Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όταν πηγαίναμε εμείς σε πάρτυ στο απθ, στο φουαγιέ και στα γρασίδια ναούμ, εσύ ήσανε σπερματοζωάριο ακόμα ναούμ.

 

 

Του σπάσανε το μπούτσο στο ηθικοπλαστικό κήρυγμα και στο τέλος άρχισε να φωνάζει ο έρμος... 

 

@@@ την @@@ μου, δεν διαβάζετε τι γράφω;;; Άιντε ξεκολλήστε! ΕΙΠΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΥΜΒΑΤΙΚΕΣ ΛΑΜΠΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!! ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΤΤΌ ΚΡΆΞΙΜΟ. ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.

Εγώ μαζί του είμαι, βάλε τα πιό δυνατά Ξένα και τύφλωσέ τους όλους μεγάλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ήπια προ ημερών τη μπύρα της YiN και με κόλλησε μια μαλακία ίωση και τώρα είμαι άρρωστος και έκανα τη μαλακία να αναρωτηθώ "αν το ήξερες, θα ξανάπινες τη μπύρα;" και τώρα η ψυχή μου έχει χωριστεί σε δύο στρατόπεδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συκώτι το πέτυχες;

 

Δεν το κάνα τελικά, έριξα μια μοσχαρίσια σπαλομπριζόλα 700 γραμμάρια να ισιώσω. Χτύπησα και την καμενίτζα, όλα πήγαιναν καλά μέχρι που μου φτιάξανε ΜΑΥΡΟ ΤΣΑΙ και έχω κάνει τη χέστρα ατελιέ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το κάνα τελικά, έριξα μια μοσχαρίσια σπαλομπριζόλα 700 γραμμάρια να ισιώσω. Χτύπησα και την καμενίτζα, όλα πήγαιναν καλά μέχρι που μου φτιάξανε ΜΑΥΡΟ ΤΣΑΙ και έχω κάνει τη χέστρα ατελιέ.

 

Έτσι, και τρόμαξα χθε, λέω φλώρεψε αυτός ναούμ. Το μαύρο τσάι σφίγγει τους κώλους πάντως, κάτι άλλο σε πείραξε. Δίνω στα μικρά μου που τα έχει ρημάξει όλα η γαστρεντερίτιδα.

 

 

Καλιφάκινμέρες. Δεν πρόκειται να βγάλω άκρη, δεν θα αναβαθμίσω ποτέ το μπλιμπλίκι μου. Ζαχαρώνω μητρική, δεν ταιριάζουν οι μνήμες. Ζαχαρώνω επεξεργαστή, δεν ταιριάζει η μητρική. Τι θέλω και μπλέκω ο μαλάκας, αφού δεν τό'χω, δεν τό'χω... Θα πά να πάρω ένα έτοιμο τούρμπο-εξ από το πλαίσιο ναούμ. Δόσεις κάνουν;

Επίσης, καλώς τα δέχτηκε και ο Πειραιάς. Και σ' ανώτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το πλαίσιο

 

Εξοφλώντας με πιστωτική κάρτα την παραγγελία σας έχετε και τη δυνατότητα εξόφλησης του ποσού της παραγγελίας με εώς 48 δόσεις, από 0 ευρώ. (Το επιτόκιο εξαρτάται από την τράπεζά σας).

 

 

Καλημέρα !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. έτοιμο

2. τούρμπο-εξ

3. από το πλαίσιο

Mε τίποτα, όμως (τα 2+3, ντιπ χειρότερα). Εκτός αν θες να πετάξεις λεφτά.

 

Πήγαινε στην ενότητα της αναβάθμισης, δώσε budget και χρήση, να σου βγάλουν μια σύνθεση τα παιδιά.

Βάζεις και προϋπόθεση να είναι όλα τα κομμάτια από το ίδιο μαγαζί αν θες να το στήσουν αυτοί + να παίζουν και δόσεις.

 

Kρατάς κι από το υπάρχων ότι μπορείς να χρησιμοποιήσεις -ποντίκι; keyboard; dvd writer; και τα συναφή (*και κουτί αν σου κάνει αυτό που έχεις και μπορείς να κάνεις το στήσιμο εσύ) για να σου βγει ακόμη πιο φθηνά το μαλλί.

 

Go

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...