Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα πιστεψετε τι επαθα σημερα. 

Πηγα σουπερ μαρκετ και γυρνοντας με περικυκλωνουν 10-15 παπακια glx, με ροπαλα, σιδερογροθιες και αλλα τετοια. Απο πισω τους ηρθαν και κατι φτιαγμενα cinquecento. Καθως μου κλεινουν τον δρομο, βλεπω εναν τυπο ο οποιος τους επεβλεπε ενω διαβαζε προυστ και τους κοιταζε τους υπολοιπους με ενα βλεμα ανωτεροτητας. Τοτε καταλαβα οτι ολοι αυτοι ηταν ΤΕΙ-τζηδες και οτι ο τυπος ηταν ο αρχηγος τους... Τους ειπα οτι ειμαι και εγω ΤΕΙ-τζης, μου εδωσαν εναν φρεντο εσπρεσο, τσιγαρα στριφτα και με πηγανε σπιτι μου. Φοβερα ατομα

 

Ερε τρολαρισμα που θελετε.

@nicos89 Μιας και εισαι βαμπιρ, δαγκωνεις λαιμους τει-τζηδων;

Αλλη φορα να κυκλοφορεις με ενα βιβλιο στο χερι καταπροτιμηση λογοτεχνικο να δειχνει οτι εισαι ανωτερο μυαλο απο αυτους.... Για να σε προσπερασουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

 

Ερε τρολαρισμα που θελετε.

@nicos89 Μιας και εισαι βαμπιρ, δαγκωνεις λαιμους τει-τζηδων;

δαγκάνω θηλυκά κορασίδια 

τει-τζήδες όχι θα με κολλήσουν διάβασμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω σήμερα να χαιδέψω τον γάτο που είχα βρει τις προάλλες, και ήρθε κοντά μια φιλόζωη. Είχε φέρει ένα τσουβάλι σκυλοτροφή ενάμισο μέτρο και έβαλε να φάει ο γάτος και κάτι σκυλιά παραδίπλα. Είχε και μια φωτογραφική και πήρε φωτογραφίες τα αδέσποτα, και είχε και ένα μαραφέτι για να βλέπει αν έχουν τσιπάκι.

 

Απόσο μίλησα μαζί της, η ιστορία που κατάλαβα ότι έχει στο μυαλό της είναι ότι κάποιοι μαζεύουν αδέσποτα ζώα αλλά και κλεμμένα από σπίτια, τα αμολάνε ελευέθερα σε συγκεκριμένους χώρους όπως πλατείες, δρόμοι κλπ, και μετά από καιρό έρχονται και τα μαζεύουν για να τα στείλουν εξωτερικό και να γίνουν πειραματόζωα.

 

Κρίμα, πολύ κρίμα, όπως είπε και η ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Απόσο μίλησα μαζί της, η ιστορία που κατάλαβα ότι έχει στο μυαλό της είναι ότι κάποιοι μαζεύουν αδέσποτα ζώα αλλά και κλεμμένα από σπίτια, τα αμολάνε ελευέθερα σε συγκεκριμένους χώρους όπως πλατείες, δρόμοι κλπ, και μετά από καιρό έρχονται και τα μαζεύουν για να τα στείλουν εξωτερικό και να γίνουν πειραματόζωα.

 

 

Kατσε δε μου καθεται καλα. Γιατι να τα αφησουν πρωτα ελευθερα και μετα να τα ξαναμαζεψουν και να τα στειλουν? Γιατι να μη γλιτωσουν χρονο ξερωγω?

 

Οχι πως δεν υπαρχουν ψυχασθενικοι σκατανθρωποι γυρω που θα εκαναν αυτα και πολλα αλλα στα αδεσποτα, αλλα το συγκεκριμενο μου φαινεται περιεργο ως σειρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατσε δε μου καθεται καλα. Γιατι να τα αφησουν πρωτα ελευθερα και μετα να τα ξαναμαζεψουν και να τα στειλουν? Γιατι να μη γλιτωσουν χρονο ξερωγω?

 

Οχι πως δεν υπαρχουν ψυχασθενικοι σκατανθρωποι γυρω που θα εκαναν αυτα και πολλα αλλα στα αδεσποτα, αλλα το συγκεκριμενο μου φαινεται περιεργο ως σειρα.

Νόμιζα πως θα ήταν πιο εμφανές ότι πιστεύω ότι δεν είναι πολύ καλά στο μυαλό της η συγκεκριμένη, ειρωνικό ήταν το ποστ :fear:

 

Επίσης δεν πιστεύω να έχουν τόσο έλειψη αδέσποτων στο εξωτερικό ώστε να πληρώνουν και μεταφορικά για άλλη χώρα...  Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια

 

Τελικά το swifferοσκουπο κάνει decent δουλίτσα (ναι κάνω φασίνα σαββατόβραδο ο no-lifer).

5x kinder penguin αναμένεται να αναμειχθούν με γαστρικά οξέα στα επόμενα λεπτά. Ελπίζω να αξίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νόμιζα πως θα ήταν πιο εμφανές ότι πιστεύω ότι δεν είναι πολύ καλά στο μυαλό της η συγκεκριμένη, ειρωνικό ήταν το ποστ :fear:

 

 

Α καλα ουτε καν το πιασα πως ηταν ειρωνικο. Oh well...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5x kinder penguin αναμένεται να αναμειχθούν με γαστρικά οξέα στα επόμενα λεπτά. Ελπίζω να αξίζουν

 

Λογικό με 5x kinder penguin (ότι σκατά είναι δαύτο)... =p

 

Εντωμεταξύ σχετική ομίχλη/μπόχα και στα Άνω Πετράλωνα... γαμώ τα τζάκια σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλα ουτε καν το πιασα πως ηταν ειρωνικο. Oh well...

Επίσης έλεγε πως καλά θα ήταν να είχαν όλα τα αδέσποτα τσιπάκι για να δηλώσουν τουλάχιστον την εξαφάνιση. Μου θύμησε λίγο south park η φάση

 

Λογικό με 5x kinder penguin (ότι σκατά είναι δαύτο)

Άκυρο, 4 ήταν τώρα που τα μέτρησα από κοντά. Στην αρχή ήταν καλή η γεύση αλλά "πάλιωσε" απότομα μετά το 2ο...

 

Την άλλη φορά θα πάρω τα 4+1 kinder bueno που είναι εγγύηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...