Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες το βράδυ στις 3+ ξάπλωσα και όπως ανοίγω την tv άκουσα κάτι πολυ fucked up έξω απο την μπαλκονόπορτα (αν και μ φάνηκε οτι ηταν δίπλα μ). Ηταν σαν κάποιος να μου ψιθύριζε νευριασμένος αλλα η φωνή ηταν τόσο περίεργη που μ έκοψε την ανάσα για δευτερόλεπτα (ξαφνιάστηκα) 

 

σήμερα ήρθε η κουβέντα οτι θέλω να ανοίξω μελλοντικά occult shop και όπως μιλάγαμε για αυτό το θέμα και έλεγα κάτι ακούστηκε ενα κρακ κρακ κρακ στον τοίχο (λες και έσπαγε κάτι μέσα στο δωμάτιο) και γύρισαν και κοιτάγανε τον τοίχο (εγώ δεν κοίταξα , συνέχισα να μιλάω λες και δεν τρέχει τπτ γιατι δε θα ηταν κ τίποτα , μονο αν δω η ακούσω κάτι σημαντικό δίνω σημασία). Κατα τις 6 αυτό.  Ξαφνικά η κουβέντα άλλαξε .. αχαχα

 

πριν λίγο πήγα στην κουζίνα και όπως έφτιαχνα μια σαλάτα ακούστηκε ενας ήχος σαν βουητό και χτύπημα , λες και έπεσε κάτι βαρύ κάτω απ το τραπέζι , μπροστά στα πόδια μου. Κοιτάω μην ειναι καμια γάτα και δν ηταν τίποτα, ήταν έξω όλες.

 

μου φαίνεται αστείο γιατι είχα κάνει πλάκα με αυτό το θέμα 

θα νομίζεται οτι γράφω  

i know karma's a bitch

 

αλλα είμαι ενθουσιασμένος γιατι απότι κατάλαβα βρίσκομαι σε καλό δρόμο 

 

όσο ποιο πολύ ασχολούμαι τόσο ποιο πολλά θέλω να μάθω , να δοκιμάσω !   :) 

 

μαζι σου αρχηγέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

με τι παροχές;  υποτίεθεται λόγο κρίσης είχαν πέσει.. εντάξει κι εσύ πάς στα ακριβά.. νομίζω υπάρχουν καλύτερες τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τι παροχές;  υποτίεθεται λόγο κρίσης είχαν πέσει.. εντάξει κι εσύ πάς στα ακριβά.. νομίζω υπάρχουν καλύτερες τιμές.

με τα πάντα όλα συν τραπέζι ρεβεγιόν.

δεν ήταν για μένα, άκουσα που το έλεγαν συνάδελφοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τα πάντα όλα συν τραπέζι ρεβεγιόν.

δεν ήταν για μένα, άκουσα που το έλεγαν συνάδελφοι

νομίζω είναι οκ υπο προυποθέσεις.δηλαδή να μην είναι κανένα δωμάτιο της κακιάς ώρας και στο τραπέζι να έχει φαγητό και οχι ορεκτικά..Καστοριά είναι και ωραίο μέρος!

Εγώ πάντως όποτε βγαίνω παραμονή πρωτοχρονιάς ποτέ δεν το ευχαριστιέμαι για τα λεφτά που δίνω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ Prof, δεν αξίζει και για τα χρήματα και για τον πανικό σε δρόμους, κίνηση άντε να βρεις πάρκινγκ και σε μαγαζιά, πας να πιεις μια γουλιά νερό και τρως αγκωνιά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλέτε, μόλις διαπίστωσα ότι το λαπτόπι της γνιέκαζμ (χρήση: 90% φέησμπουκ, 9% γιουτιούμπ, 1% ότι άλλο θα μπορούσε να κάνει ένας υπολογιστής) μπορεί να πάρει ένα .avi και να το κάνει dvd έτοιμο ψημένο με τα όλα του σε λίγα λεπτά. Το λαπτόπι του γιού προφανώς σε λιγότερα. Το καβούρι το δικό μου, του έρμου του πατέρα, σε μιάμιση αιωνιότητα. Κόζιον, άκυρα και τα δύο ρε. Ετοίμασε ότι πιο τούμπανο μπορείς, βάλε κάρτες, βάλε ψύκτρες, βάλε ραμ, βάλε ράπτορες, βάλε λάμπες νέον, προβολείς, στρομπο, ότι βρεις ρε.

 

Καλημέρα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μουσικη χωρίς πικάπ δεν είναι μουσική, είναι μπλικι μπλίκι, άσχετε τεχνο-τζάνκη. Βγάλανε σιντί, βγάλανε εμπιτρία, βγάλανε φλακ, φλουκ, βγάλανε το ένα, βγάλανε το άλλο, αλλά όποιος ξέρει από μουσική βινύλια πάει και αγοράζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...