Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Σήμερα είχα μια από τις πιο σουρεάλ εμπειρίες μου στη καριέρα μου σε αυτή τη δουλειά.Κάνω κ κάτι ad hoc counselling παπάτζες που με υποχρεόνουν από τη δουλειά 1-2 φορές την εβδομάδα για το προσωπικό μας.Επί 50 λεπτά άκουγα τον πόνο μιας κρυφής παντρεμένης με ένα παιδί για το πως είναι ερωτευμένος με τον καλύτερο στρέητ φίλο του (κ εκείνος δε ξέρει τπτ) κ πως βαριέται οικτρά τη γυναίκα του κ θέλει να την χωρίσει αλλά δε μπορεί.Μιλάμε το δράμα το ίδιο,ο τυπάς υπέφερε όχι αστεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέθρα φσσσσσσσσσσσ !!11!1  B)  

Πότε είχα κάνει τέτοια μαλακία στον νικοτς;

Σόρρυ νικοτς, έστω και ετεροχρονισμένα.

 

Καλλησπέρρα^

 

 

 

ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο μπαλίτσα 
δηλαδή ο αναμάρτητος να παίξει μπάλα με την πέτρα και άμα δε πονέσει το κότσι τ να μιλήσει για αναμαρτίες . μέχρι τότε ο νους μας εκατέρωθεν .

με λίγα λόγια σε συγχωράω και σε δίνω την ευχήμ 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα γνώρισα ένα πολύ κουλ άτομο, που παρότι συναντιόμασταν πρώτη φορά ήταν πολύ φιλικό και ανταλλάξαμε μερικές σύντομες κουβέντες, πρωτού έρθουμε σε πιο στενή επαφή...

 

 

 

... B)

Παρότι αδεσποτέξ παραήταν τροφαντό, φαίνεται το είχαν παραταίσει γιαυτό και ήταν χαδιάρικο, παρότι πήγε να δαγκάσει όταν το χαίδεψα στην κοιλιά, αλλά είμαι μαθημένος και προλαβαίνω και τραβάω το χέρι :-D

 

 

 

 

post-217321-0-31363300-1385748201_thumb.jpg

 

 

 

post-217321-0-68521900-1385748261_thumb.jpg

 

 

Θα το ξανασυναντήσω κάποια μέρα με ήλιο. Σήμερα ήταν τανάσκελα στο χόρτο και έκανε ηλιοθεραπεία!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...