Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Για τι την πήρες;

 

Και πως το έκανες να υπάρχει ενιαίο φόντο; Εμένα μου το βγάζει σε κάθε οθόνη ξεχωριστά το wallpaper. Και την έχω αριστερά την βοηθητική, πως μπορείς δεξιά....

 

Για το extra workspace.

 

Το φόντο ρύθμισε το να γίνεται tile.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για τι την πήρες;

 

Και πως το έκανες να υπάρχει ενιαίο φόντο; Εμένα μου το βγάζει σε κάθε οθόνη ξεχωριστά το wallpaper. Και την έχω αριστερά την βοηθητική, πως μπορείς δεξιά....

υπάρχουν programs που προσφέρουν χρήσιμες λειτουργίες για multimonitor setups

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμίζει S σειρά και με τρελαίνει.Σκέφτομαι και την CLA 180 που είναι πιο μικρούλα και πιο οικονομική αλλά η συγκεκριμένη C έχει ανέβει πολύ στους πιο πολλούς τομείς.

φαπ φαπ δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από καιρό είδα ειδήσεις στη τιβι.... :eek:  :shifty: 

έλεγε ο σύλλογος ξενοδοχουπαλλήλων ότι θα κάνει πρόταση στο υπουργείο παιδείας....να κλείνουν για μια εβδομάδα τα .. σχολεία!
έτσι ώστε οι οικογένειες να μπορούν να πηγαίνουν ... εκδρομές για σκι
:mellow:  :ph34r:  :blink:  :wacko:  :unsure:  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

My new year's resolution?

 

 

3840x1200

 

 

 

hOykB1V.jpg

 

mothafuckaaa

 

 

 

 

μονο δυο οθονες;

 

tsktsktsk

 

μερες

 

edit

 

μετα τα voucher των καθηγητων ηρθαν και αυτα των γιατρων...

http://www.kariera.gr/%CE%98%CE%AD%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82%20%CE%95%CF%81%CE%B3%CE%B1%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%82/%CE%95%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%AD%CE%BB%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%A5%CE%B3%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82/%CE%91%CE%B8%CE%AE%CE%BD%CE%B1/Voucher-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%BA%CE%BB%CE%AC%CE%B4%CE%BF-%CE%A5%CE%B3%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82/JHL4C5694142JXFKX0Z/?APath=2.21.0.0.0&sc_cmp1=js_GR_JobRes_2&IPath=JRGCV

 

χμμ

Επεξ/σία από viper2005
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από φέτος λέει τα ενοικιαστήρια συμβόλαια δεν τα πηγαίνουμε στην εφορία για θεώρηση, τα περνάμε στο ταξις. Ωραίο, καλό ακούγεται.

 

Μπαίνεις στην εφαρμογή του ταξις, την αρμόδια για ενοικιαστήρια. Δώσε αφμ. Του εκμισθωτή. Του μισθωτή. Δώσε αριθμό ΑΤΑΚ. Δώσε και ΚΑΕΚ. Δώσε και αριθμό παροχής ΔΕΗ. Πεντακόσιες χιλιάδες ψηφία. ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΗΤΕ. Πρέπει να χαλάσεις 4 πληκτρολόγια για να δηλώσεις ένα κωλοσυμβόλαιο. Πάρε αμκα, πάρε αφμ, πάρε αριθμό ταυτότητας, τι διάλο τους θέλουν τόσους αριθμούς. Επιπλέον, "Ο ATAK ΔΕΝ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΜΑΣ Ή ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΑΚΙΝΗΤΟ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ ΣΑΣ. ΒΕΒΑΙΩΘΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΚΑΛΕΣΤΕ  ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΣΥΝΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΩΝ". Άντε ξαναγαμηθείτε. Τον σωστό αριθμό βάζω, εσείς μου τον δώσατε. Διορθώστε τις κωλοεφαρμογές σας, και βάλτε και κάναν άνθρωπο να σηκώνει το κωλοτηλέφωνό σας εκεί στο κωλοκέντρο εξυπηρέτησής σας, κοντεύω να χαλάσω και το πληκτρολόγιο του τηλεφώνου μου και γραμμή δεν βγαίνει. ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΓΚΚΚΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ.

 

 

Ουφ. Καληφάκινμέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

worse? γύριζα σπίτι με τα πόδια κ πήγε να προσγειωθεί πάνω μου κάγκουρας με μηχανάκι 
των άρχισα στα καντήλια κ πιαστήκαμε στη μεση του δρόμου
αφού δε το πέταξα στο ποτάμι το @$#%#$ μαζι με την πάπια να μάθει κολύμπι 
κ άρχισε να μελανιάζει κ το δάχτυλο γιατι βρήκα κόκαλο 
$@#^:$#%&$^*  
μια χαρά , ωραία περνάμε 
μ' αρέσει το όλα καλά θα πάνε, όλα θα φτιάξουν
να πέσει μετεωρίτης να καταστραφεί ο πλανήτης να φτιάξουν 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...