Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μπα... σκότωνα ανθρωπάκια στο clear vision ο καψερός, τι μαλακία να έλεγα :/

 

Btw αυτό το παιχνίδι μου θύμισε ΤΕΡΜΑ madness φλασάκια, όσοι δεν τα είχατε δει τότε, just google & enjoy :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

State, Alexzzzzzzzzz, Liopyrh, κουμπάρε του Λεφτερ και λοιποι, έβαλα εναν ΣΣΔ στο λαπτοπακι μου, toshiba A300 satelite και τώρα ο παλιος του σκληρος κάθεται, λεω να τον κάνω εξωτερικο παίρνοντας μια θήκη, οποιαδήποτε Sata θα μου κανει; Π.χ. http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=34349&cat=117&sub=undefined&pmanuf=undefined&sort=3&step=undefined

 

Αν θες απλά να τον χρησιμοποιήσεις κάπως και δεν σε νοιάζει η φορητότητα, καλή φάση είναι το dock station.

Ότι σκληρός παροπλίζεις, αντί να μπει σε ντουλάπι, τσουπ:

 

20120621th-external-hard-drive-docking-s

 

 

Πολλά υποστηρίζουν και image disk (clone) και είναι plug and play.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις ανακάλυψα αυτό το εκπληκτικό προϊόν, με το οποίο θα κάνω το πισί του γραφείου μου παντελώς αθόρυβο! Δεν λέω τι πισί έχω στο γραφείο γιατί αν πω ο Κόζιον θα χτυπιέται στα πατώματα γελώντας για καμιά βδομάδα. Έχει πολύ καιρό που σκεφτόμουν πώς θα γλυτώσω από τον θόρυβο του σκληρού, και σήμερα με ήρθε η ιδέα, "τι καλά να έμπαινε καμιά sd στην θέση του...". Τελικά ότι μαλακία κι αν σου έρθει στο κεφάλι, κάποιος ταϊβανεζοκίνεζος θα την πουλάει ήδη στο ebay...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ψοφήσει σχετικά γρήγορα το sd αν είναι κανονικό λειτουργικό (και όχι τίποτα μικρό και linuxοπουπουλένιο) , θαρρώ lef.
 
Και επίσης έχεις IDE ρε χαβαλέ - και να θες δεν κρύβεται η πχοιότητα  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και του σπιτιού μου έχει ide. Τρε μπανάλ, ε;

 

Είναι μικρό και λινουξοπουπουλένιο και δουλεύει ελάχιστα. Από τις 3-4 ώρες που είναι ανοιχτό κάθε μέρα (εργάσιμη μέρα), τις 3.50 είναι σε screen saver και τα υπόλοιπα 10 min δουλεύει ολίγον open office. Άντε να παίξει και κάνα επεισόδιο southpark όταν δεν έχω δουλειά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρουμε αν σήμερα βγαίνει επεισόδιο 2 and a half men? πολύ το έχουν αργήσει..

Ναι

Τι εννοείς πολύ το έχουν αργήσει??

Στις 28 νοέμβρη νομίζω δεν είχε βγει όπως κ το tbbt..

Την προηγούμενη,στις 5,βγήκε κανονικά το e09

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις ανακάλυψα αυτό το εκπληκτικό προϊόν, με το οποίο θα κάνω το πισί του γραφείου μου παντελώς αθόρυβο! Δεν λέω τι πισί έχω στο γραφείο γιατί αν πω ο Κόζιον θα χτυπιέται στα πατώματα γελώντας για καμιά βδομάδα. Έχει πολύ καιρό που σκεφτόμουν πώς θα γλυτώσω από τον θόρυβο του σκληρού, και σήμερα με ήρθε η ιδέα, "τι καλά να έμπαινε καμιά sd στην θέση του...". Τελικά ότι μαλακία κι αν σου έρθει στο κεφάλι, κάποιος ταϊβανεζοκίνεζος θα την πουλάει ήδη στο ebay...

 

Mην το επιχειρησεις καν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λίρες, βάλε και κάνα ψιλο μεταφορικά πας στο 15ευρο.

Με άλλα τόσα βρίσκεις SSD 30GB πλέον.

 

(άκου sd)!

 

 

Eπίσης με 35€ πουλάω velociraptor, δεν είναι πολύ ήσυχος, αλλά τρέχει σαν τον Πλατέλλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κακούργοι που είστε, μην δείτε άνθρωπο να χαρεί, κατευθείαν να του το χαλάσετε...

 

Για σενα το λεμε ζαργανα μου, για να μην χτυπας το κεφαλι σου μετα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σαν τον Μαντέλα εννοούσε, μην τον πάρεις :P

 

 

 

(ναι ρε μουνί, χαλάστρα!)

 

 

^ Μην τον ακούς, θέλει να στον πάρει μέσα από τα χέρια! Ήδη έστειλε pm με καλύτερη προσφορά, αλλά εγώ ΒΡΑΧΟΣ, αφού σου τον υποσχέθηκα δεν γινόταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...