Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Θα κλάψω, μετά από 10 χρόνια νομιζω ότι χάλασε η κεφαλή εκτυπωσης του Canon IP3000 :-( Εκανα καθαρισμους, τα παντα αλλά συνεχίζει να δείχνει ότι δεν μπορει να εντοπίσει την κεφαλή εκτυπωσης και η φθηνοτερη κανει 40+ στο ebay..  :cry:  :cry:  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

το ίδιο έπαθε και ο ip4300 μου πριν κανα 10ήμερο. Άρχισε με την κεφαλή, και ενώ βασανιζόμουν αν θα πάρω κάναν καινούριο ή αν θα δώσω 70 για κεφαλή, ο εκτυπωτής απόθανε, δεν ανάβει καν. Ο θεός να αναπάυσει την ψυχή του, υπήρξε εκπληκτικός και αναντικατάστατος. Τον 5330 παρήγγειλα, με σκάνερ μαζί.


τον 5350, γράψε λάθος. Και σε σας δεν δουλεύει η επεξεργασία μηνύματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ρε επαιρνα μαυρο μελανακι με 3 ευρώ και μου εβγαζε 500 ετυπωσεις και τα 3 χρωματιστά από 1.5... :( :( Τωρα θα πρέπει να βαλω σπίτι μου έναν ξενο, εναν φτηνιάρη, κοντα στα 40 ευρώ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

H πχιοτητα του κοσμου που κατεβηκε σημερα Κεντρο (Αθηνας) σε πελατειακο επιπεδο ηταν χειριστη.  Ποσοτικα δε, ειχα να δω τοσο κοσμο μαζεμενο πολυυυυ καιρο.!!

 

 

Επισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν λες σε καποιον πως δεν εχεις το Χ ειδος σου απανταει "Σιιιιιγουρα?? Για κοιταξτε". Ναι, το εχω, αλλα δε θελω να στο δωσω διοτι στοχος μου δεν ειναι η πωληση αλλα να πιανω συζητηση μαζι σου για το ποτε το περιμενω να ξαναρθει και να χανω χρονο απο την εξυπηρετηση αλλων πελατων. Δλδ common fuckin' sense people :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Θα κλάψω, μετά από 10 χρόνια νομιζω ότι χάλασε η κεφαλή εκτυπωσης του Canon IP3000 :-( Εκανα καθαρισμους, τα παντα αλλά συνεχίζει να δείχνει ότι δεν μπορει να εντοπίσει την κεφαλή εκτυπωσης και η φθηνοτερη κανει 40+ στο ebay..  :cry:  :cry:  :cry:

 

το ίδιο έπαθε και ο ip4300 μου πριν κανα 10ήμερο. Άρχισε με την κεφαλή, και ενώ βασανιζόμουν αν θα πάρω κάναν καινούριο ή αν θα δώσω 70 για κεφαλή, ο εκτυπωτής απόθανε, δεν ανάβει καν. Ο θεός να αναπάυσει την ψυχή του, υπήρξε εκπληκτικός και αναντικατάστατος. Τον 5330 παρήγγειλα, με σκάνερ μαζί.

τον 5350, γράψε λάθος. Και σε σας δεν δουλεύει η επεξεργασία μηνύματος;

Εμενα πριν 1 χρόνο ολα αυτα....

Και τότε κανεις δε με απαντησε :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το πάρεις σαν αδιαφορία, Μαίρη, απλά κανείς δεν ήξερε... Τι έγινε τελικά με τον ασθενή; Οι κάνον νομίζω γίνονται όσο πάει πιο γτπ, δεν τους φτιάχνουν όπως παλιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το πάρεις σαν αδιαφορία, Μαίρη, απλά κανείς δεν ήξερε... Τι έγινε τελικά με τον ασθενή; Οι κάνον νομίζω γίνονται όσο πάει πιο γτπ, δεν τους φτιάχνουν όπως παλιά...

Δε το πηρα προσωπικά αλλά αφου δεν βρηκα λύση δυστυχως ο ασθενης απεβίωσε... :(

Μου μειναν ενθυμιο τα μελανακια..

Και γαμώ τους εκτυπωτες ηταν. Μπρος-πισω αυτοματη εκτυπωση.Μέχρι και σε cd εκτυπωνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλαψ, και ο δικός μου ο 4300 γαμώ ήτανε... 7 χρόνια σχεδόν μαζί... Κλαψ... Σνιφ... Δεν τον πέταξα, θα τον πάω στο μαγαζί, να τον έχω για πάντα κοντά μου, κλαψ... Α να δούμε αν ο 5350 θα είναι εξίσου καλός, λυγμ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω τα ίδια, 10 χρόνια τον είχα, εκτύπωσε απειρα βιβλία, είχε παμφθηνα μελάνια, ήταν γρήγορος, δεν έκανε θόρυβο, εκτύπωνε cd, ειχε τροφοδοσία απο κασέτα, αυτόματη διπλή εκτύπωση, 0-100 σε 3", τα πάντα τα είχε ο γλυκούλης μου. 

Η κηδεία του μάλλον θα γίνει 31.12, προσφέρεται βασιλόπιτα και μελομακάρονο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...