Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πληρώνεις 100 ευρώ για ένα δέμα με sp για να έρθει το πολύ σε 2 μέρες....Είμαστε στην 3η μέρα...τι τους λες!

Πεινάω. πες τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

^^ Μέσα είσαι.Φαντάσου να είχαμε και τίποτα σημαντικό να μας στείλουν( http://www.elta.gr/el-gr/ιδιώτες/αλληλογραφίαδέματα/ταχυμεταφορέςελτα/spm.aspx )....

(Και γούσταρα ντολμαδάκια σήμερα) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσκεψη χθες στον δερματολόγο, με την μικρή

 

[...]

 

μου το φελέκι μου μέσα.

 

Γιατροί και χαζά... ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ, ΘΕΛΕΙ ΘΑΛΑΣΣΑ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει καμία βρωμια εκεί πάνω για να φας;

Έχει και τρώω.Απλώς οι δικοί μου γουστάρουν να στέλνουν....και σιγά μην πω όχι  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατροί και χαζά... ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ, ΘΕΛΕΙ ΘΑΛΑΣΣΑ!

Τώρα, βάζει στο τροχόςπιτο, θερμοσίφωνα, διπλής, ενέργειας ντέ και αυτόνομη θέρμανση και σκάει μύτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμιά ώρα πάω για tattoo. Ήδη έχω αρχίσει και αγχώνομαι, νιώθω την καρδιά να χτυπάει πιο γρήγορα και τέτοια.

Καμιά συμβουλή της τελευταίας στιγμής; Έβαλα και το Eye of the Tiger να μου δώσει κουράγιο Χ-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε εντυπώσεις....πες του να σου βάλει αλοιφή ξυλοκαϊνης στο σημείο, υποτίθεται για να το μουδιάσει.
Don't panic, χαλάρωσε και απόλαυσέ το :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

Πριν λίγο έβαλα μια δόση Xylocream. Τουλάχιστον η όλη διαδικασία μού'παν ότι θα κρατήσει το πολύ 2 ώρες ουφφφφ. Τι καφέ, κανα γιάγκερ πρέπει να χτυπήσω!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρεσβεια της Ελλαδας στο Σικαγο εχει μεταφραστικο τμημα που μεταφραζει ΜΟΝΟ απο Αγγλικα σε Ελληνικα, οχι το αναποδο... Θα μπερδευονται, φαινεται...

 

Κλαιω και γελαω ταυτοχρονα....  :devil:  :devil:  :devil:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...