Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

>implying οτι το σωμα δεν θα εχει θεμα με ινσουλινη αν οι υδατανθρακες θα ειναι απο το ψωμι και οχι την ζαχαρη?

Πρεπει να περιορισει τα ποσοστα προσληψης αμυλου. Ωστοσο, επιτρεπουν την ασπαρταμη κ την στεβια.

 

Για μενα οι υγροι υδαντανθρακες ειναι black list

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για πείτε, τι rating έχει το δεύτερο Χόμπιτ; Κάνει για παιδιά ή όχι;

Rated PG-13 for extended sequences of intense fantasy action violence, and frightening images

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζομάρες, εγώ ξέρω ότι στην κατάψυξη όλα διατηρούνται ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.

Φυσική επιλογή, όποιος έχει αντισώματα, έχει.

 

(Η κατάψυξή μου είναι σεταρισμένη λίγο πιο πάνω από τους -30 βέβαια.)

 

εχω κατι κυπελακια ουροτεστ να σε φερω ρε κακουλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Rated PG-13 for extended sequences of intense fantasy action violence, and frightening images

 

Xμ, στο πρώτο (στην τηλεόραση) καλά τα πήγαμε, αλλά είχαμε και κάτι αγκαλιές, κρυψίματα κτλ. Για DVD μας βλέπω, αργότερα, ούτε τον κόσμο να ενοχλήσουμε, και εμείς να το δούμε με την ησυχία μας στον κινηματογράφο.

 

Οκ, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xμ, στο πρώτο (στην τηλεόραση) καλά τα πήγαμε, αλλά είχαμε και κάτι αγκαλιές, κρυψίματα κτλ. Για DVD μας βλέπω, αργότερα, ούτε τον κόσμο να ενοχλήσουμε, και εμείς να το δούμε με την ησυχία μας στον κινηματογράφο.

 

Οκ, ευχαριστώ.

whattt????????

Εγώ που έβλεπα dracula Κόπολα όταν ήμουν 3χρονο υποθέτω ότι δεν πήγαινα καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο υπολογιστής σας δεν διαθέτει τις ελάχιστες προδιαγραφές για αυτό το λογισμικό. Μπορεί να προκύψουν σφάλματα κατά την λειτουργία. Η κάρτα γραφικών δεν διαθέτει τις απαραίτητες προδιαγραφές.(GPU:VRAM 512 MB)

 

Και όλα αυτά για το Pro 2014. Να πατήσω Ignore και να το τρέξω ή θα κλαίω μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλέτε, άλλη μια βραδιά αναρχοκομουνισμού και τσιπουροκατάνυξης με τον πατέρα και την μάνα έλαβε τέλος. Καλή φάση. Έμαθα γαργαλιστικές λεπτομέρειες για το χθεσινό (ή προχθεσινό ήτανε ; ) δικαστήριο των Γαλατών, επίσης έμαθα ότι ο ματατζής που ρήμαξε το πόδι της μανούλας δεν είναι πλέον άγνωστος αλλά γνωστός γιατί καρφώθηκε μόνος του (τσακαλάκος εν), και άλλα ευχάριστα.  Επίσης έμαθα γι αυτήν εδώ την ηρωική πλάτη:

 

BZ7VrJAIgAA4mEJjpglarge_zps4c7467eb.jpg

 

 

Αυτά. Καλησπέρα σας. Προσφέρω το μισό μου βασίλειο για 2-3 λάκτα σκέτες (χωρίς αμύγδαλο ) ή μπρέηκ λευκή με σταφίδα. Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά. Καλησπέρα σας. Προσφέρω το μισό μου βασίλειο για 2-3 λάκτα σκέτες (χωρίς αμύγδαλο ) ή μπρέηκ λευκή με σταφίδα. Ναι.

 

>προσφέρει το μισό του βασίλειο για μια break

>δεν ζητάει τη πράσινη με το φουντούκι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...