Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Δεν μου αρέσουν οι γενικεύσεις, ούτε είμαι σεξιστής ή φαλλοκρατικό γουρούνι, αντιθέτως σέβομαι ιδιαίτερα το γυναικείο φύλο, αλλά ρε διάολε, δεν ξέρει να παρκάρει. Δεν γίνεται. Απλά δεν μπορεί. Να το χωνέψουμε.

 

Με τράκαρε 3 φορές για να χωρέσει το φίατ πάντα, σε σημείο που χωράει φορτηγό! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρέσουν οι γενικεύσεις, ούτε είμαι σεξιστής ή φαλλοκρατικό γουρούνι, αντιθέτως σέβομαι ιδιαίτερα το γυναικείο φύλο, αλλά ρε διάολε, δεν ξέρει να παρκάρει. Δεν γίνεται. Απλά δεν μπορεί. Να το χωνέψουμε.

 

Με τράκαρε 3 φορές για να χωρέσει το φίατ πάντα, σε σημείο που χωράει φορτηγό! :-D

 

χορός ζευγαρώματος είναι ρε άμπαλε... χαμπάρι δεν πήρες 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν μου αρέσουν οι γενικεύσεις, ούτε είμαι σεξιστής ή φαλλοκρατικό γουρούνι, αντιθέτως σέβομαι ιδιαίτερα το γυναικείο φύλο, αλλά ρε διάολε, δεν ξέρει να παρκάρει. Δεν γίνεται. Απλά δεν μπορεί. Να το χωνέψουμε.

 

Με τράκαρε 3 φορές για να χωρέσει το φίατ πάντα, σε σημείο που χωράει φορτηγό! :-D

Το οποιο παντα πρέπει να προσπαθήσει κανεις πολύ για να το χτυπήσει σε παρκάρισμα λόγω της φοβερης οπισθιας ορατότητας που έχει. Παίζει στον τομεα αυτο να έρχεται αμεσως μετα το σμαρτ ξερωγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος πως δεν έβλεπε. Μου έδωσε την εντύπωση πως δεν μπορούσε να το συμπλεκτάρει για απόσταση εκατοστών.

Η συμπλεκτάρισμα μισό μέτρο και φρένα ή καθόλου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποιο παντα πρέπει να προσπαθήσει κανεις πολύ για να το χτυπήσει σε παρκάρισμα λόγω της φοβερης οπισθιας ορατότητας που έχει. Παίζει στον τομεα αυτο να έρχεται αμεσως μετα το σμαρτ ξερωγω.

Ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να παρκάρεις smart;

Σοβαρολογώ.Εκεί που λες δεν χωράει τηλεκάρτα εγώ παρκάρω smart κι εκεί που χωράει νεκροφόρα κάνω δέκα μανούβρες να παρκάρω.Αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχαχχαχαχα μπαίνω στο badoo για ενα test drive (λόγο του thread με τα site γνωριμιών ) και βλέπω αυτό τον τύπο 

175632_300.jpg


Ελπίζω να μην ειναι αυτός που άνοιξε το thread
/νευρικό ΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΑΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...