Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καλή ήτο τουλάστιχον ?

 

ερώτηση παγίδα αν γκαντάλαβα καλά
θα πω ενα παμ παρακατ κ καλή χρονιά να έχουμε  :lol:

 

 

Πες της μην ανησυχεί.

Αφού δεν ήρθε σε οργασμό,δεν πρόκειται να συλλάβει.

 

 

Πόσο αναπολώ εκείνες τις μέρες.

Α ρε μοντ.ούτε βαλτός νάσουνα,τα καλύτερα παιδιά μας έφαγες λάχανο.

ποια παιδιά ? α?
κείνα που λέγανε πως μένει αυτή που βιάστηκε έγκυος αφού δεν ήθελε?
ή κεινα που λέγανε οτι αμα δεν έρθς σε οργασμό δε γκαστρώνεσαι? (καπ το χε πάρ το ματιμ νομίζω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πώς σας φαίνεται το καινούριο μου κουμπιούτερ; Ε; Ε; Καλό δεν είναι; Ε; Έχει και πυρήνες και ραμ και σατα3 και διάφορα άλλα ωραία, και windows 7 ναούμ! Άμα μπορέσω να στρώσω και την ανάλυση της οθόνης θα είναι ακόμα καλύτερο, γιατί κοντεύω να βγάλουν πουλάκια τα μάτια μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς σας φαίνεται το καινούριο μου κουμπιούτερ; Ε; Ε; Καλό δεν είναι; Ε; Έχει και πυρήνες και ραμ και σατα3 και διάφορα άλλα ωραία, και windows 7 ναούμ! Άμα μπορέσω να στρώσω και την ανάλυση της οθόνης θα είναι ακόμα καλύτερο, γιατί κοντεύω να βγάλουν πουλάκια τα μάτια μου.

Ο αη- χασου σα να άργησε λίγο - εμένα ακόμα να μου φέρει το τεπανγιάκι που ζήτησα- καλορίζικο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώ την ζωή μου αρρώστησα. Σηκώνομαι την παρασκευή και ένοιωθα λίγο άρρωστος με ένα γαργάλημα στο λαιμό και όλη μέρα ήμουν σάπιος αλλά νόμιζα ήταν από τον κακό ύπνο. Σάββατο, το ίδιο γαργάλημα στο λαιμό, και σήμερα που σηκώθηκα μου πονάει κανονικά. Αύριο θα έχω μπούκωμα και κρυολόγημα με πιθανότητα 90%. Ελάχιστες φορές την έχω γλυτώσει με αυτά τα συμπτώματα.

 

Τι σκατά να κάνω τώρα για να μειωθεί ο χρόνος κρυολογήματος και να περάσει πιο light ?  Ήδη ετοιμάζω πορτοκαλάδα, και πρέπει να βάλω στο πρόγραμμα και λίγο μέλι, την ζωή μου, μέσα.

 

 

1,5x - 2x

 

Μην ξαναδείς ποτέ σου Lynch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώ την ζωή μου αρρώστησα. Σηκώνομαι την παρασκευή και ένοιωθα λίγο άρρωστος με ένα γαργάλημα στο λαιμό και όλη μέρα ήμουν σάπιος αλλά νόμιζα ήταν από τον κακό ύπνο. Σάββατο, το ίδιο γαργάλημα στο λαιμό, και σήμερα που σηκώθηκα μου πονάει κανονικά. Αύριο θα έχω μπούκωμα και κρυολόγημα με πιθανότητα 90%. Ελάχιστες φορές την έχω γλυτώσει με αυτά τα συμπτώματα.

 

Τι σκατά να κάνω τώρα για να μειωθεί ο χρόνος κρυολογήματος και να περάσει πιο light ? Ήδη ετοιμάζω πορτοκαλάδα, και πρέπει να βάλω στο πρόγραμμα και λίγο μέλι, την ζωή μου, μέσα.

 

 

Μην ξαναδείς ποτέ σου Lynch.

Αντιβίωση,ίσως;

Αν καίγεσαι (δουλειές κλπ deadlines),όρμα.

Αν στο μπούτσο σου,κάτσε σπίτι με σουπίτσες,πυτζαμούλες,κομτρεξάκια και περίμενε να κάνει ο ιός απογόνους.

Μετά θα φύγει.

