Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρρωστος ανθρωπος με πυρετο, να εχω να παραδωσω εργασια που εχει υλοποιηθει στα 2/3 της και προθεσμια μεχρι σημερα στις 12. Ε αφου γαμηθηκα ενα 4ωρο την εβγαλα, εγραψα και μια 4σελιδη τεκμηριωση και τωρα δεν ξερω τι να κανω. Ο εγκεφαλος εχει καψει φλατζα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

είδα τυχαία το βίντεο με τον Dima Bilan απο την eurovision 2006 κ πρόσεξα οτι είχε τραβήξει κοκόρι. Το κάνω search στο google και τελικα κ άλλοι το είχαν προσέξει
μετά απο τόσα χρόνια η αλήθεια βγήκε
λες κ είμαστε στο matrix ειναι ώρες ώρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ ρε φίλε δεν μετράς, εσύ αν προσπαθήσεις μπορεί να θυμηθείς και καμιά συζητησούλα με τον Μεγαλέξανδρο ναούμ. :P

Συμπεθεριά ήμασταν με τον Φίλιππο,πήρε μιά κοντοχωριανή μου (άλα τις λεβεντογέννα Ήπειρος!!!),να δεις πως τη λέγανε,να δεις,άτιμο αλτσχάϊμερ,ναι ρε συ,Ολυμπία τη λέγανε.

 

Καλή τσούπρα,αλλά πολλές μαγγανίες έκανε στο Αλεκάκι,του φούσκωσε τα μυαλά και τον έστειλε στα πέρατα του κοσμάκη,αντί να κάτσει σπίτι του να πάρει μιά γυναικούλα να νοικοκυρευτεί.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τηλεφώνημα, πριν λίγο (στο μαγαζί, το οποίο κάνω εκτροπή όσο λείπω).

 

-καλημέρα, ο κύριος Λέφτερμανν; Τάδε τάδε λέγομαι, πήρα να επιβεβαιώσω τα στοιχεία σας για την προβολή σας στον ηλεκτρονικό οδηγό μπλα μπλα για αναζήτηση μέσω γκουγκλ μπλα μπλα, είναι αυτά;

-ναι, αυτά είναι

-θέλετε να γράψουμε κάτι άλλο επιπλέον, μπλα μπλα

-όχι, οκ είναι

-ωραία, αύριο πρωί θα περάσει κούριερ της γενικής ταχυδρομικής να σας δώσει τα συμβόλαια και να εισπράξει 30 ευρώ για έξοδα γραφίστα και μπλα μπλα, από εκεί και πέρα δεν υπάρχουν συνδρομές ετήσιες ή μηνιαίες, τίποτα.

-ακύρωσέ το, δεν ενδιαφέρομαι, κλικ.

 

Τι μαλάκες που είναι. Την άλλη φορά θα αρχίσω τις τρολιές, θα τους λέω να έρχονται σε ώρες που λείπω, θα με βρίσκουν και θα τους διώχνω, τέτοια. Να πληρώνουν τσάμπα κούριερ μπας και βάλουν μυαλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...η θάλασσα πλέον είναι καθαρή, και σύντομα τα τρισέγγονά μας θα παίρνουν το μετρό και θα πηγαίνουν για μπανάκι κάτω από την σκιά του λευκού πύργου.

 

i-have-a-dream-mlk.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.xe.gr/jobs/evresi,fotomontela|ad-50735298.html

http://www.xe.gr/jobs/evresi,fotomontela|ad-49914294.html

 

"προσοχη προκειται για πληρως ερασιτεχνικη φωτογραφηση"

"πρώτα απαιτείται δοκιμαστικό"

 

hmm.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.xe.gr/jobs/evresi,fotomontela|ad-50735298.html

http://www.xe.gr/jobs/evresi,fotomontela|ad-49914294.html

 

"προσοχη προκειται για πληρως ερασιτεχνικη φωτογραφηση"

"πρώτα απαιτείται δοκιμαστικό"

 

hmm.gif

Θεσσαλονίκη όπως λέμε Ροδόπη;

 

In other news

 

Σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χθες το βράδυ στις 3+ ξάπλωσα και όπως ανοίγω την tv άκουσα κάτι πολυ fucked up έξω απο την μπαλκονόπορτα (αν και μ φάνηκε οτι ηταν δίπλα μ). Ηταν σαν κάποιος να μου ψιθύριζε νευριασμένος αλλα η φωνή ηταν τόσο περίεργη που μ έκοψε την ανάσα για δευτερόλεπτα (ξαφνιάστηκα) 

σήμερα ήρθε η κουβέντα οτι θέλω να ανοίξω μελλοντικά occult shop και όπως μιλάγαμε για αυτό το θέμα και έλεγα κάτι ακούστηκε ενα κρακ κρακ κρακ στον τοίχο (λες και έσπαγε κάτι μέσα στο δωμάτιο) και γύρισαν και κοιτάγανε τον τοίχο (εγώ δεν κοίταξα , συνέχισα να μιλάω λες και δεν τρέχει τπτ γιατι δε θα ηταν κ τίποτα , μονο αν δω η ακούσω κάτι σημαντικό δίνω σημασία). Κατα τις 6 αυτό.  Ξαφνικά η κουβέντα άλλαξε .. αχαχα

πριν λίγο πήγα στην κουζίνα και όπως έφτιαχνα μια σαλάτα ακούστηκε ενας ήχος σαν βουητό και χτύπημα , λες και έπεσε κάτι βαρύ κάτω απ το τραπέζι , μπροστά στα πόδια μου. Κοιτάω μην ειναι καμια γάτα και δν ηταν τίποτα, ήταν έξω όλες.

μου φαίνεται αστείο γιατι είχα κάνει πλάκα με αυτό το θέμα 
θα νομίζεται οτι γράφω μαλακίες α?
i know karma's a bitch

αλλα είμαι ενθουσιασμένος γιατι απότι κατάλαβα βρίσκομαι σε καλό δρόμο 

όσο ποιο πολύ ασχολούμαι τόσο ποιο πολλά θέλω να μάθω , να δοκιμάσω !   :) 

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...