Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

H πχιοτητα του κοσμου που κατεβηκε σημερα Κεντρο (Αθηνας) σε πελατειακο επιπεδο ηταν χειριστη.  Ποσοτικα δε, ειχα να δω τοσο κοσμο μαζεμενο πολυυυυ καιρο.!!

 

 

Επισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν λες σε καποιον πως δεν εχεις το Χ ειδος σου απανταει "Σιιιιιγουρα?? Για κοιταξτε". Ναι, το εχω, αλλα δε θελω να στο δωσω διοτι στοχος μου δεν ειναι η πωληση αλλα να πιανω συζητηση μαζι σου για το ποτε το περιμενω να ξαναρθει και να χανω χρονο απο την εξυπηρετηση αλλων πελατων. Δλδ common fuckin' sense people :P

την προηγουμενη κυριακη εκανα τη μαλακια να κατεβω κεντρο.μιλαμε ηθελα να αρχισω κοσμο στις φαπες.για οτι βλακεια γινοταν σταματαγανε και ολοι ηταν σαν υπνωτισμένοι.ασε δε οι αντρες πας πχ στο pull and bear και ειναι παρκαρισμενοι με τα χερια στις τσεπες σαν ντουλαπες.τους λες συγνώμη να περασω και σε κοιτανε σαν ουφο.οσο για αγορες τριχες.αντε 3 στους 10 να ειχανε μια τσαντα...

 

αααα και για το "σιγουρα?για κοιταξτε" ειναι urban legend οτι τα μαγαζια(ειδικα με ειδη ρουχισμου)εχουν καποιο ατελειωτο στοκ κρυμμενο :P .εγω συνηθως δεν λεω για κοιταξτε απλα ρωταω αν θα εχουν παραλαβη τις επομενες ημερες.μερικες φορες ξερουν μερικες οχι.ε οτι κατσει εξυπηρετηση νορμαλ να υπαρχει και τα υπολοιπα βρισκονται B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την προηγουμενη κυριακη εκανα τη μαλακια να κατεβω κεντρο.μιλαμε ηθελα να αρχισω κοσμο στις φαπες.για οτι βλακεια γινοταν σταματαγανε και ολοι ηταν σαν υπνωτισμένοι.ασε δε οι αντρες πας πχ στο pull and bear και ειναι παρκαρισμενοι με τα χερια στις τσεπες σαν ντουλαπες.τους λες συγνώμη να περασω και σε κοιτανε σαν ουφο.οσο για αγορες τριχες.αντε 3 στους 10 να ειχανε μια τσαντα...

 

 

Ναι ρε πούστη μου!Όλα τα ζώα βγήκαν παγανιά αυτές τις μέρες.

 

Πάω σουπερμάρκετ, κάποια στιγμή ήθελα να πάρω κάνα πατατάκι για την λιγούρα και ήταν κάτι βόδια που είχανε πιάσει συζήτηση εκει μπροστά.Όσο διακριτικά και αν έκανα νόημα οτι ήθελα να πάρω κάτι απο εκεί αυτοί τίποτα.Τελικά έφυγα και μετά απο 10 λεπτά που ξαναπήγα πάλι εκεί ήταν.Ε, τελικά τους ψιλοαγρίεψα και έκαναν στην άκρη.

 

Μετά αλλού πάλι το ίδιο πράγμα!Ήθελα να πάρω ένα καφέ και κάποιοι βλάκες τότε τα κοιτάγανε όλα.Στο ταμείο άλλη βόιδο, είχε τσάντα μέσα στην τσάντα και μέσα σε αυτή το ποιρτοφόλι.Και μετά καθότανε εκεί με τα πράγματα απλωμένα παντού και να μην μπορεί να χτυπήσει τα δικά μου αφού δεν είχε που να τα βάλει.Αφού κοιμήθηκε λίγο, τελικά ξύπνησε και τα μάζεψε και έφυγε.

 

Στο πάρκινγκ άλλος βλάκας σταμάτησε μπροστά μας και φιλοσοφούσε μισή ώρα αν θα στρίψει αριστερά ή δεξιά για να παρκάρει και τελικά μετα απο πολλή σκέψη έκανε τον κύκλο και ξαναβρέθηκε μπροστά μας όπου τελικά τον χέσαμε και προχωρήσαμε αφού είχαν κοπεί τα χέρια μας απο τις τσάντες.

