Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεφτερ, πήγα να παρω comtrex cold και δεν μου έδινε με τίποτα γιατι λεει δημιουργουν παραισθήσεις και θελει συνταγη ιατρου.... Τελικά βολευτηκα με Panadol cold & flu..

:confused: Σοβαρα;;;

Δε θελουν. Μαλακίες σε έλεγε.

Μηπως παραδειχνεις μικρός και σε περασε για ανήλικο;; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ρε άμα προκαλούσαν παραισθήσεις με 3 ευρώ τα 24 χάπια θα είχε ουρά στα φαρμακεία. Τι παπάρα φαρμακοποιό πέτυχες. Ούτε καν εκείνη την ωραία γλυκιά υπνηλία που φέρναν εκείνα τα παλιά τα ντιζοφρίν που τα καταργήσαν οι μαλάκες. Πάνε σε άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δεν ξερω τι πέτυχα ήταν και γέιτονας αλλά έλεγε ότι ο γιος του τα πηρε και είχε παραισθησεις ξερωγω και ότι δεν τα δινει χωρις συνταγή... Παντως διαβάζοντας στο γαληνο τα συστατικα των Panadol c&f και των comtrex είδα ότι έχουν ίδια συνθεση.. Αν την παλέψω θα δω και σε κανα αλλο φαρμακειο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε άμα έχουν την ίδια σύνθεση γιατί να δεις σε άλλο φαρμακείο. Τράβα και καναδυό μυτιές οτριβίν ή ντεξαρίνασπρέη και είσαι κομπλέ. έτοιμος για εκτόξευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε άμα έχουν την ίδια σύνθεση γιατί να δεις σε άλλο φαρμακείο. Τράβα και καναδυό μυτιές οτριβίν ή ντεξαρίνασπρέη και είσαι κομπλέ. έτοιμος για εκτόξευση.

 

 Εχω περιέργεια να δω τι θα μου πει ο αλλος.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέφτει καλό κράξιμο κ τρολλάρισμα στη σελίδα του Πλαίσιο στο fb
δεν είχα τι να κάνω κ μπήκα λίγο κ κοίταξα φωτογραφίες και παλιότερα πόστ
γέλιο είχε  :lol: 

μπορεί να πάω απο κει σήμερα να πάρω πηλό (θα προσπαθήσω να φτιάξω clay golem αυτές τις μέρες (πιθανότατα αυριο πάνω στην αλλαγή του χρόνου :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω περιέργεια να δω τι θα μου πει ο αλλος..

 

Βασικά δεν λες καν comtrex.

Λες "δώσε μου εκείνα τα πράσινα χάπια που ειναι σε ενα πράσινο κουτί που ειναι για το κρυωμα και κατεβαίνουν σαν καραμέλες"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέφτει καλό κράξιμο κ τρολλάρισμα στη σελίδα του Πλαίσιο στο fb

δεν είχα τι να κάνω κ μπήκα λίγο κ κοίταξα φωτογραφίες και παλιότερα πόστ

γέλιο είχε  :lol: 

 

μπορεί να πάω απο κει σήμερα να πάρω πηλό (θα προσπαθήσω να φτιάξω clay golem αυτές τις μέρες (πιθανότατα αυριο πάνω στην αλλαγή του χρόνου :-) )

προχθες πηγα στο πλαισιο να παρω μια θηκη για καρτες του ενος ευρω και 5(!) ατομα με επρηξαν το κεφαλι.στη κυριολεξια ρομποτ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προχθες πηγα στο πλαισιο να παρω μια θηκη για καρτες του ενος ευρω και 5(!) ατομα με επρηξαν το κεφαλι.στη κυριολεξια ρομποτ..

Εμένα με κυνηγάνε προς το ταμείο και μου λέγανε τι καλο προϊόν ήταν αυτό που έχω παρει...

 

Fucking epic

γαμώ το μπελά τους γαμώ, ούτε εκτυπωτή, ούτε καινούριο πισί θα έχω μέσα στο 2013. Του χρόνου. Σκατά να φάνε.

Ούτε εγω θα έχω PC μέσα στο 2013. Μου κάηκε.

Υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγήκα εξω γιατι φώναζαν τα σκυλιά μου κ είχε πάει ενα κορίτσι καμια 12ρια -13 χρονών με ενα σκύλο σε μέγεθος ενηλίκου rottweiler και τσακωνόταν με μια σκύλα μου αυτό απο έξω απο την περίφραξη κ η δικιά μου απο μέσα

το πιτσιρίκι τον τράβαγε απο την αλυσίδα κ γέλαγε κ αυτά ηταν έτοιμα να φαγωθούν 
ο πατέρας λίγο ποιο πέρα κ του έλεγε "μπορώ μπορώ" (σταρχιδιατου.com)

1. αν μου γυρίσει το μυαλό κ βγω έξω κ τους παίξω τπτ μπουνιές θα φταίω?
2 αν της φύγει κ φάει κανέναν τι θα γίνει ?

την πήρε κ φύγανε μόλις με είδε , ίσα π κρατιέμαι μη πάω σπίτι του κ τον κάνω καλοκαιρινό 
πρέπει να χτυπήσω κάποιον να ηρεμήσω 
 


προχθες πηγα στο πλαισιο να παρω μια θηκη για καρτες του ενος ευρω και 5(!) ατομα με επρηξαν το κεφαλι.στη κυριολεξια ρομποτ..

γιαυτό αποφευγω να πηγαίνω γιατι στα κάνουν τόσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγω θα έχω PC μέσα στο 2013. Μου κάηκε.

Υπομονή.

 

γιέεεα, και μόλις γκρίνιαξα δημοσίως, σκάει σμσ ότι ο εκτυπωτής μου είναι έτοιμος προς παράδοση! Το μεσημέρι στο τηλέφωνο με είπανε την Παρασκευή 3-1-14. Γιέα, τουλάχιστον εκτυπωτή θα έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...