Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ίσως όμως έχω στύση κατά τη διάρκεια του βίντεο,ελπίζω να μην ενοχλεί τα πλήθη.

που χάθηκες ξάδερφε?

γκαλά είσ? α?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Και μόλις ψόφησε ο 2.5 500αρης που είχα για τις εξωτερικές δουλειές (από δικιά μου μαλακία κιόλας =ρ). RIP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πήρε ένα δεκαήμερο αλλά επιτέλους έστρωσα το καινούριο μου πισί. Δηλαδή τόση τεχνολογία έχουν φτιάξει, μέχρι και οι κινέζοι πήγαν στο φεγγάρι ναούμ, αυτοί δεν μπορούν να βρούν ένα κόλπο ώστε, αλλάζεις το πισί, βάζεις καινούριες μητρικές πατρικές μνήμες κάρτες κλπ κλπ και κλαααατς, πατάς ένα κουμπί και όλα είναι στημένα όπως ήταν στο παλιό; Τεσπά, ήταν καλή φάση, πρώτη φορά στήνω πισί από τις ζελατίνες :-)

 

κατατάλλα, η μάνα λέει θέλει να παίζει πασιέντζες στο λάπτοπ του πατέρα. Όλα καλά. Αλλά μετά η μάνα αποφάσισε ότι θέλει να σερφάρει κιόλας, να διαβάζει μπλογκζ και εφημερίδες και τέτοια. Και εκεί ο πατέρας άρχισε να στραβώνει, γιατί "του το χαλάει" λέει! Του χαλάει το λάπτοπ στο οποίο γίνεται της πουτάνας εντωμεταξύ, του έχω κάνει ήδη 3-4 φορές φορμάτ. Οπότε, βρες λέει κάνα μεταχείρι λαπτοπάκι για την μαμά, να έχει το δικό της! ΤΙ ΛΕΤΕ ΜΩΡΕ. Να έχω και την μάνα μετά να με ζαλίζει, θα θέλει μετά και φέησμπουκ και η-μέηλ και σκάηπ για να μιλάει με τις φίλες της... Το χάνουν όσο περνάει ο καιρός τα παπούδια...

 

 

Καλημέρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπώ το γεγονός όπου οι Ισπανοί προσπαθούν να σου πουλήσουν αγγλικές υπηρεσίες και σου στέλνουν αναλυτικά email στα ισπανικά.

 

Υπάρχουν χειρότεροι απο εμάς.jpg

 

Μερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πήρε ένα δεκαήμερο αλλά επιτέλους έστρωσα το καινούριο μου πισί. Δηλαδή τόση τεχνολογία έχουν φτιάξει, μέχρι και οι κινέζοι πήγαν στο φεγγάρι ναούμ, αυτοί δεν μπορούν να βρούν ένα κόλπο ώστε, αλλάζεις το πισί, βάζεις καινούριες μητρικές πατρικές μνήμες κάρτες κλπ κλπ και κλαααατς, πατάς ένα κουμπί και όλα είναι στημένα όπως ήταν στο παλιό; Τεσπά, ήταν καλή φάση, πρώτη φορά στήνω πισί από τις ζελατίνες :-)

 

κατατάλλα, η μάνα λέει θέλει να παίζει πασιέντζες στο λάπτοπ του πατέρα. Όλα καλά. Αλλά μετά η μάνα αποφάσισε ότι θέλει να σερφάρει κιόλας, να διαβάζει μπλογκζ και εφημερίδες και τέτοια. Και εκεί ο πατέρας άρχισε να στραβώνει, γιατί "του το χαλάει" λέει! Του χαλάει το λάπτοπ στο οποίο γίνεται της πουτάνας εντωμεταξύ, του έχω κάνει ήδη 3-4 φορές φορμάτ. Οπότε, βρες λέει κάνα μεταχείρι λαπτοπάκι για την μαμά, να έχει το δικό της! ΤΙ ΛΕΤΕ ΜΩΡΕ. Να έχω και την μάνα μετά να με ζαλίζει, θα θέλει μετά και φέησμπουκ και η-μέηλ και σκάηπ για να μιλάει με τις φίλες της... Το χάνουν όσο περνάει ο καιρός τα παπούδια...

 

 

Καλημέρες!

 

Γουελκαμ το μαι γουορλντ. Επίσης ο πατέρας ειναι υποπτος, μαλλον θελει να κρυψει τις τσόντες που βλέπει, μην πατήσεις ποτε ctrl + h στο πισι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόλις απολύθηκα!  :mrgreen:

 

 Τον τελευταίο καιρό δεν σε πάει και πολύ ε; Άντε ήρθες στην πλειοψηφία να μην νιώθεις μειονεκτικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...