Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

θα ήθελα ενα μωρό αλλα είμαι άνεργος τώρα οπότε άμα τακτοποιηθώ με μια επιχειρηματική κίνηση που ετοιμάζω θα βρω κάποια καλή να τη αφήσω έγκυο  :) 

 

Κι αν δεν βρεις άρπαξε μια γαλοπούλα και κάνε τη δουλειά σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γάμα τη γη να βγάλει μανδραγόρα.

οταν ήμουν μικρός το είχα δοκιμάσει αυτό αλλα σε λάσπη 

πειραματιζόμουν εκείνη την εποχή , είχα δει και το American pie..

ντρέπομαι που το παραδέχομαι αλλα δεν ντρέπομαι που το δοκίμασα  B)  

Κι αν δεν βρεις άρπαξε μια γαλοπούλα και κάνε τη δουλειά σου

δεν είμαι κτηνοβάτης 

με αρέσουν μόνο οι γυναίκες 

άλλωστε το ζώο θα πέθαινε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It's this time of the year που παντού έγκυες. ΠΟΛΥ έγκυες όμως! Αυτό που είναι μια κοιλιά με πόδια...

 

 

Ντεααμ!

 

To καλοκαιρακι, στην ακρογυαλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πήρε ένα δεκαήμερο αλλά επιτέλους έστρωσα το καινούριο μου πισί. Δηλαδή τόση τεχνολογία έχουν φτιάξει, μέχρι και οι κινέζοι πήγαν στο φεγγάρι ναούμ, αυτοί δεν μπορούν να βρούν ένα κόλπο ώστε, αλλάζεις το πισί, βάζεις καινούριες μητρικές πατρικές μνήμες κάρτες κλπ κλπ και κλαααατς, πατάς ένα κουμπί και όλα είναι στημένα όπως ήταν στο παλιό; Τεσπά, ήταν καλή φάση, πρώτη φορά στήνω πισί από τις ζελατίνες :-)

 

http://www.razerzone.com/christine

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=9U8GQbwJk7g

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατατάλλα, η μάνα λέει θέλει να παίζει πασιέντζες στο λάπτοπ του πατέρα. Όλα καλά. Αλλά μετά η μάνα αποφάσισε ότι θέλει να σερφάρει κιόλας, να διαβάζει μπλογκζ και εφημερίδες και τέτοια. Και εκεί ο πατέρας άρχισε να στραβώνει, γιατί "του το χαλάει" λέει! Του χαλάει το λάπτοπ στο οποίο γίνεται της πουτάνας εντωμεταξύ, του έχω κάνει ήδη 3-4 φορές φορμάτ. Οπότε, βρες λέει κάνα μεταχείρι λαπτοπάκι για την μαμά, να έχει το δικό της! ΤΙ ΛΕΤΕ ΜΩΡΕ. Να έχω και την μάνα μετά να με ζαλίζει, θα θέλει μετά και φέησμπουκ και η-μέηλ και σκάηπ για να μιλάει με τις φίλες της... Το χάνουν όσο περνάει ο καιρός τα παπούδια...

 

 

Καλημέρες!

 

To support στην φαμιλιά είναι βάρβαρο και θέλει γερά νεύρα....

 

όχι ρε, θα την παλέψω με τον οαεδ και την αποζημίωση (που ήταν αρκετά καλή θα έλεγα για 9 χρόνια (ως εξωτερικός) στην τράπεζα)...

 

Για δες και μια ματια στο odesk https://www.odesk.com/

 

 

Βλλέπω να τις αρέσουν τα manga και τα anime ειδικά τα Yaoi. Άντε κοπελιά μου να δεις κάνα bleach να νιώσεις Japan στο πετσί σου....

 

 

Τέλος έχω κάνει το εκτυπωτή κοινόχρηστο μέσω cups και από τότε γίνεται τσακωμός για το μελάνι.... Λοιπόν αν κάνεται τον εκτυπωτή κοινόχρηστο φροντίστε να ειναι laser.

 

Και φροντίστε με κάποιο τρόπο να είναι διαθέσιμο KAI μέσω wi-fi για να μην σε πρήζει η αδερφή σου να τυπώσει κάτι κάθε 3 και λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cv που εχει μέσα γνώσεις απο servers μέχρι music production και να γυρίζουν να ρωτάνε "λες να ξέρει απο υπολογιστές"

 

Only in Greece

 

Μερες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιμηθηκα με μια κουβερτα και δυο πιο μικρες.. Ξυπνησα και η κουβερτα ηταν πεταμενη στην γωνια.. Δεν θυμαμαι τιποτα...

 

Τι σκατα παιχτηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...