Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Λολλλλλ, ποιος μιλησε για γκομενα ρε. Ειτε καλοκαιρι ειτε χειμωνα η παλαμη ειναι παλαμη. Ολα τα αλλα ειναι που αλλαζουν ομως. Βγες και πες οτι οι ανθρωποι δεν ειναι πιο χαρουμενοι το καλοκαιρι. Βγες και πες οτι δεν ειναι πιο δημιουργικοι το καλοκαιρι. Με πιο υπομονη. Πφφφφφφφ θα παω να μεινω Αθηνα, τελος. Εκει τουλαχιστον εχουν αρκετα πιο ηπιο χειμωνα απο εδω πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια και αυτα αλλα προτιμω την γυναικα ντυμενη για να μου εξαπτει την φαντασια .

Στολή προτίμησης? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισανε τα καλα....

 

Βαλανε προχτες το μισθο σε εναν γνωστο μου κατα της 13.00 καπου 1000 ευρω και 14.30 ειχε 0 ευρω μεσα...

 

Πως?

 

Εχει δανειο με απληρωτες δοσεις, μπηκε στο νομο κατσελη κι εγινε το δικαστηριο. Το οποιο αποφασισε οτι δεν μπορει να πληρωνει καθε μηνα 600+ ευρω αλλα 150-200 ευρω.

 

Αλλα κανανε το μαγικο τους κι του τσιμπησανε ολο το μισθο μεσα στις γιορτες... Ω ναι, ειναι για να απεπλιζεσαι...Να μπεις μεσα στην τραπεζα με μια καραμπινα να τα τιναξει ολα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφηνε 200 ευρω μεσα στο λογαριασμο να υπαρχουν αν τυχει κι θυμηθουν να τα τραβηξουν,αλλα τα αφηναν ....

 

Δεν ξερω αυτος νομιζει οτι θα τα παρει αλλα δεν το πιστευω. Πιο πολυ @@ νομιζω θα του δωσουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 



15 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ! WTF!!! το θυμάμαι σαν να ηταν χθες :whistle: 
θυμάμαι να κάθομαι με τα αδέρφια μου στο σαλόνι και να βλέπουμε κλιπ στην tv  :mellow: 

 
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ Μικρούλης τότε το είχα βάλει σε μια κασέτα και το έπαιζα στο action-man walkman που μου 'χαν πάρει :P

31204099.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρίγωνα κάλαντα μες στην γειτονιά, ήρθαν τα ηλιούγεννα κι η πρωτοχρονιά!

 

Βκιάνω μελομακάρονα και έχει μοσχοβολήσει η πολυκατοικία, γιεα. Θα πείτε κάλαντα αύριο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...