Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης,δες τα fees στο WBS....έχουν ξεφύγει αυτοί εκεί πέρα....31000

Απο περυσι στο εγραψα ρε, κατι καπνιζουν τελευταια και δεν το σηκωνουν κιολας εκει. Σας εχουμε περασει χαλαρα πλεον στα διδακτρα και δεν το λεω για καλο. Μονο Ασια και Πετρελαιαδες θα σπουδαζει αυτο το πανεπιστημιο φαινεται.

 

Btw και οι γυφτοι εχουν ξεφυγει τελειως ε; 12 και 1 (που λεει κι ο Μακροπουλος) σκανε δυο γυφτακια μεσα στο ουζερι κι αρχιζουν τα καλαντα. Και μεσα απο τη τζαμαρια βλεπω να κανουν το ιδιο, στο ακριβως απεναντι μαγαζι μια αλλη συμμορια.

 

Και λιγο πιο κατω να τα περιμενει η κλασσικη μανα αγκαλια με το καλαθι με τα γαρουφαλα. Στο διαλο, ΓΥΦΤΟΙ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Αυτά τα γυφτακια είναι ανώμαλα ρε γάμωτο. Πάω στοίχημα ότι ήδη έχουν ξυπνήσει για να ετοιμαστούν με τα νταούλια να μας τα πρηξουν από τις 6 το πρωί...μετα από αυτους πάνε τα απελπισμένα teens που ενώ έχουν περασει προ πολλού τα 12-13 συνέχιζουν να λένε τα καλαντα(και αυτοι με κιθαρονταουλοφλαουτα)...αχ ελπιζω αύριο να χτυπήσει το κουδουνι κάνα νορμάλ παιδακι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο περυσι στο εγραψα ρε, κατι καπνιζουν τελευταια και δεν το σηκωνουν κιολας εκει. Σας εχουμε περασει χαλαρα πλεον στα διδακτρα και δεν το λεω για καλο. Μονο Ασια και Πετρελαιαδες θα σπουδαζει αυτο το πανεπιστημιο φαινεται.

 

Btw και οι γυφτοι εχουν ξεφυγει τελειως ε; 12 και 1 (που λεει κι ο Μακροπουλος) σκανε δυο γυφτακια μεσα στο ουζερι κι αρχιζουν τα καλαντα. Και μεσα απο τη τζαμαρια βλεπω να κανουν το ιδιο, στο ακριβως απεναντι μαγαζι μια αλλη συμμορια.

 

Και λιγο πιο κατω να τα περιμενει η κλασσικη μανα αγκαλια με το καλαθι με τα γαρουφαλα. Στο διαλο, ΓΥΦΤΟΙ.

Δεν φταίει κανείς άλλος αλλά οι μ@λάκες που τους τα ακουμπάνε...

Τα γυφτάκια δεν τα διώχνουν οι σερβιτόροι ή οι μαγαζάτορες?Για ένα διάστημα τους μαζεύαν και οι αστυνομικοί στην περιοχή μου αν και δεν κυκλοφορούσαν πολλοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βρίσκω τις αναφορές σας στα γυφτάκια κάπως ρατσιστικές.

Το εχω παραδεχτει. Ειμαι απολυτως ανετος με οποιαδηποτε αλλη κοινωνικη ομαδα.

 

Με φασισταρια και γυφτους, παθολογικο ρατσιστικο μισος. Γνωριζω οτι ειναι λαθος, πρεπει να τους αγαπαμε ολους, I can't help it though. Σα να βλεπεις εσυ ματατζη ας πουμε. Αντανακλαστικα ανεβαινει η ροχαλα, χωρις καν να το σκεφτεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και βρίσκω τις αναφορές σας στα γυφτάκια κάπως ρατσιστικές.

χτυπησαν 6:45..αυτο εχω να πω μονο.

κατα τ' αλλα ηρθαν αρκετα πιτσιρικακια μας τα παν και ωραια.

tumblr_meq5fhs30w1r1mtsdo1_500.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...