Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μα γιατι δεν γραφουν "απαραιτητη προυποθεση να εχεις γκαραζ"

 

http://www.odigostoupoliti.eu/programma-gia-tin-apascholisi-2000-anergon-neon-ilikias-eos-35-eton/

 

σπερες

 

Υγ αν δεν αχνιζει το δερμα σου οταν βρεις απο το μπανιο, μπανιο δεν εχεις κανει.

 

grrek mode off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 3G στην Εγνατία Οδό στη μέση του πουθενά μεταξύ Κομοτηνής-Ξάνθης είναι 5 φορές πιο γρήγορο από ότι στο σπίτι μου στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Θα κλάψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νυστάζω αλλα μου έρχεται να κοιμάμαι μέχρι το βράδυ
να κλείσω το διακόπτη για μερικές ώρες 
κ τώρα που το διάβασα μου ακούγεται διπλά σωστό
έφυγα , το νου

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΟΚΡΥΟ. Οποιος ξαναμιλησει για πνευμα Χριστουγεννων και οτι ειναι καλυτερα με το κρυο απο μενα εχει την αδεια να παει να πνιγει.

 

Για καποιο πουστη λογο, τον χειμωνα η γραψαρχιδινη μειωνεται εκθετικα απο τον εγκεφαλο. Ε δεν γινεται δουλεια ετσι ομως, απλα δεν γινεται. Καθομαι σαν μαλακας και σκεφτομαι οτι ισως εγω ειμαι λαθος και ο αλλος εχει χαμηλα την φωνη. Ρεεεεεεεε στα παπαρια μου γαμω την τρελα μου, εχει παρανομο μαγαζακι ο απο κατω μου? Θα τον απειλω μεχρι να του πηδηξω την κορη του γαμω τον αντιθεο του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί να με περάσουν για ασφαλίτη, ω Αγριοήμερε;

 

Αντικανονικό σπρώξιμο ήταν ... για να πεις καμιά φάση από τη συναυλία ,

αλλά σε πέτυχα βαριεστημένο ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ, τώρα που ξύπνησα όμως, φρέσκος φρέσκος και ανανεωμένος, και δεν έχω να πάω και δουλειά (γιέα!), να σε πω: σαν τι φάση; κλασσικοί κοπρίτες πάνκηδες, δουλειά δεν έχουν το πρωί, ξεκινάνε τις συναυλίες τους στις 12 ναούμ, δεν μας σκέφτονται εμάς που έχουμε σχολείο... Ευτυχώς οι grindcoreάδες παίζουν μικρά σετ... Οι Xera παίξανε κάνα 15λεπτο, οι Raw Noise Apes κάνα μισάωρο βαριά βαριά. Τους άλλους τους Αθηνατζήδες δεν κάθησα να τους δω γιατί είχε πάει 2 η ώρα και την έκανα για σπίτι γιατί είχα σχολείο σήμερα και δεν με σήκωνε καν για κοπάνα, γιατί είχαμε προγραμματισμένη εκδρομή γαμώ το φελέκι μου... Για τους Ξέρα πήγα έτσι κι αλλιώς που είναι φίλοι και τραγουδούσε σ'αυτούς κι ο κουμπαράκος μου. Οι RNA γαμάνε (ναπαλμίλα εντελώς).

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τον απειλω μεχρι να του πηδηξω την κορη του γαμω τον αντιθεο του.

Δηλαδή άμα του πηδήξεις τη κόρη θα σταματήσεις;

 

Ου να μου χαθείς,και τη κόρη θα πηδάς και θα γκρινιάζεις.

 

Δηλαδή ο γάτος είναι πιό μάγκας από σένα,που τούβγαλαν και παροιμία;

Γάτος γαμεί και γάτος σκούζει!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξύπνησα κατα τις 6 και έκανα μισή ώρα να σηκωθώ , σκεφτόμουν να ξανακοιμηθώ μέχρι αυριο
είχα βαλει να παίζει κάτι στο youtube πριν κοιμηθώ και έπιασε κ έπαιζε playlist (οχι δικιά μου) και ξύπνησα με 

https://www.youtube.com/watch?v=qfNmyxV2Ncw

δεν μου βγαίνει να μιλήσω και όσοι συνάντησα απο την ώρα που βγήκα να παω για καπνό μέχρι που γύρισα θα νομίζουν οτι έχω θέμα μαζι τους . άθλος το να πω "ενα craven" στο περίπτερο κ περπάταγα slow motion

σπέρα
 

 

Kitten11.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ, τώρα που ξύπνησα όμως, φρέσκος φρέσκος και ανανεωμένος, και δεν έχω να πάω και δουλειά (γιέα!), να σε πω: σαν τι φάση; κλασσικοί κοπρίτες πάνκηδες, δουλειά δεν έχουν το πρωί, ξεκινάνε τις συναυλίες τους στις 12 ναούμ, δεν μας σκέφτονται εμάς που έχουμε σχολείο... Ευτυχώς οι grindcoreάδες παίζουν μικρά σετ... Οι Xera παίξανε κάνα 15λεπτο, οι Raw Noise Apes κάνα μισάωρο βαριά βαριά. Τους άλλους τους Αθηνατζήδες δεν κάθησα να τους δω γιατί είχε πάει 2 η ώρα και την έκανα για σπίτι γιατί είχα σχολείο σήμερα και δεν με σήκωνε καν για κοπάνα, γιατί είχαμε προγραμματισμένη εκδρομή γαμώ το φελέκι μου... Για τους Ξέρα πήγα έτσι κι αλλιώς που είναι φίλοι και τραγουδούσε σ'αυτούς κι ο κουμπαράκος μου. Οι RNA γαμάνε (ναπαλμίλα εντελώς).

 

 

Ρε Λεφτερ, σα μεγαλος δεν εισαι για να ακους αυτες τις αλητειες? Αυτα ειναι για μας, τα οργισμενα νιατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...