Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πρέπει νάναι τρισμέγιστο troll,δεν διανοείται τόσο συγκροτημένη σκέψη να διαλύεται σαν το μαλλί της γρηάς μπροστά στα παπαγαλάκια.

 

Του βγάζω το καπέλο (δεν φοράω).

Θεός των απανταχού trolls.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γμτ δεν πρόλαβα το τόπικ του Σώρρα

και το δικό μου θέμα κλειδώθηκε κ ακόμα δεν κατάλαβα γιατί δεν παράγουμε 

μακάρι να το σκεφτόμουν μικρός , να είχα σπουδάσει πολιτικός , να γινόμουν πρωθυπουργός και μια μέρα σαν αυτή να τρώγανε όλοι με χρυσά κουτάλια χαβιάρι και φέτα.

 

έχω σκεφτεί να πάρω μέρος στις εκλογές , αλλα φοβάμαι οτι δεν θα βγω 

ο ανταγωνισμός ειναι μεγάλος κ εγώ τόσο μικρός, μόνο 24 χρονών 

είχα όνειρα για αυτή τη χώρα , να την κάνω δυνατή , αλλα κανένας δεν μου έδειξε το δρόμο

ο επαγγελματικός προσανατολισμός απέτυχε και η χώρα έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να γίνει δύναμη

θα μπορούσα να έχω κάνει τόσα για εσάς..

λυπάμαι πραγματικά 

 

μακάρι να γνώριζα προσωπικά τον Αντώνη τον Σαμαρά να τον συμβούλευα για τα βήματα που πρέπει να ακολουθήσει.

Ειναι τόσο εύκολο να σωθεί η χώρα και αυτός προσπαθεί τόσο σκληρά να τα καταφέρει που παραλίγο να χάσει το μάτι του στην προσπάθεια.

Δεν ειναι ευκολο να είσαι πρωθυπουργός και το άγχος είναι καταλυτικός παράγοντας. 

 

Μακάρι να απαντήσει σε κάποιο απο τα τηλεφωνήματα μου και ίσως κάποια ημέρα να πίνεται κρασί μπρούσκο στο όνομα μου.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το δικό μου θέμα κλειδώθηκε κ ακόμα δεν κατάλαβα γιατί δεν παράγουμε

μακάρι να το σκεφτόμουν μικρός , να είχα σπουδάσει πολιτικός , να γινόμουν πρωθυπουργός και μια μέρα σαν αυτή να τρώγανε όλοι με χρυσά κουτάλια χαβιάρι και φέτα.

 

έχω σκεφτεί να πάρω μέρος στις εκλογές , αλλα φοβάμαι οτι δεν θα βγω

ο ανταγωνισμός ειναι μεγάλος κ εγώ τόσο μικρός, μόνο 24 χρονών

είχα όνειρα για αυτή τη χώρα , να την κάνω δυνατή , αλλα κανένας δεν μου έδειξε το δρόμο

ο επαγγελματικός προσανατολισμός απέτυχε και η χώρα έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να γίνει δύναμη

θα μπορούσα να έχω κάνει τόσα για εσάς..

λυπάμαι πραγματικά

 

μακάρι να γνώριζα προσωπικά τον Αντώνη τον Σαμαρά να τον συμβούλευα για τα βήματα που πρέπει να ακολουθήσει.

Ειναι τόσο εύκολο να σωθεί η χώρα και αυτός προσπαθεί τόσο σκληρά να τα καταφέρει που παραλίγο να χάσει το μάτι του στην προσπάθεια.

Δεν ειναι ευκολο να είσαι πρωθυπουργός και το άγχος είναι καταλυτικός παράγοντας.

 

Μακάρι να απαντήσει σε κάποιο απο τα τηλεφωνήματα μου και ίσως κάποια ημέρα να πίνεται κρασί μπρούσκο στο όνομα μου.

 

Φαντάσου ardan.Κάμποσα από δαύτα.

Και ούζο.Πολύ ούζο όμως.Και χύμα.

 

Φαντάσου τώρα τον εαυτό σου να τα έχει καταπιεί όλα αυτά,συγχρόνως.

Έτσι θα είσαι αν πολιτευτείς.

Plus τα πουτσοσκάμπιλα που θα τρως καθημερινά απ´ αυτούς που σε σμπρώξανε στο ανέβασμα.

 

 

Τι λες,επιμένεις ακόμα στη φαντασίωσή σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου ardan.Κάμποσα από δαύτα.

Και ούζο.Πολύ ούζο όμως.Και χύμα.

 

Φαντάσου τώρα τον εαυτό σου να τα έχει καταπιεί όλα αυτά,συγχρόνως.

Έτσι θα είσαι αν πολιτευτείς.

Plus τα πουτσοσκάμπιλα που θα τρως καθημερινά απ´ αυτούς που σε σμπρώξανε στο ανέβασμα.

 

 

Τι λες,επιμένεις ακόμα στη φαντασίωσή σου;

συγνώμη Παππού , οι προθέσεις μου ηταν αγνές  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It's this time of the year που παντού έγκυες. ΠΟΛΥ έγκυες όμως! Αυτό που είναι μια κοιλιά με πόδια...

 

 

Ντεααμ!

 

 Κριση. Τους φαινονται ακριβά τα προφυλακτικά και πάνε γυμνοί στα αγκάθια, σε 9 μήνες θα τα πουμε ομως, όταν βγουν τα μικρά αλλιεν που σε κοιτάνε επίμονα και περίεργα χωρις να μιλάνε και δεν ξέρεις τι μπορει να σκέφτονται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα ενα μωρό αλλα είμαι άνεργος τώρα οπότε άμα τακτοποιηθώ με μια επιχειρηματική κίνηση που ετοιμάζω θα βρω κάποια καλή να τη αφήσω έγκυο  :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...