Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλάκα έκανα για το τούρμπο-εξ :-)

Έχω τον κουμπαράκο εδώ πέρα και το ζαλίζουμε μαζί το θέμα, έχουμε διάφορα parts, θάλουμε και καναδυό ακόμα αλλά δεν αποφασίζουμε τι, όταν αποφασίσαμε ανακαλύψαμε ότι δεν μας ταίριαζαν ο μνήμες, κλπ κλπ. Θα την βρούμε την άκρη, απλά είμαι τύπος που γενικά με τρομάζουν οι αλλαγές και καθυστερώ τις αποφάσεις :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Χαχα, καλή φάση! Ψάχνω να βρω μια φωτογραφία από το σπίτι του, έχει αγοράσει μια 40άρα λεντ, πλάσμα, δεν ξέρω τι διάολο, και την έχει βάλει πάνω από την παλιά την κουμούτσα την crt. Και επειδή δεν μπορεί καν να συντονίσει τα κανάλια, βλέπει από την παλιά και η λεντ είναι σβηστή από πάνω σαν μαύρο κάδρο. Σουρεαλισμός. Κάπως έτσι βγήκε το ανέκδοτο "γιατί οι πόντιοι αγοράζουν 2 πλυντήρια; Για να στηρίζουν ανάμεσα την σκάφη".

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα του το έλεγα, αλλά έχουμε διακόψει τις διπλωματικές μας σχέσεις. Πλέον αν τυχόν πάρει τηλέφωνο και το σηκώσω εγώ λέει "εεε, την Βου λίγο δώσε μου" κι εγώ δεν λέω κουβέντα και το δίνω στην Βου, και δεν έρχεται καν στο σπίτι όταν είμαι εγώ, φροντίζει να έρχεται και να φεύγει νωρίς, όσο είμαι στην δουλειά. Ουδέν κακόν αμιγές καλού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπως έτσι βγήκε το ανέκδοτο "γιατί οι πόντιοι αγοράζουν 2 πλυντήρια; Για να στηρίζουν ανάμεσα την σκάφη".

 

Επειδή τρώει παντόφλα από την πόντια βγάζει κακίες τώρα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pc από το πλαίσιο, ούτε στον χουντικό τον πεθερό σου.

χαχχαχαχαχαχ 

αποφεύγω να πηγαίνω στο πλαίσιο ακόμα και για άγραφα dvd

γιατι ακόμα κ εκεί θα πεταχτεί κάποιος υπάλληλος και θα πει παπαριά κ τα νευρα μου δεν ειναι καλά τα τελευταία χρόνια 

 

ο μόνος λόγος που δε το έκανα ring εκεί μέσα ενα πρωί ηταν οτι δεν είχα χρόνο (έπρεπε να προλάβω την τράπεζα)

πάνε μερικά χρόνια , πάω και παίρνω μια prepaid wow και μου λέει ο τύπος που λύσσαξε να με εξυπηρετήσει  "δε σταματάς το wow να βρεις καμια γκόμενα ? χεχε" με ενα υφάκι , ειρωνείας 

 

full το μαγαζί κόσμο

 

του λέω δε γουστάρω γκόμενες , γουστάρω αντρικά κωλαράκια 

δεν έχω χρόνο τώρα , θα περάσω στο σχόλασμα να σε μοντάρω

 

ε κοκκίνισε και δε μίλαγε 

πρέπει να ηταν προϊστάμενος εκει μέσα γιατι το έπαιζε ιστορία κ έκανε παρατηρήσεις στην ταμία

 

βοδια .

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς πως κλείνω τον ήχο στο πρόγραμμα τηλεκατάρτησης ? το site ειναι key-cert 
πρέπει να το τρέξω πολλές ώρες και η μαλακία μιλάει και μου σπάει τα νευρα 
οχι τίποτα άλλο αλλα ειναι λες και μαθαίνω την αλφαβήτα , τουλάχιστον να πατάω χωρίς να ακούω
να μπορώ να ακούσω μουσική η κάτι άλλο να περάσει η ώρα

μπαίνω με internet explorer (μονο αυτό λειτουργεί) 
υπάρχει τρόπος να κλείσω τον ηχο ?

άκυρο , το βρήκα .
επιτέλους με τη μαλακία , μου έσπασε τα νευρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3εκ έχουν εισόδημα και 3,2 δεν έχουν εισόδημα.

Only in Greece.

Σπερες

Επίσημα πιά,με στοιχεία του κράτους,οι εργαζόμενοι είναι 3.5 mil και με τις παντοιοτρόπως ανταποδοτικές τους εισφορές "ταΐζονται" οι υπόλοιποι 11,5 mil.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

State, Alexzzzzzzzzz, Liopyrh, κουμπάρε του Λεφτερ και λοιποι, έβαλα εναν ΣΣΔ στο λαπτοπακι μου, toshiba A300 satelite και τώρα ο παλιος του σκληρος κάθεται, λεω να τον κάνω εξωτερικο παίρνοντας μια θήκη, οποιαδήποτε Sata θα μου κανει; Π.χ. http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=34349&cat=117&sub=undefined&pmanuf=undefined&sort=3&step=undefined

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chrisxxx οι συγκεκριμένες είναι λίιιιιγο κλάιν. Αν είσαι ακόμα Θεσσαλονίκη, πήγαινε στην Κων/νου Παλαιολόγου, στον 2ο όπως κατεβαίνεις και δες αν έχει αυτή 

CameraZOOM-20131212170739376.jpg

 

πιό όμορφη, με καλή κατασκευή, αν θυμάμαι καλά 11€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...