και θα το βάλω στην αποθήκη... σε κάνα μήνα θα επικοινωνήσω με την αδερφή του να τον πάρει. Αν ήταν hardwarικο δεν θα το έκανα.

Να το φτιάξεις σουρωμένος απ' τα κονιακάκια-κεράσματα της κηδείας του...

Που να μας καταλάβουν ρε Λεφτερ εμάς τους ελεύθερους επαγγελματίες... ΡΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ 50€ ΕΞΟΔΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ

65€ έχω εγώ,πλερώ και ΙΚΑ και ΟΑΕΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...