Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Καθε μερα στην δουλεια κουβαλαω μαζι μου ενα χαρτοκοπτη, επειδη χρειαζεται..

 

Μου τα δωσαν απο κει.

 

Ηρθε ενας καινουργιος εδω και ενα μηνα.

 

Τον εβαζα συνεχεια σε ενα συρταρι και το πρωι τον επαιρνα..

 

Την παρασκευη θυμαμαι οτι το εβαλα εκει.

 

Εν τω μεταξυ ολοι απο πισω απο τους χαρτοκοπτες εγραφαν τα αρχικα τους.(αλλοι δυο βασικα που εχουν+ εμενα) εγω δεν τα εγραψα. Το αφησα ετσι. Βλακεια μου

 

Απο χτες εγω ταχα τον εχασα και ο καινουργιος βρηκε. Τον βγαζει για να κοψει κατι.. Ολοιδιος με τον δικο μου, λεω απο συρταρι τον πηρες. Οχι μου λεει. Τον βρηκα.

 

Πως γινετε λεω να εχασα εγω εναν και συ να βρηκες εναν και να μην ειναι δικος μου.

 

Δεν ξερω με κανει..

 

Οτι να ναι ειναι..

 

 

Αντι να πει ναι μαλλον δικο σου ειναι, κανει τον χαζο. Τον παιρνει μαζι του οταν φευγει δεν τον αφηνει γιατι εχει λερωμενη την φωλια του..

πόσο κάνει ένας χαρτοκόπτης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομίζω να τον πείραξαν τα λεφτά , μάλλον η κίνηση τον νευρίασε που ο άλλος έκανε την πάπια για να ψυρίσει ενα χαρτοκόπτη 
γυφτιά υπάρχει (λεφτά @@)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα εχουν βγαλει ,απλα τωρα πρεπει να πατησεις ενα κουμπακι για να σου εμφανιστει η καρτελα με τις υπηρεσιες, μπουρδες δηλαδη .

 

Μπλιε. Αυτό το κουμπάκι με τα τετραγωνάκια πάνω δεξιά; Δεν είχα δοκιμάσει καν να το πατήσω να δω τι κάνει.

 

 

Τον Κουλουρη ή τον Λιάπη θα πάρουν λέτε για το επόμενο fast and furious; Μουχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σίγουρος  όταν τον έπιασαν θα είπε το γνωστό ποίημα ''και ξέρεις ποιος είμαι εγώ και και...... '' μπράβο που δεν μάσησαν και τον συνέλαβαν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μπατσάκια (κι οι μπασκίνες από πάνω),για πρώτη φορά έχουν τα respect όλου του κόσμου.

 

Το κακό είναι ότι ο μπουχέσας θα πέσει στα μαλακά,αν και κανονικά θα τούπρεπε κατάσχεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτερνίζεσαι και προκαλείς μίνι εξάρθρωση ώμου. Γαμώ το σύνδρομο υπερκινητικών αρθρώσεων μου γαμώ! #it_hurts_like_a_bitch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτερνίζεσαι και προκαλείς μίνι εξάρθρωση ώμου. Γαμώ το σύνδρομο υπερκινητικών αρθρώσεων μου γαμώ! #it_hurts_like_a_bitch

                                                                                                    η καθιστική και αγύμναστη ζωή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φτερνίζεσαι και προκαλείς μίνι εξάρθρωση ώμου. Γαμώ το σύνδρομο υπερκινητικών αρθρώσεων μου γαμώ! #it_hurts_like_a_bitch

                                                                                                    η καθιστική και αγύμναστη ζωή

 

Μπα και όταν γυμναζόμουν πάλι προκαλούσα μικροεξαρθρώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...