Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τι σκατά λέει τελικά γαμώ τα κάλαντα μου... εκκλησιά με ταγιο θρόνος; ποιος παπάρας κόβει λέξεις για να τον βολέψει το τραγούδι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σκατά λέει τελικά γαμώ τα κάλαντα μου... εκκλησιά με ταγιο θρόνος; ποιος παπάρας κόβει λέξεις για να τον βολέψει το τραγούδι;

εγώ πάντως άκουσα για ενα πετσάκι ή περιτομή στην tv

τραγουδούσανε πιτσιρίκια 

κ ένα απο αυτά γκάριζε

μέτρησε για πρωινό ξύπνημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιέα, ο Αη Βασίλης με έφερε μητρική, επεξεργαστή και σκληρό δίσκο, και καναδυοτρία τζιβιτζιλίκια ακόμα που χρειαζόμουν. Τι μαλάκας όμως, ξέχασε τις μνήμες, την παρασκευή θα τις φέρει λέει. Τεσπά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιέα, ο Αη Βασίλης με έφερε μητρική, επεξεργαστή και σκληρό δίσκο, και καναδυοτρία τζιβιτζιλίκια ακόμα που χρειαζόμουν. Τι μαλάκας όμως, ξέχασε τις μνήμες, την παρασκευή θα τις φέρει λέει. Τεσπά...

αμα με το είχε κάν εμένα θα τον είχα στολίσ με τσι παναγιες τσι ζωής του

μπορεί να είμ σοβαρός άντρας αλλα σε αυτα είμ παιδί 

με έταξες κατ , ή φέρτο στην ώρατ ή πάνε κάνε τζάμπα μπάμπινγκ στο γράνα κάνον (χωρίς σκοινί) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με δουλεύεις ρε Νίκοκ; Τι φρη, ο μπαμπάς πληρώνει πάντα τα δώρα του Αη Βασίλη.

 

Τι, μη με πεις; Μη με πεις; Σου χάλασα τον μύθο; Έλα, έλα, πλάκα έκανα, υπάρχει ο αη Βασίλης.

 

 

 

 

Λοιπόν, απλά η παραγγελία θα ερχόταν την Παρασκευή λόγω των μνημών (από την αρχή με το είπανε οι άθρωπες) , αλλά επειδή όλα τα υπόλοιπα ήταν άμεσα διαθέσιμα και επειδή ήθελα να κόψω τιμολόγιο όσο γίνεται μέσα στο 2013, τους είπα και σπάσαν την παραγγελία και με τα στείλανε σήμερις όλα εκτός των μνημών. Τα έχω εδώ δίπλα μου σε μια σακούλα και τα καμαρώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με δουλεύεις ρε Νίκοκ; Τι φρη, ο μπαμπάς πληρώνει πάντα τα δώρα του Αη Βασίλη.

 

Τι, μη με πεις; Μη με πεις; Σου χάλασα τον μύθο; Έλα, έλα, πλάκα έκανα, υπάρχει ο αη Βασίλης.

 

 

 

 

Λοιπόν, απλά η παραγγελία θα ερχόταν την Παρασκευή λόγω των μνημών (από την αρχή με το είπανε οι άθρωπες) , αλλά επειδή όλα τα υπόλοιπα ήταν άμεσα διαθέσιμα και επειδή ήθελα να κόψω τιμολόγιο όσο γίνεται μέσα στο 2013, τους είπα και σπάσαν την παραγγελία και με τα στείλανε σήμερις όλα εκτός των μνημών. Τα έχω εδώ δίπλα μου σε μια σακούλα και τα καμαρώνω.

mrs8.jpg

 

jh3w.jpg7tzh.jpg5awt.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πόσο ανυπομονώ να φύγει το 2013! Για μένα έκλεισε με κηδεία :/ ουφφφ.

 

 

 

Μακάρι η νέα χρονιά να φέρει όμορφες στιγμές σε όλους μας παιδιά! Και ό,τι επιθυμεί ο καθένας!

Φιλιάαααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...