Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωχ! Το Google Chrome δεν μπόρεσε να βρει τη διεύθυνση οπειρατήςbay.sx Δοκιμάστε να φορτώσετε ξανά: οπειρατήςbay.sx

τι παίχτηκε ? εσάς μπαίνει ? έβαλα avast και malwarebytes anti-malware... λέτε να φταίνε αυτά ? :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Γύρνα ρε χαζέ σουηρδία(se) να σε στείλει στη παραπομπή(ac)

Να θυμάσαι τη πατρίδα του και πάντα θα έχεις redirect.

Gmtημαστούρασουμεσα.

ο τρελός!!

δούλεψε 

χουεχουεχουε! θα δούμε σειράπόψε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπόιος μου έστειλε μεσω κοσμοτε τσάμπα μνμ.ο αριθμός άγνωστος. Η απορία:εγινε λαθος ή ειναι γνωστός/η που δεν έχω το κινητο περασμενο και θα παρεξηγηθει αν δεν ανταποδώσω?

 

fuck it θα κάνω τη πάπια lol!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μικρά θαύματα των ημερών" ρε γατί!  :-)

 

 

 

( σαν αυτό που ξεπαρκάρεις από κατηφόρα και βλέπεις τον δείκτη της βενζίνης να ανεβαίνει σιγά σιγά. And boom, you' re having the feel! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλέτε, είχαμε βρει έναν core2duo, πολύ καλύτερος λέει από τον Pentium D μου, να τον κοτσάρουμε. Οκ, αλλά με λέει ο κουμπαράκος, αφού θα την κάνουμε που θα την κάνουμε όλη την δουλειά, δεν βάζουμε και win7 να ξεκολλήσεις πλέον από τα xp, που σε λίγο καιρό θα τα έχουν μόνο κάτι χρωματοπωλεία για να ανακατεύουν τις μπογιές της Βιβεχρώμ; Ναι λέω, ας κάνω κι αυτό το τεράστιο βήμα. Ναι αλλά η μητρική μου σηκώνει μόνο 2 gb ram. Έχω μία καλυτερη, λέει πάλι ο κουμπαράκος, έχω και 2 gb ram λέει, σύνολο 4 λέει, κομπλαδόρ. Δεν κοιτάς όμως μπας και βρεις κάναν quad, ξαναλέει ο κουμπαράκος, φτηνά τους πουλάνε τώρα, να φτιάξεις κάνα μηχάνημα της προκοπής; ΡΕΔΕΜΠΑΣΣΤΟΔΙΑΟΛΟ ΛΕΩ ΓΩ; Επειδή αυτός έχει ένα τούμπανο με 48 πυρήνες και 588 mb ram πρέπει κι εγώ να πάθω κάνα σοκ με τόσες αλλαγές; Κα επιπλέον έχει χαλάσει και ο εκτυπωτής μου και ψάχνω και δεν βρίσκω κανέναν να με βολεύει (να είναι ίδιος μα τον παλιό μου δηλαδή). Τι μανία είναι αυτή να αλλάζουν τα μοντέλα τους τόσο πολύ κάθε λίγο και λιγάκι.

 

Αυτά. Ολυμπιακάρα ναούμ!

 

 

Επίσης, σήμερα είναι 11-12-13, χαχα, καλό ε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εσύ τέκνον Βρούτε; Τσεκάρω αγγελίες από το πρωί για quad κλπ και αγχώνομαι μόνο με την ιδέα.

 

Τεσπά, πάω να κοιμηθώ κι εγώ δίπλα στην Βασουλίτα μου, ακόμα ξερνοβολάει η κοκόνα μου, δεν βιάζομαι, πιστεύω θα έχω αλλάξει μηχάνημα πριν την κυκλοφορία την windows 16. Μπον νουί έβρυμπάντυ.

 

 

 

έντιτ: με είπε παλικάρι του :wub:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...