Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πήγα πέρυσι στα lidl να πάρω κάλτσες ισοθερμικές, μέρα προσφοράς. Πήγα κατα τις 8:15, λέω "καλα πηγα, θα έχει πραμα". Μπαίνω μέσα, ΑΔΕΙΟ το lidl. Περνάω τον πρώτο, δεύτερο.. στον τρίτο διάδρομο στο βάθος που ήταν τα προιόντα της προσφορας της ΠΤΑΝΑΣ! Black friday και μαλακιες! Τεσπα, προλαβα βρήκα καλτσες, μπουφαν και παντελόνια είχαν κανει φτερα. Το απόγευμα εξέφρασα την απορία μου στον αδερφό 

 

"Καλα ρε μλκ, δεν πίστευα πως υπάρχει τόσος κόσμος που πάει για snowboard/ski"

 

"Τι snowboard ρε ΜΑΛΑΚΑ" πήρα για απάντηση. "To κοκκαλάκι του να ζεστάνει θέλει ο κόσμος".

 

Έμεινα άφωνος, ένιωσα σαν την μαρία αντουανέτα! Στις 8 παρα 5 σήμερα θα είμαι και πάλι εκεί, με μία gopro στο κράνος μου :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγα πέρυσι στα lidl να πάρω κάλτσες ισοθερμικές, μέρα προσφοράς. Πήγα κατα τις 8:15, λέω "καλα πηγα, θα έχει πραμα". Μπαίνω μέσα, ΑΔΕΙΟ το lidl. Περνάω τον πρώτο, δεύτερο.. στον τρίτο διάδρομο στο βάθος που ήταν τα προιόντα της προσφορας της ΠΤΑΝΑΣ! Black friday και μαλακιες! Τεσπα, προλαβα βρήκα καλτσες, μπουφαν και παντελόνια είχαν κανει φτερα. Το απόγευμα εξέφρασα την απορία μου στον αδερφό 

 

"Καλα ρε μλκ, δεν πίστευα πως υπάρχει τόσος κόσμος που πάει για snowboard/ski"

 

"Τι snowboard ρε ΜΑΛΑΚΑ" πήρα για απάντηση. "To κοκκαλάκι του να ζεστάνει θέλει ο κόσμος".

 

Έμεινα άφωνος, ένιωσα σαν την μαρία αντουανέτα! Στις 8 παρα 5 σήμερα θα είμαι και πάλι εκεί, με μία gopro στο κράνος μου :P

"Μαρία Αντουανέτα". Επίσης αν βγάλει προσφορά για αερόθερμα, δεν τα θέλουν για το σπιτάκι του κήπου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαμε λοιπόν, 8 παρα 5 φτάσαμε ήταν ήδη ανοιχτά και γινόταν της τρελής. Πάλι καλά βρήκαμε 1 μπουφάν/παντελόνι ΚΑΙ σετάκι και 2 full face :P

 

ΚΑΝΕΙΣ δεν ακούμπησε τα κράνη (snowboradika) και τις μάσκες κλπ, ολοι στα μπουφαν/παντελόνια. Αν και για κράνος θα προτιμήσουμε ένα "καλό", ποτέ δεν ξέρεις, αν και είχα δει ένα νήμα κάπου εδώ που αφορούσε κράνη μηχανών και οι διαφορές από ανώνυμα/φτηνα με επώνυμα/ακριβά ήταν μηδαμινές.

 

AX! Nιώσαμε και εδώ στην Ελλάδα έστω και λίγη από τη λάμψη του Black friday! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μέθρα! 
ξυπνάω με τσι σημαία σε έπαρση , κάθομαι κανα 20λεπτο ξάπλα μπας κ ημερέψει κ συνέχιζε 
οπότ πάω να φτιάξω ενα γκαφέ και έρχομε φάτσα με φάτσα με αρκουδιαρέους (επισκέπτες) 
χουεχουεχουε

 

http://www.twitch.tv/rlenk

 

51/135 hours asleep in

This channel had been closed

Browse Games

The community has closed this channel due to terms of service violations.

τον μπανιάρανε 
οτι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαμε λοιπόν, 8 παρα 5 φτάσαμε ήταν ήδη ανοιχτά και γινόταν της τρελής. Πάλι καλά βρήκαμε 1 μπουφάν/παντελόνι ΚΑΙ σετάκι και 2 full face :P

 

ΚΑΝΕΙΣ δεν ακούμπησε τα κράνη (snowboradika) και τις μάσκες κλπ, ολοι στα μπουφαν/παντελόνια. Αν και για κράνος θα προτιμήσουμε ένα "καλό", ποτέ δεν ξέρεις, αν και είχα δει ένα νήμα κάπου εδώ που αφορούσε κράνη μηχανών και οι διαφορές από ανώνυμα/φτηνα με επώνυμα/ακριβά ήταν μηδαμινές.

 

AX! Nιώσαμε και εδώ στην Ελλάδα έστω και λίγη από τη λάμψη του Black friday!

 

Στα LIDL εχει κράνη?

 

In other news

 

Drones, drones everywhere

 

http://www.amazon.com/b?ref_=tsm_1_tw_s_amzn_mx3eqp&node=8037720011

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει Ελληνική ομάδα έρευνας για τους ρεπταλιανούς ?
θέλω να επικοινωνήσω με την ομάδα να ενημερώσω για κάτι σοβαρό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Νίκος Κωνσταντινίδης είναι η απάντησή σου

αν ηθελα να δω βίντεο στο youtube και να γελάσω ναι. 

-------

έστειλα πριν καιρό email στον David Icke και με ενημέρωσε για κάποια πράγματα που συμβαίνουν αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα πρέπει να μιλήσω με κάποια ομάδα να δημιουργήσω σύνδεσμο με το εξωτερικό.  Αρχικά επικοινώνησα μαζί του για να ζητήσω την γνώμη του για κάτι προσωπικό και το πράγμα πήρε άλλη τροπή.

 

έψαξα λίγο στο google και οι σελίδες που υποτίθεται οτι ασχολούνται δεν έχουν ιδέα , οι Ελληνες δεν έχουν ιδέα τι συμβαίνει . Οτι υπάρχει αυτή τη στιγμή στις Ελληνικές σελίδες ειναι ασυναρτησίες.

 

 τα πολλά λόγια ειναι φτώχεια , εδω θα είμαστε και θα τα δούμε όλα live.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...