Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με κάτι μπύρες βουλγάρικες έφυγε, άμα τα παραπαινέψεις πάει τραίνο μετά.

Ε να το φάω με καλό κρασί, ε στο καλό ποτήρι, ε να πω και σε κάναν καλό φίλο, ε να πάρω και κάνα ωραίο γλυκό, ε μα κρίμα να μη τα κάνω όλα αυτά σε κότερο και τσουπ, νάτο το φέσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Manbook πίνεις κολόνιες ?

πίνουμε οτι πίνεται τραβάμε οτι τραβιέται 

στομπατσο μη του δίνετε αφήστε τον να γ*

 

*

γυρεύει

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτερνίζεσαι και προκαλείς μίνι εξάρθρωση ώμου. Γαμώ το σύνδρομο υπερκινητικών αρθρώσεων μου γαμώ! #it_hurts_like_a_bitch

Κανεις γυμναστικη, χανεις ισορροπία και πεφτεις πανω στο χριστουγεννιάτικο δεντρο.Γαμω την ασταθεια μου γαμω!#eytyxws_den _espasa_ kati

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις γυμναστικη, χανεις ισορροπία και πεφτεις πανω στο χριστουγεννιάτικο δεντρο.Γαμω την ασταθεια μου γαμω!#eytyxws_den _espasa_ kati

Θα κανεις conditioning με το στολισμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο κάνει ένας χαρτοκόπτης?

Καπου ....6-7 ευρω.

δε νομίζω να τον πείραξαν τα λεφτά , μάλλον η κίνηση τον νευρίασε που ο άλλος έκανε την πάπια για να ψυρίσει ενα χαρτοκόπτη 

γυφτιά υπάρχει (λεφτά @@)

Ναι αυτο με πειραξε και οτι με κοροιδευει.

 

Μεσα ειχα κι αλλη λαμα για καβατζα. Την ειδα και ειναι ιδια με αυτη που εχουμε για ανταλλακτικο στην δουλεια ιδιος κωδικος. Αυτος ισχυριζεται οτι τον αγορασε. Αλλα μεσα σε δυο μερες προλαβε να σκουριασει και να μην κοβει. Ενω την δευτερα με ειχε πει οτι τον βρηκε...

 

Θα παρω αλλον, αλλα αυτα ειναι μικροτητες....

 

Μαλακια μου που δεν ειχα χαραξει το αρχικα μου να τον ελεγα εγω...Κατι ξερουν οι παλιοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα ντουζ κ ανοίγω το ζεστό παραπάνω 
με έκαιγε λίγο αλλα έκλεισα τα μάτια μου και σκεφτόμουν οτι δεν μπορεί να με κάψει
άνοιξα παραπάνω το ζεστό κ άρχισε να τσούζει το δέρμα , στο κεφάλι ηταν σαν να με τρυπούσαν καρφιά
το άνοιξα κ άλλο κ άρχισα να παίρνω αργές αναπνοές και να φωνάζω απο μέσα μου, ένιωθα λες κ ημουν σε κατάσταση έκστασης
έδωσα κ άλλο κ στο τέλος έκλεισα το κρύο κ άφησα βραστό νερό να πέφτει πάνω μου και δεν ένιωθα κάψιμο .

περίεργη φάση, αρχίζω κ πιστευω πως εμείς ελέγχουμε την πραγματικότητα  :mellow:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα ντουζ κ ανοίγω το ζεστό παραπάνω 

με έκαιγε λίγο αλλα έκλεισα τα μάτια μου και σκεφτόμουν οτι δεν μπορεί να με κάψει

άνοιξα παραπάνω το ζεστό κ άρχισε να τσούζει το δέρμα , στο κεφάλι ηταν σαν να με τρυπούσαν καρφιά

το άνοιξα κ άλλο κ άρχισα να παίρνω αργές αναπνοές και να φωνάζω απο μέσα μου, ένιωθα λες κ ημουν σε κατάσταση έκστασης

έδωσα κ άλλο κ στο τέλος έκλεισα το κρύο κ άφησα βραστό νερό να πέφτει πάνω μου και δεν ένιωθα κάψιμο .

 

περίεργη φάση, αρχίζω κ πιστευω πως εμείς ελέγχουμε την πραγματικότητα  :mellow:

υιε ΜΟΥ κάνεις πρόβα για το όταν θα καίγεσαι στη κόλαση ως βαμπίρ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα ντουζ κ ανοίγω το ζεστό παραπάνω 

με έκαιγε λίγο αλλα έκλεισα τα μάτια μου και σκεφτόμουν οτι δεν μπορεί να με κάψει

άνοιξα παραπάνω το ζεστό κ άρχισε να τσούζει το δέρμα , στο κεφάλι ηταν σαν να με τρυπούσαν καρφιά

το άνοιξα κ άλλο κ άρχισα να παίρνω αργές αναπνοές και να φωνάζω απο μέσα μου, ένιωθα λες κ ημουν σε κατάσταση έκστασης

έδωσα κ άλλο κ στο τέλος έκλεισα το κρύο κ άφησα βραστό νερό να πέφτει πάνω μου και δεν ένιωθα κάψιμο .

περίεργη φάση, αρχίζω κ πιστευω πως εμείς ελέγχουμε την πραγματικότητα  :mellow:

Θα ξεφλουδίζεις αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υιε ΜΟΥ κάνεις πρόβα για το όταν θα καίγεσαι στη κόλαση ως βαμπίρ;

μαμαμ ο υιός σου δε πάει κόλαση  

ειν αγγελάκι 

 

angel-cat-cats-11415659-397-297.jpg

 

 

Θα ξεφλουδίζεις αυριο

ούτε καν

ειμ πυρίμαχος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...