Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ορ θείο storm ποιος αντιγράφει τη σήμερον ημέρα ?
πάρτο απ το θείο τον θαλασσόλυκο με το ξύλινο πόδι να κανς τη δουλειά σου
αφού το έχεις που το έχεις , εισαι κυριλέ , μη παιδεύεσαι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

αν έχει προστασία, θα χρειαστείς κάτι σαν το dvd decrypter (free) με το οποίο θα το περάσεις στον σκληρό σου. Από εκεί και πέρα το νέρο θα κάνει την δουλειά. Αν δεν έχει προστασία, το νέρο φτάνει.

 

Σωραιος λεφτερ, αυριο θα το κανω και ποσταρω feedback thanks :D

ορ θείο storm ποιος αντιγράφει τη σήμερον ημέρα ?

πάρτο απ το θείο τον θαλασσόλυκο με το ξύλινο πόδι να κανς τη δουλειά σου

αφού το έχεις που το έχεις , εισαι κυριλέ , μη παιδεύεσαι .

Eλα μου ντε!!! Καποιος ο οποιος μαλακωδως αναλαμβανει να το κανει για αλλους. Το backup θα παει στον κατοχο του αρχικου dvdακιου, εγω προσωπικα δεν παιζει να δω αυτο το πραγμα για κανεναν λογο, ειναι κατι μεταξυ μπαλετου και γενικως χορου και δεν εχω μπει καν στη διαδικασια να ανοιξω το κουτι ακομα. Και φυσικα κοβω το χερι μου πως ο ξυλοποδαρος που τοσο με εχει βοηθησει (και ειναι και ο λογος που εχω ξεχασει ο,τι εχει να κανει με δισκακια) δεν παιζει να το χει αυτο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι κλειδωμένο,το DVD-Decrypter δεν παίζει μία.

Θες Any Dvd για background και μετά ένα απλό clone με το ομόνυμο γραφτικό σε dual layer δισκάκι.

Και το dvdfab παίζει μπάλα.

Για πες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν είναι κλειδωμένο,το DVD-Decrypter δεν παίζει μία.

Θες Any Dvd για background και μετά ένα απλό clone με το ομόνυμο γραφτικό σε dual layer δισκάκι.

Και το dvdfab παίζει μπάλα.

Για πες.

Aυριο που θα το τσεκαρω ποσταρω τι και πως το εκανα. Αλλα μεταξυ μας ηδη μετανιωνω που το ανελαβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dvd decrypter κανει δουλεια αρκει το dvd να μην εχει νεοτερο κλειδωμα απο αυτο που υποστηριζει . Dvd fab ειναι καλο αλλα δεν ειναι free.Λεω να ψαξεις στο "συρταρι" σου μηπως βρεις την ταινια για να αποφυγεις την ταλαιπωρια .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγε να πέσει ξύλο με (μάλλον) λιάρδα οδηγό στην Λαμπράκη @ Νίκαια, μου κόλλαγε συνέχεια από πίσω, με προσπερνάει και σταματάει ΧΥΜΑ στον δρόμο μπροστά μου και ζήταγε τα ρέστα...

ρε να μην έχω ένα όπλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε να μην έχω ένα όπλο...

 

Από τις στιγμές που χαίρεσαι που δεν ζεις στο murica :lol:

 

Αν είχαμε pew pew στην Ελλάδα οι μισοί θα ταν στο χώμα κ οι άλλοι μισοί στη μπουζού.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγε να πέσει ξύλο με (μάλλον) λιάρδα οδηγό στην Λαμπράκη @ Νίκαια, μου κόλλαγε συνέχεια από πίσω, με προσπερνάει και σταματάει ΧΥΜΑ στον δρόμο μπροστά μου και ζήταγε τα ρέστα...

ρε να μην έχω ένα όπλο...

Τώρα είναι ακριβά τα όπλα,συν την απόγνωση που μας κατατρύχει (σωστό είναι ορθογραφικά), έχεις σίγουρη πενταετία με το καλημέρα στην έδρα.

Καλύτερα κανα σπραίυ πιπεριού or something.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...