Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι να τον κάνουμε;

 

 

Έχει στουμπώσει η μύτη μου, γαμώ την μύτη μου. Άμα καταπιώ δυο κομτρέξ μαζί με την ουίσκα που πίνω, λέτε να πάθω τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τι να τον κάνουμε;

 

 

Έχει στουμπώσει η μύτη μου, γαμώ την μύτη μου. Άμα καταπιώ δυο κομτρέξ μαζί με την ουίσκα που πίνω, λέτε να πάθω τίποτα;

 

 Και συ στουμπωμένος; Και γω. Λιγη ωρα μετα ήρθε και ο πονοκεφαλος με ελαφρυ πυρετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κομτρέξ τα ζητάς, πράσινα χάπια είναι, δυο-δυο τα παίρνεις (3 φορές την μέρα), είναι ένα κοκτέηλ στην ουσία με λίγο από όλα, για πυρετούλι-πονοκεφαλούλι-μπουκωματάκι-τα πάντα όλα. Ταμάμ σε λέω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζεσαι στο Akihabara πως θα τα Maid Cafe:

 

47EnMIYvVJRyMj0eDH6647

 

 

Ακόμα φανταστείτε τι θα γίνεται όταν συναντιούνται οπαδοι του Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού στο Tokyo:

 

Οπαδοι Ολυμπ: Χάσαμε το παιχνίδι και σπιλώσατε την τιμή μας μόνο ένας τρόπος μας μένει να ικανοποιήσουμε την τιμή μας. Με αίμα.

Οπαδοί Παναθηναϊκου: bring it on! Ας μιλησουν τα katana.

......

 

Έχε φάση να το κάνουν και anime...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον βλέπω καλά τον Μιχαλάκη τον Σουμάχερ  :fear:

 

Δεν μπορώ να καταλάβω ποσο ατσαλα επεσε για να καταφέρει να σπάσει το κεφάλι του μαζί με το κράνος. Αυτός είχε τρελα με σκι και τέτοια δεν ήταν κανένας αρχάριος. Υποθετω η κακια η ωρα..τεσπα αυριο θα έχει ανακοίνωση για το πως πάει...αν πάει μέχρι τότε...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ντε..  Τι τραγική ειρωνεία..  στην F1 με τις τρελές ταχύτητες τέτοιο τραυματισμό δεν είχε και τον βρήκε στο σκι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να χει περαστικά του.

Καταραμένε viper σταμάτα να ποστάρεις κομμάτια...(Συνέχισε :P :) )

https://www.youtube.com/watch?v=UKa6nkmqHFQ#t=87

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέθρα  
πάω για προπόνηση 
θα είμαι πίσω σε μερικές ώρες 
αμα γίνει τίποτα πάρτε τηλέφωνο 
αχχαχαχα jk jk φιλιά στα μούτρα ρε

 moo-cow.gifνάρες



ξύπνησα με όρεξη χουεχουεχουε  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω ποσο ατσαλα επεσε για να καταφέρει να σπάσει το κεφάλι του μαζί με το κράνος. Αυτός είχε τρελα με σκι και τέτοια δεν ήταν κανένας αρχάριος. Υποθετω η κακια η ωρα..τεσπα αυριο θα έχει ανακοίνωση για το πως πάει...αν πάει μέχρι τότε...

 

 Δεν θέλει πολυ, γρήγορες ταχύτητες, αλμα, απάτητο χιόνι, απιστευτα εκτεθειμένος, τι να σου κάνει ένα κρανος για σκι; 

Λεφτερ, πήγα να παρω comtrex cold και δεν μου έδινε με τίποτα γιατι λεει δημιουργουν παραισθήσεις και θελει συνταγη ιατρου.... Τελικά βολευτηκα με Panadol cold & flu..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Δεν θέλει πολυ, γρήγορες ταχύτητες, αλμα, απάτητο χιόνι, απιστευτα εκτεθειμένος, τι να σου κάνει ένα κρανος για σκι; 

Λεφτερ, πήγα να παρω comtrex cold και δεν μου έδινε με τίποτα γιατι λεει δημιουργουν παραισθήσεις και θελει συνταγη ιατρου.... Τελικά βολευτηκα με Panadol cold & flu..

σίγουρες οι παραισθήσεις ή ειναι παρενέργεια που ίσως υπάρξει ?

απο τιμή πως πάει?

 

χαχααχχαχα im joking ρεβίθι . Αλλα είν κουφό να προκαλεί παραισθήσεις λολ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...