Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Δεν ξέρω έχω πολλά χρόνια να παρω κατι απο το ησοπ, ασε που οι μισοι ηταν μπαινοβγαιναν φυλακή λογω οφειλών. Γενικότερα προτιμω vision studio αν και αργει καμια φορά αλλά πλεον με βολευει αρκετά αφου μετακόμισε πάνω απο τον ΟΣΕ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

δεν το σκέφτηκα το vision studio. Και περιμένω και τον εκτυπωτή μου από εκεί, μετά τα χριστούγεννα με είπανε θα έρθει. Εντωμετξύ, τζίζους, η μητρική που μόλις παράγγειλα πλέον φαίνεται σαν "μη διαθέσιμη". ΓΔΦ, ενημερώνεται τόσο άμεσα το σάητ ξερωγώ; Δεν πιστεύω να με κάνουν καμιά μαλακία, και θέλω τιμολόγιο μέσα στο 2013...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το σκέφτηκα το vision studio. Και περιμένω και τον εκτυπωτή μου από εκεί, μετά τα χριστούγεννα με είπανε θα έρθει. Εντωμετξύ, τζίζους, η μητρική που μόλις παράγγειλα πλέον φαίνεται σαν "μη διαθέσιμη". ΓΔΦ, ενημερώνεται τόσο άμεσα το σάητ ξερωγώ; Δεν πιστεύω να με κάνουν καμιά μαλακία, και θέλω τιμολόγιο μέσα στο 2013...

Οι βάσεις δεδομένων μιλάνε μεταξύ τους. Κουτσομπόλης φάση.

 

In other news

 

Έπινα καφέ και έβλεπα δραματική ταινία στην ΔΤ. Μόνο δημόσιος θα σκεφτόταν να βάλει το καλή σου νύχτα κυραλεξανδρε, πρωινιάτικα.

 

 

 

Μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^αυτά δεν ειναι τίποτα , δεν τρομάζω διαβάζοντας ιστορίες . όχι οταν έχω δει πράγματα με τα μάτια μου :mellow: 
τι σύμπτωση ..


χθες το βράδυ εκεί που κοιμόμουν νιώθω κάτι κρύο να ακουμπάει τα πόδια μου
ξυπνάω κ τα σκεπάζω (είχαν βγει απο τα σκεπάσματα) 
μετά ξυπνάω πάλι κ κάνω το ίδιο (κοιμόμουν ανάσκελα) 
βάζω τα σκεπάσματα μέσα στις σχισμές του κρεβατιού κ όπως μπαίνω μέσα πάλι γυρίζω μπρούμυτα).
δεν ξέρω τι παίχτηκε αλλα ξύπνησα κ νόμιζα οτι γινόταν σεισμός , όνειρο λέω θα ήταν 
όπως προσπαθούσα να κοιμηθώ ακούω την πόρτα της ντουλάπας να κάνει ενα τρίξιμο λες και κάποιος την άνοιγε κ γυρίζω με τη μία και τη βλέπω μισάνοιχτη . Η πόρτα του δωματίου μου κλειδωμένη και οι γάτες έξω.
είπα να δοκιμάσω να τις βγάλω έξω κ να κοιμηθώ με κλειστή μπαλκονόπορτα απόψε(μου ήρθε η ιδέα απο ενα θέμα που άνοιξε σκεπτόμενος οτι μπορεί να ειναι η ιδέα μου όλα αυτά) αλλα δε το ξανακάνω γιατι ειναι μαλακία να μη μπορείς να κοιμηθείς σαν άνθρωπος ...
στο τέλος τους άνοιξα κ μπήκαν μέσα (τις βρήκα έξω απ την πόρτα να περιμένουν) κ κοιμήθηκα μια χαρά 

ποιο πριν είχα πάει τουαλέτα και όπως έβγαινα είδα στην κουζίνα κάτι κοντό κ καμπούρικο μέσα στο σκοτάδι κ είπα η ιδέα μου θα ήταν.

