Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμας μονο 2 παρεες ήρθαν...

Πριν χρονια δεν ανοιγαμε γιατι ερχονταν τουλαχιστον 5-6 να μας τα πουν.

 

 

Αχχχχχχ θυμαμαι τις εποχες που εβγαινα με την αδερφη μου και μια γετονισσα και τα λεγαμαι. Παιζει να ημουν και πρωτη λυκειου η τελευταια φορά που τα ειπα...Μεχρι και απο ενα 50ρικο στη καθεμια μας, εβγαινε η μοιρασιά!

Θυμαμαι επισης δυο αδερφια απο τη γειτονικη πολυκατοικια που τα λεγανε με ενα αρμονιακι μικρο στο χερι..Τοτε εδινε και 5ευρω η μαμά....

Καλές εποχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Το μόνο που έχω να πω σε σχέση με την πολυετή ενασχόλησή μου με τη συγκεκριμμένη φάρα (πούλαγα κουβέρτες στην Αγια-Βαρβάρα πριν τριάντα χρόνια),είναι ότι δεν υπάρχει χειρώτερος ρατσίστας απ' το γύφτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα γυφτακια είναι ανώμαλα ρε γάμωτο. Πάω στοίχημα ότι ήδη έχουν ξυπνήσει για να ετοιμαστούν με τα νταούλια να μας τα πρηξουν από τις 6 το πρωί...μετα από αυτους πάνε τα απελπισμένα teens που ενώ έχουν περασει προ πολλού τα 12-13 συνέχιζουν να λένε τα καλαντα(και αυτοι με κιθαρονταουλοφλαουτα)...αχ ελπιζω αύριο να χτυπήσει το κουδουνι κάνα νορμάλ παιδακι.

 

3η συνεχόμενη χρονιά 100% επιτυχίας:

 

 

396631_10150541448981563_588242141_n.jpg

 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαίνω να κόψω κάτι κούτσουρα κατα τις 1 παρά για να ανάψω τη σόμπα κ περνούσαν δύο περίεργα πιτσιρίκια  (1η δημοτικού ? 2ρα?..), το ένα κοριτσάκι με τεράστια γυαλιά κ φουντωτό μαλλί κ ένα αγορι κ να έχουν πιαστεί μαλλί με μαλλί . Νομίζω οτι άκουσα το κοριτσάκι να λέει το αγοράκι μπούστη χχαχα  

όπως δίνω με την κλαδεύτρα να κόψω ενα κούτσουρο γυρνάνε , με κοιτάνε κ ένιωσα σα κοψίδι που το κοιτάνε λιοντάρια 
άμα βλέπατε τη φάση θα γελάγατε ... κοιτάξανε τόσο απότομα και περίεργα  .. 

σηκώνομαι να μπω μέσα και περνούσαν αμάξια οπότε πρόλαβα να μπω μέσα μέχρι περάσουν.

αν ηταν τίποτα normal παιδάκια να τους δώσω κανα euro να μη μου τα πουν αλλα είπαμε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να ειναι περιεργη φαση να εισαι γονιος και να πρεπει οχι μονο να ντυθεις santa αλλα και να τουρτουριζεις στο μπαλκονι.

 

σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στρατό θέλω να πάω να πάρω πιστόλια στα χέρια μου και να γίνω πολεμιστής.

είδα κάποια πράγματα στον ύπνο μου μέσω διαγαλαξιακής αστρικής προβολής ερχόμενος σε επαφή με τον ανώτερο εαυτό μου.

τότε μια οντότητα μου είπε:

"οταν η ελπίδα θα έχει χαθεί , ενας καινούριος ήρωας θα γεννηθεί"

και τότε ξύπνησα και ήμουν ντουρος , λες και κάτι έγινε όσο βρισκόμουν σε υπνωτικό/παραλυτικό state.

 

πρέπει να με επηρέασε η ρωή της ενέργειας.

 

 

 

θα την παίζω όσο θέλω , δικιά μου ειναι.

Μιας και προετοιμάζεσαι για εξωγήνες σου έχω μερικά anime για να προετοιμαστείς καλύτερα:

 

Και για να ποζάρω σαν ψωνάρα (τώρα και σε 14 άτοκες δόσεις με όλες τις πιστωτικές κάρτες :P ) και να ανoίξω Gimp VS Photoshop flamewar (σαν καλός άνθρωπος που είμαι) σας δίνω τις ευχές μου μέσω αυτής της εικόνας:

3Em0HzUFzwSNqOvJDNJRk6

Που έκανα συνδυάζοντας και τροποποιώντας εικόνες στο gimp.

 

Καλές γιορτές παίδες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...