Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κουρ΄άδιο αδερφέ μου κουράδιο !

μπε κανει η κατσίκα 
την λέγαν Μαργαρίτα 
μασούσε κουραδίτα
μπλιαχ μπλιαχ μπλιαχ 
 

είχα γράψει ενα καλύτερο αλλα πατήθηκε βαψκσπαψε χωρίς να το πατήσω και τα πήρε όλα τα πήγε πίσω <-- προφανώς --> άλλα όταν έκανα μπροστά είχε φύγει ολα ειχαν χαθεί και ηταν καλό τραγούδι 
κρήμα 
τέπσα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Οταν εγω λεω οτι ο χειμωνας ειναι για τον πεο, δικιο εχω.

 

Ολοι το εχουν ριξει στην κρεπαλη, στο αραλικι, αλλοι στο σεξ και τους ερωτες, εχουν παρατησει διαβασμα και οτιδηποτε δημιουργικο και γενικως παρατηρω μια αλλαγη σε ολους 45 μοιρων τουλαχιστον. Στον κυκλο μου τουλαχιστον (ηλικιες 18-20)

 

Heeeeeeellppp ρε πουστη μου, δεν μπορω να συγκεντρωθω στις δουλειες μουουουουουουουουου και δεν ξερω τι φταιει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μποτσόκρυο φταίει.Και εγώ έχω να κάνω ένα κάρo βλακείες για το ΤΕΙ,Τετάρτη και Πέμπτη αλλά λέω δεν μαμιέται, ποιος κάθεται τώρα;Ξέρω όμως οτι τα απογέυματα της Τρίτης και Τετάρτης θα πάρει ο κώλος μου φωτιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τοτε ρε, αυτοι που ζουνε Σκανδηναβια κτλ, πως σκατα μπορουν και εργαζονται μια χαρα. Καπου κανουμε εμεις λαθος :P

αυτοί ζουνε στο κρύο ολο το χρόνο και το έχουν συνηθίσει

κοιμούνται σε ιγκλού 

 

άλλο το ένα κ άλλο το άλλο μη μπερδεύεσαι  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ένα γκομενάκι που είχα στοχοποιήσει τον τελευταίο καιρό(πολύ συμπαθητικό κορίτσι btw), επιβεβαιώθηκαν οι υποψίες μου ότι έχει γκόμενο εδώ και πολλά χρόνια.  Shit, κατά πρώτον.

 

 

Κατά δεύτερον, αν ο γκόμενος της είναι ο τύπος που είδα στο φμπ(που 99,9% όντως είναι) τότε είναι πολύ,

 

 

 

ΠΟΛΥ

 

 

 

 

ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΣΧΗΜΟΣ

 

 

 

Μιλάμε, άμα τον έβλεπα στον δρόμο μπορεί και να του έδινα κανα ευρώ από λύπηση. Το φρύδι του είναι σαν πεσμένο, το σώμα καχεκτικό τελείως ενώ το βλέμα είναι κάτι ανάμεσα σε κουασιμούδου και του τέρατος από μια παλιά παιδική ταινία που δεν θυμάμαι τον τίτλο αλλά όλοι καταλάβατε ποιο εννοώ. Ούτε που θυμάμαι πόσο καιρό έχω να δω τόση ασχήμια μαζεμένη.

 

 

 

Και κάπου εδώ γεννάται ένα ερώτημα, σε βαθμό διλλήματος: Αν λέμε τώρα αύριο μεθαύριο χωρίσουν, και έρχεται και μου την πέφτει το γκομενάκι, τι κάνω; Άμα πω ναι, θα έχω βάλει τον εαυτό στην ίδια θέση με αυτό το...  ον; Γτφ δηλαδή νυχτιάτικα κάτι απορίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν υπαρχει λογος να σε ενδιαφερει σε τι θεση θα σε βαλει αυτη. Εσυ κοιτα τι γουσταρεις και το τι θα κανει αυτη, δουλεια της. Δεν ξερεις τι σκεφτεται και πως τα εχει στο μυαλο της. Μπορει πχ αυτον να τον ειχε επειδη ειχε μεγαλο πουλι. Εσενα να σε θελει γιατι εισαι καλο παιδι. Πολλα παιζουν οποτε το αφηνεις.

 

Δεν στεκει, γιατι κατι τετοια φαινονται βασικα οταν εισαι απο την απεξω. Η αληθεια ειναι οτι αμα την δαγκωσεις, λιγο δυσκολο να σκεφτεσαι και να το εφαρμοσεις τοσο ξεκαθαρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω υπόψην μου μια περίπτωση. Ο τύπος 1,90 με καλό σώμα, και καλούτσικο πρόσωπο ξερωγώ. Αν και μάλλον λίγο βλάκας. Η γκόμενά του 1,55 με περιττά κιλά, άχαρη, με πρόσωπο που φέρνει σε μάγισσα. Και αυτή 2η πρέπει να είναι στο μυαλό οπότε ταιριάζουν σε αυτόν τον τομέα. Για τα υπόλοιπα υποθέτω ότι κάτι έχει να κάνει με το σεξ. Κλάιν όμως, δεν με νοιάζει.

 

 

 

Βέβαια δεν καταλαβαίνω σε τι εξυπηρετεί αυτή η αντιστροφή στο ερώτημά μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαριέμαι να εξηγούμαι. Σημασία έχει πως αντί για τη θηλυκιά επικεντρώνεσαι στον εν δυνάμει πρώην.

Woman logic, πάμε παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...