το θέμα μου δεν ειναι να φοβάμαι τους ακάλεστους επισκέπτες κ να ψάχνομαι στους σταυρούς κ τις εικόνες για ηρεμία 
αυτό που θέλω να καταφέρω ειναι να βρω τρόπο να τους χτυπήσω κ να τους διώξω μόνος μου
που θα πάει , θα πέσει στα χέρια μου η γνώση
soon 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριστουγεννιάτικη φούντα

ούτε φούντα ουτε τίποτα 

έφυγε κ αυτό όπως κ κάποια άτομα κ ησύχασα 

έχουμε υποχρεώσεις κ σχέδια για το μέλλον κ δε χωράνε σαπίλες 

ο καθένας το δρόμο του

ας το αφήσουμε στην άκρη αυτό το θέμα παρακαλώ.

 

αν σου λέει κάτι ,το σπίτι μου ειναι χτισμένο μαζι με τα υπόλοιπα της γειτονιάς πάνω σε νεκροταφεία 

ίσως να παίζει ρολο ?

απο περιέργεια δοκίμαζα οτι έβρισκα κ δεν με ένοιαζε οτι κ αν γίνει 

αυτό ομως άλλαξε , τώρα με νοιάζει η ησυχία μου κ ο κόσμος των ανθρώπων  ;) 

 

μπορεί να ειναι κ η ιδέα μου, το σκέφτομαι πάντα κ αυτό 

ίσως τα φαντάστηκα όλα 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σου λέει κάτι ,το σπίτι μου ειναι χτισμένο μαζι με τα υπόλοιπα της γειτονιάς πάνω σε νεκροταφεία 

ίσως να παίζει ρολο ?

 

To ρωτάς??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ρωτάς??

κοίτα είμαι άτομο που δεν πάει ποτέ εκκλησία κ δεν με ενδιαφέρει το θέμα 

αλλα πέρα απ την πλάκα κάποια πράγματα έχουν συμβεί και σε άλλους γύρω μου που ειναι αρκετά σοβαροί για να λένε μλκίες ..

οπότε πες μου τι θα σκεφτόσουν αν ζούσες σε ενα σπίτι που όσοι έχουν κοιμηθεί έστω κ ένα βράδυ (συγγενείς κλπ) είχαν να πουν οτι κάτι είδαν/άκουσαν με αποτέλεσμα να μην θέλουν να ξανακοιμηθούν εδώ και οι γείτονες είχαν δει/ακούσει πράγματα στα σπίτια τους κατα καιρούς.

 

δεν τρολλάρω , ούτε γράφω για να γράψω , απλά εδώ μπορώ να χωνέψω το γεγονός οτι δεν μπορώ να αποδείξω κάτι κ αρκούμε να τα γράψω εδω μηπως και βρεθεί ένας που θα ξέρει κάτι κ βρω μια άκρη (οχι οτι με καίει ιδιαίτερα αλλα για το γαμώτο)

 

 

 

για φούντες μη γράφετε όμως , γιατι μαλακίστικα κ το κατάλαβα , δεν ειναι ανάγκη να μου το θυμίζει ο καθένας :mellow: , 

ειναι κ πράγματα π δεν μπορώ να γράψω κ αν τα ήξερε ο καθένας που θα κάνει πλάκα δεν θα έκανε . 

το καλό ειναι πως καμια φορά όσο σκατά κ να τα κάνουμε θα έχουμε ευκαιρία να επανορθωσουμε .

 

Κακοχυμένη πυραμίδα το κόβω,με παραπάνω στρυχνίνη.

Μικρός λέει ότι είναι,αντέχει ακόμα.

Γιά πόσο δε κζέρουμε...

θυμάσαι που με είχες πει να το κόψω?

είχες δίκιο θείο manbook

νασε καλά  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει.

θα το μάθουμε όταν βρω web cam και την βάλω να γράφει όλη νύχτα στο δωμάτιο μου

αλλα αν δω όντως κάτι πως θα μπορέσω να κοιμηθώ ξανά?  :ph34r: 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...