Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

περίεργη φάση, αρχίζω κ πιστευω πως εμείς ελέγχουμε την πραγματικότητα  :mellow:

 

Για τους άλλους πολύ αμφιβάλλω  εσύ πάντως σίγουρα. Θα σε κάνω πακέτο και θα σε στείλω σε εκείνον τον αρχιγιόγκη. Έτοιμο σε βλέπω.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

περίεργη φάση, αρχίζω κ πιστευω πως εμείς ελέγχουμε την πραγματικότητα  :mellow:

Ναι.

Ήθελα να σβήσω το ΩΜ απ' τη πάνω διχάλα του αντίχειρα με το δείκτη (ξέρεις,κάρφωμα...) και ο μόνος πρόσφορος τρόπος στη φυλακή ήταν το τσιγάρο πάνω.

Όλα στο μυαλό είναι,σαν τς' αναστενάρηδες ένα πράμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καπου ....6-7 ευρω.

Ναι αυτο με πειραξε και οτι με κοροιδευει.

 

Μεσα ειχα κι αλλη λαμα για καβατζα. Την ειδα και ειναι ιδια με αυτη που εχουμε για ανταλλακτικο στην δουλεια ιδιος κωδικος. Αυτος ισχυριζεται οτι τον αγορασε. Αλλα μεσα σε δυο μερες προλαβε να σκουριασει και να μην κοβει. Ενω την δευτερα με ειχε πει οτι τον βρηκε...

 

Θα παρω αλλον, αλλα αυτα ειναι μικροτητες....

 

Μαλακια μου που δεν ειχα χαραξει το αρχικα μου να τον ελεγα εγω...Κατι ξερουν οι παλιοι....

πρέπει να βάλουμε βύσμα ώστε το Senior Member να γίνει Drama Queen, so much qq... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα στοίχημα μετά από πολλά χρόνια και με 5ε κέρδισα 60... άσσο την Ξάνθη που έφαγε γκολ αλλά ακυρώθηκε στο 93, χ τον μπαουγκ που ισοφάρισε στο 90 και άσσο τον γαύρο που κέρδισε 2 πέναλτι. Σαν τον Μάκαρο τα έστησα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε νικολάκη, έζησες κι εσύ την εμπειρία του καυτού μπάνιου. Είναι μόνο για μας τους μαζωχιστές. Γουστάρω τρελά.

 

Αποστολή από το GT-S5300 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε νικολάκη, έζησες κι εσύ την εμπειρία του καυτού μπάνιου. Είναι μόνο για μας τους μαζωχιστές. Γουστάρω τρελά.<br><br>

Αποστολή από το GT-S5300 με τη χρήση Insomnia App

Κάνω αποκλειστικά καυτο μπανιο.αν δεν ζεματάει η πετσα δεν είναι μπάνιο. Δεν θα με ελεγα μαζωχα αλλα ελληνιδα καλισι.δεν νιωθω κάτι ιδιαίτερο. Ακομα και στο φαγητό αμα δεν παίζει μια αλφα θερμότητα δεν με συγκινει ιδιαιτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω αποκλειστικά καυτο μπανιο.αν δεν ζεματάει η πετσα δεν είναι μπάνιο. Δεν θα με ελεγα μαζωχα αλλα ελληνιδα καλισι.δεν νιωθω κάτι ιδιαίτερο. Ακομα και στο φαγητό αμα δεν παίζει μια αλφα θερμότητα δεν με συγκινει ιδιαιτερα.

 

Αυτό είναι που λένε ''Μερικοί το προτιμούν καυτό"...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω αποκλειστικά καυτο μπανιο.αν δεν ζεματάει η πετσα δεν είναι μπάνιο. Δεν θα με ελεγα μαζωχα αλλα ελληνιδα καλισι.δεν νιωθω κάτι ιδιαίτερο. Ακομα και στο φαγητό αμα δεν παίζει μια αλφα θερμότητα δεν με συγκινει ιδιαιτερα.

