Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Προφανώς οι Yakuza επιθυμούν να επεκτείνουν τη δραστηριότητα τους στο στοίχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

χαχαχχαχ τι σκουπίδι αυτοί οι Ονιδράμα αχαχαχαχ πολύ διασκεδαστικοί, από τις μεγαλύτερες μαλακίες που έχω ακούσει, μπράβο τους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακή μουσική θα υπάρχει όσο θα υπάρχουν άνθρωποι με κακό γούστο

edit :- )

ω ρε ποστη τι είπα βραδιάτικα  :whistle: 
 
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το πρωτο αφεντικό του ρεξ είναι όλα καλά.

 

Σήμερα μου έτυχε το εξής περιεργο. Έπεσα σε μινι σειρα/εργακι οπου θα ορκιζόμουν ότι το έχω δει αλλά δεν θυμόμουν ούτε ποτέ το ειδα ούτε την ιστορία που θα παιζόταν. Μονο τους βασικούς ρόλους. Μέχρι το τέλος είχα αυτή τη ρημάδα deja vu αίσθηση. Περίεργα πραγματα...

 

το τι μαλάκιες ακουσα σημερα δεν περιγραφετε. Κάνενα έλεος...δεν παίζει να είμαστε τόσο καμένοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωινός πρωινός κι εσύ μουστάκια Κυριακάτικα ε; Μπονζούρ.

 

 

Σήμερις το πρόγραμμα έχει εκδρομή σε φάρμα με άλογα και καουμπόυδες και σερίφηδες ναούμ. Καλό ψώνιο. Εδώ. Μην ξεχάσω να πάρω το λάσο και τα σπιρούνια μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 3 ωρες υπνο, μαλλον κρυωμένος, ομιχλη να μη βλέπεις τη μύτη σου και ο αλλος θα κανει λεει τον καμποι.. Α και τα παναντολ κολντ εν φλου μαμανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωινός πρωινός κι εσύ μουστάκια Κυριακάτικα ε; Μπονζούρ.

 

 

Σήμερις το πρόγραμμα έχει εκδρομή σε φάρμα με άλογα και καουμπόυδες και σερίφηδες ναούμ. Καλό ψώνιο. Εδώ. Μην ξεχάσω να πάρω το λάσο και τα σπιρούνια μου.

Οι καριολαραίοι τη τελευταία Κυριακή του χρόνου την κηρύσσουν work-free γαμωτητυχημουμεσα.Γαμώ.

Χτες όμως θέλανε παλαμάκια στον εθνικό μας μαλάκα που την έπαιζε στον διπρόσωπο θεό των Ρωμαίων και είχαν βγάλει φιρμάνι νάμαστε μέχρι τις 11:00 να παραφυλάμε τα πρεζάκια.

@@.Απ´ τις 17:30´ κλειστά(δεν υπήρχε κόσμος) και σήμερα ανοιχτά ως όποια ώρα μας καβλώσει.Νταηλίκι μας.

 

Τελευταία Κυριακή του χρόνου τα μουνιά απαγόρευσαν στα μικρομάγαζα να είναι ανοιχτά!Έλεορ,που λέει κι ο Λούσυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πειτε και σεις τη γνώμη σας στο νημα του Bruce Lee, επίσης κάποτε πρέπει να κανουμε poll σε φάση h2h να αποφασίσουμε πχοιος δέρνει πχοιον. Σαν ζομπι είμαι αλλά δεν μπορώ να ξανακοιμηθώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...