πώς σας φαίνεται το καινούριο μου κουμπιούτερ; Ε; Ε; Καλό δεν είναι; Ε; Έχει και πυρήνες και ραμ και σατα3 και διάφορα άλλα ωραία, και windows 7 ναούμ! Άμα μπορέσω να στρώσω και την ανάλυση της οθόνης θα είναι ακόμα καλύτερο, γιατί κοντεύω να βγάλουν πουλάκια τα μάτια μου.

Πως να το δούμε από μακρυά;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώ την ζωή μου αρρώστησα. Σηκώνομαι την παρασκευή και ένοιωθα λίγο άρρωστος με ένα γαργάλημα στο λαιμό και όλη μέρα ήμουν σάπιος αλλά νόμιζα ήταν από τον κακό ύπνο. Σάββατο, το ίδιο γαργάλημα στο λαιμό, και σήμερα που σηκώθηκα μου πονάει κανονικά. Αύριο θα έχω μπούκωμα και κρυολόγημα με πιθανότητα 90%. Ελάχιστες φορές την έχω γλυτώσει με αυτά τα συμπτώματα.

 

Τι σκατά να κάνω τώρα για να μειωθεί ο χρόνος κρυολογήματος και να περάσει πιο light ?  Ήδη ετοιμάζω πορτοκαλάδα, και πρέπει να βάλω στο πρόγραμμα και λίγο μέλι, την ζωή μου, μέσα.

 

 

 

Μην ξαναδείς ποτέ σου Lynch.

Μόνο με τα προϊόντα ασχολούμε. Οι δημιουργοί μου ειναι αδιάφοροι.

 

In other news

 

Σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok,έστρωσε και η οθόνη. Τζάμι.

 

Κθούλου, βιταμίνη Σου και κάτι ματζούνια ακόμα (εχινάτσια ή κάπως έτσι) που πουλάνε στα φαρμακεία. Μια φορά που είχα πονόλαιμο και τέτοια σαν εσένα, με βοήθησαν και έστρωσα σε καναδυό μέρες (μπορεί βέβαια να έστρωνα και χωρίς αυτά). Τώρα που έχω στουμπωμένη μύτη μια βδομάδα, παίρνω παίρνω βιταμίνες και δουλειά δεν γίνεται. Επίσης, πρακτικό που κάνω στα παιδιά και πιάνει: μέλι με κανέλα: βάλε μια κουταλιά της σούπας μέλι (όχι φουλ), και ρίξε από πάνω κανέλα μπόλικη (ρίχνε λίγο, ανακάτευε λίγο, ξαναρίχνε κοκ, εγώ το κάνω με μια οδοντογλυφίδα), μέχρι να γίνει σαν πάστα. Είναι και νόστιμο, είναι και μικροβιοκτόνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούω μια βαβούρα όξω και αρχίσανε όλα τα σκυλιά σε όλο το τετράγωνο να κάνουν σα λυσσασμένα. πετάγομαι  να δω τι γίνεται κάτι πέρασε κάτι (νομίζω άνθρωπος ηταν , μόνο το τρέξιμο άκουσα ) κ τον κυνήγαγε μια αγέλη σκύλοι απο πίσω

με το που πέρασε το μπουλούκι ξαφνικά όλα τα σκυλιά το ράψανε κ ηρέμησαν 

wtf , ποιος παλαβός τρέχει μες τη νύχτα ? ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα σήμερα την εχινάκεα(ποιος ξέρει αν δουλεύει, παρότι την έχω πάρει αρκετές φορές) και είχα ακούσει και παλιά για το μέλι. Αλλά κανέλα δεν την έχω δοκιμάσει.

 

Μερικές φορές πάντως που τα έχω πάρει όλα μαζί από την πρώτη μέρα(μέλι, εχινάκεα, φρέσκες πορτοκαλάδες) ο χρόνος του κρυολογήματος μειώθηκε πολύ αν και μπορεί να είναι ψυχολογικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούω μια βαβούρα όξω και αρχίσανε όλα τα σκυλιά σε όλο το τετράγωνο να κάνουν σα λυσσασμένα. πετάγομαι  να δω τι γίνεται κάτι πέρασε κάτι (νομίζω άνθρωπος ηταν , μόνο το τρέξιμο άκουσα ) κ τον κυνήγαγε μια αγέλη σκύλοι απο πίσω

 

με το που πέρασε το μπουλούκι ξαφνικά όλα τα σκυλιά το ράψανε κ ηρέμησαν 

 

wtf , ποιος παλαβός τρέχει μες τη νύχτα ? ...

 

Eγώ ήμαν. 

 

 

 

 

 

 

Σε ψάχνω. :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...