Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκατά μου μπήκε το 2014.....Χάλασε το laptop.....ελπίζω να το έφτιαξα....,αρρώστησα και δεν ξέρω από που....εδώ και 5 ώρες έχω τρελό τρέμουλο=πυρετούλης.....

Φακ γεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Έχω ένα σοβαρό προβληματισμό και χρειάζομαι βοήθεια.

 

 

Θέλω λογοπαίγνιο του DOT (damage-over-time) για να αλλάξω όνομα στον παπά μου στο WoW.  ;p

Έχω βρει τα subcomandot, dottstoevsky και μερικά ακόμα πιο αδιάφορα.

 

Ακούω ιδέες.

Ο παπάς είναι shadow, undead, κακός τύπος, badass, brutal, μοχθηρός, σατανικός, pure evil, κάθε πρωί σκοτώνει κουταβάκια που κάνει like η evabb, οπότε κάτι να του ταιριάζει, μη πει κανένας fagdot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα σοβαρό προβληματισμό και χρειάζομαι βοήθεια.

 

 

Θέλω λογοπαίγνιο του DOT (damage-over-time) για να αλλάξω όνομα στον παπά μου στο WoW.  ;p

Έχω βρει τα subcomandot, dottstoevsky και μερικά ακόμα πιο αδιάφορα.

 

Ακούω ιδέες.

Ο παπάς είναι shadow, undead, κακός τύπος, badass, brutal, μοχθηρός, σατανικός, pure evil, κάθε πρωί σκοτώνει κουταβάκια που κάνει like η evabb, οπότε κάτι να του ταιριάζει, μη πει κανένας fagdot.

BLaCk_GaY_DeViL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος ξέρει απο καταστροφές σε laptop ας ρίξει ενα βλέφαρο 

http://www.insomnia.gr/topic/512607-%CE%B5%CF%80%CE%B5%CF%83%CE%B5-%CE%BA%CE%B1%CF%86%CE%AD%CF%82-%CF%83%CE%B5-laptop/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα σοβαρό προβληματισμό και χρειάζομαι βοήθεια.

 

 

Θέλω λογοπαίγνιο του DOT (damage-over-time) για να αλλάξω όνομα στον παπά μου στο WoW.  ;p

Έχω βρει τα subcomandot, dottstoevsky και μερικά ακόμα πιο αδιάφορα.

 

Ακούω ιδέες.

Ο παπάς είναι shadow, undead, κακός τύπος, badass, brutal, μοχθηρός, σατανικός, pure evil, κάθε πρωί σκοτώνει κουταβάκια που κάνει like η evabb, οπότε κάτι να του ταιριάζει, μη πει κανένας fagdot.

 

Dotenkopf

Pol Dot

Dot Bundy

Dot Wayne Gacy

Dotorious

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 To odotostritiras  μ' αρεσε.. Αλήθεια, 8 ευρώ πεταμένα; Επίσης μονο holy.

 

Σιγά μην πλήρωνα rename, θα κάνω transfer stormscale και έφτιαξα ένα char ίδιο με το δικό μου εκεί ώστε να μου πει "δυστυχώς το name σου είναι κατειλλημένο, διάλεξε άλλο".

 

Δεν θέλω ελληνικό, καλό είναι να μη με αναγνωρίζουν οι Έλληνες, και πρέπει να είναι μία λέξη δυστυχώς. ;p

Γαμεί το Pol Dot, αλλά επειδή θα εμφανίζεται σαν Poldot θα δημιουργεί συνειρμούς με Poldo. :D

Dotorious επικρατεί για την ώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...