δερφούλαμ , είμαστ κ οι δυο παιδιά τσι φωτιάς  B)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Θέλω να πω δυο πραγματάκια που δε μ αρέσουν

ένα οτι κ καλά κάτι γίνεται , οτι αυτή ειναι ζωή κ σπίτι γυναίκα αμάξι κ έτσι ουαου πάρε κ σκύλο οχι μάγκα πάρε κ σκύλο , μετράει

κ δύο οτι υπάρχουν κανόνες

κανόνες = δεσμά 

κ 

κοινωνία = φυλακή 

 

δεσμοφύλακες πάνω απ το κεφάλι μας μια ζωή

 

και όταν γεράσεις κ βρωμάς , γίνεις συνώνυμο της μπόχας

της κουραδοκατρουλίλας (killer μπόχα ) τότε σκέφτεσαι 

κ τις σκατά παίχτηκε ? τι έκανα? μπήδαγα , πήρα αμάξι , σπίτι κ μια σκύλα , σκύλα οχι σκύλο , μη σηκώνει το πόδι κ κατουράει , δε λέει και έκανα κ παιδιά 

 

να βγουν μεσα στη χλέπα της γέννησης (βρόμικοι γεννιόμαστε , βρώμικοι πεθαίνουμε ) κ να κάνουν τα ίδια

ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΜΕ , κακόγουστο αστείο φαίνεται 

λες κ είμαστε βλαμμένοι ρε , βόδια λέμε 

 

ενώ πχ μου τη βαράει κ εξαφανίζομαι , πάω στην άλλη άκρη της γης κ κάνω οτι μου τη βαρέσει

επικίνδυνο/ακίνδυνο , τρελό , λογικό , αλλα ούτε καν ίδιο με τους προγόνους κ έτσι

 

σπάω την αλυσίδα , το φαύλο κύκλο

ειναι φάση οτι ζεις τη ζωή σου

με νιώθεις ? ζω τη ζωή μου 

περίεργα? οκ αλλα τη ζω κ όσο με νοιάζει αν ο διπλανός πίνει λεμονάδα με λεμόνι κ όχι πορτοκάλι (λολ , λέμε ) τόσο με νοιάζει τι λέει κ τι σκέφτεται ο καθένας 

ειναι φάση τρύπια αφτιά , δεν κρατάω πράγμα , τα σκουπίδια περνάνε κ χαιρετάνε 

 

με λίγα λόγια ζεις η νομίζεις πως ζεις? 

εσένα ρωτάω π το διαβάζεις η που το παίζεις οτι δεν το διαβάζεις κ ετυμάζεσαι να κάνεις comment "lol ούτε που το διάβασα"

ε ακου μαγκα , το διάβασες δε το διάβασες ζμπτσμου 

 

το απο πάνω για να δεις οτι ειμαι τόσο μπροστά που σου απαντάω πριν ρωτήσεις 

 

τέσπα , αυτά τα ολίγα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ ο μαλακας με τη τηλεοραση απο κατω το βιολι του. ρε θα του γαμησω οτι εχει κ δεν εχει. το μαγαζακι που εχει παρανομα κ το δουλευει βραδυ, τι ωραια καρφωτη που θα πεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καληφάκινμόρνινγκ. Εγκρίθηκε κονδύλι για καινούριο πισί, γιέα. Κομάτια, λάηβ grindcore χθες, γαμάτο. Θέλω να κοιμηθώ, στοπ.

 

 

 

POSTER+BIOLOGICA+18-12.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καληφάκινμόρνινγκ. Εγκρίθηκε κονδύλι για καινούριο πισί, γιέα. Κομάτια, λάηβ grindcore χθες, γαμάτο. Θέλω να κοιμηθώ, στοπ.

 

 

 

POSTER+BIOLOGICA+18-12.jpg

 

Σ΄άφησαν και μπήκες;

Δε σε πέρασαν για ασφαλίτη; :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...