 

Τέλος, στην λεωφόρο ένας γέρος πρέπει να είχε αφήσει το αμάξι να τσουλάει μόνο του αφού μέχρι να κάνει 100 μέτρα μας έβγαλε την πίστη.Τελικά μέχρι να περάσει απο μπροστά μας, ήρθαν άλλο ένα εκκατομύριο αυτοκίνητα απο πίσω και άντε πάλι να περιμένεις να περάσεις.

 

Γολγοθάς!Πήγαμε για ψώνια και ήρθα μες στα νεύρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν λες σε καποιον πως δεν εχεις το Χ ειδος σου απανταει "Σιιιιιγουρα??

 

Εκεί είναι που παίρνεις το ύφος νίκοτς και τους λες..

 

 

..Σίγουρος είναι ΜΟΝΟ ο θάνατος!  :X

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

H πχιοτητα του κοσμου που κατεβηκε σημερα Κεντρο (Αθηνας) σε πελατειακο επιπεδο ηταν χειριστη. Ποσοτικα δε, ειχα να δω τοσο κοσμο μαζεμενο πολυυυυ καιρο.!!

 

 

Επισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν λες σε καποιον πως δεν εχεις το Χ ειδος σου απανταει "Σιιιιιγουρα?? Για κοιταξτε". Ναι, το εχω, αλλα δε θελω να στο δωσω διοτι στοχος μου δεν ειναι η πωληση αλλα να πιανω συζητηση μαζι σου για το ποτε το περιμενω να ξαναρθει και να χανω χρονο απο την εξυπηρετηση αλλων πελατων. Δλδ common fuckin' sense people :P

" τα έχουμε βγάλει όλα κύριε μου"

Η

" μόλις το έδωσα. Να ο ο κύριος που βγαίνει που την πόρτα, ειναι αυτός που το πρόλαβε"

 

Και αλλα πολλά αλλα το θεϊκό ήταν του πρεζεμπορα (αυτός που ειναι πάνω απο τον χασάπη)

 

Του λέω αυτό το μπουφάν που έχεις έξω υπάρχει ακόμα;

 

Στρίβει τσιγάρο, κανει μια τσουρα και απαντάει χαμηλοφωνα

 

"Το αγαπήσατε όλοι αυτό το μπουφάν σήμερα"

 

Game over xD

 

 

 

Ps χασάπης = η γωνιακή μπουτικ απέναντι απο τα μετροπολις χαλανδριου.

 

 

Μερες

Επεξ/σία από viper2005
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξύπνησα πριν λίγο κ κρύωνα  (επειδή είχα αφήσει ανοιχτή μπαλκονόπορτα)
κοιτάω τη θερμοκρασία στο pc 1 βαθμός, μπα λεω , βγάζω το κεφάλι απέξω απ τη μπαλκονόπορτα ...  :X 
  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: τα λεγε κ δεν τον ακούγαμε  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: 

Eddard_Stark.jpg

καλημέθρα  B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε χαιρετώ κ εγώ μάγκα μου
άραξε δω να γίνει φάση
σε λίγο σκάνε γκομενάκια 
μόνο μακριά απ τη μάναμ κ την αδερφούλαμ γιατ πετάω δόντια 

vamp1.jpg



χχεχεχε
αμα θες μπες στο φαν κλαπ μου
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να έχεις σχολάσει απο νυχτερινή βάρδια και:
 
1) Να βρίσκεις 30+ άτομα ουρά στα ΕΛΤΑ, στις 07:30 το πρωί,όλοι για τα τέλη κυκλοφορίας. 1-0
 
2) Να σου έρχεται μετά 15 μέρες ενα keyfob αγορασμένο απο ebay,εμφανώς ελαττωματικό. 2-0
 
3) Να σου έχει κολλήσει η παραγγελία μιας Hyper 212 evo απο e-shop στην τιμολόγηση απο 21/12. 3-0
3β)Ούτε φωνή ούτε ακρόαση απο You για 2x4gb Corsair Vengeance (κατα τ'άλλα άμεσα διαθέσιμο). 4-0
 
4) Να θές να παραγγείλεις δώρα απο Amazon,να έχεις καταθέσει χρήματα στον λογαριασμό που βλέπει η χρεωστική σου απο τις 18:00 της προηγούμενης (22/12) και οι της Alpha Βank ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΖΟΥΝ και να μήν έχουν κάνει ακόμα την ενημέρωση. 5-0
 
Ε, λοιπόν είχε δίκιο ο μεγάλος... :angry:

 

 

ΣΤΑΔΙΑΛΑ,ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...