Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μουσικη χωρίς πικάπ δεν είναι μουσική, είναι μπλικι μπλίκι, άσχετε τεχνο-τζάνκη. Βγάλανε σιντί, βγάλανε εμπιτρία, βγάλανε φλακ, φλουκ, βγάλανε το ένα, βγάλανε το άλλο, αλλά όποιος ξέρει από μουσική βινύλια πάει και αγοράζει.

Αγοράζει βινύλια = εχει λεφτα.

 

In other news

 

Πως γινεται να μπορεί μα με βρίσκει όλος ο πλανήτης στο κινητό και τα ΕΛΤΑ ο θεός να τα κανει courier να μην ξέρουν ούτε το τηλέφωνο μου.

Το δραμα της υπόθεσης δεν ειναι η ταλαιπωρία μου αλλα το οτι αυτοί οι wannabe businessmen έδωσαν λεφτα για το franchise...

 

Τι να πεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

θα φτιάξω μια λίστα με τους πλουσιότερους ανθρώπους του πλανήτη και θα στείλω σε όλους γράμμα οτι χρειάζομαι άμεσα 1 εκατομμύριο δολάρια κ οτι αν δεν έχουν αρκετά για να δώσουν δεν πειράζει , η κρίση μας χτύπησε όλους, δεν ειναι ντροπή να είσαι φτωχός κ ξεπεσμένος .

ΕΝΑΣ απο αυτούς να ειναι τρελός κ να με τα δώσει σώθηκα 
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενοχλεί το αυτι μ.δοκιμασα λάδια και τετοια δεν εκανε καλη διαφορα.βαζω ενα μισαωρο ψιρες με dance μπιτακι μουσική και βρήκα την υγεια μου. Παει η ενοχληση πανε ολα.music cures everything!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενοχλεί το αυτι μ.δοκιμασα λάδια και τετοια δεν εκανε καλη διαφορα.βαζω ενα μισαωρο ψιρες με dance μπιτακι μουσική και βρήκα την υγεια μου. Παει η ενοχληση πανε ολα.music cures everything!!

εγώ όταν έχω πονοκέφαλο βάζω τέρμα μουσική και μου περνάει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...