Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Γαμησετα ρε. 4 μερες το εχω απο τοτε που το αγορασα, και δεν μπορω να το φαω, αηδια ειναι. Παντως εχω ακουσει οτι μπορεις να το αφηνεις και εξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος, θα το δοκιμάσω.

 

 

Επίσης τα σκόρδα και τα κρεμύδια πρέπει να αερίζονται; Τα είχα τα σκόρδα σε πλαστική και αυτά αλλά χάλασαν παρότι έπρεπε να κρατήσουν μήνες. Θέλουν έξω ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θέλουν αέρα εγώ τα σκόρδα τα έχω κρεμασμένα εκτός ψυγείου διατηρούνται για πολύ καιρό ετσι  , το ίδιο και τα κρεμμύδια τα ξερά όμως τα χλωρά θέλουν ψυγείο όχι όμως σε πλαστική σακούλα,  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω να καθαρισω την αλεπου απο ιστορικα και τετοια και στη κυριολεξια γαμηθηκε το συμπαν.κολλαγε συνεχεια και στο τελος δν ανοιγε καν.λεω ετσι εισαι?ανοιγω το προγραμμα απο cmd σε safe mode και κανω reset.ξεκολλησε το ανοιγω διαγραφω τα παντα B)  ....και μετα βλεπω οτι δεν εχει διαγραφει τιποτα απο τη μπαρα για τις διεθυνσεις...

 

I+hate+everything+_376350815ad2cc8ad6edc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ εδώ και 2 ώρες να κατεβάσω το αρχείο του οαεδ με τα ονόματα των επιτυχόντων στα προγράμματα κοινωφελούς εργασίας και πέφτει η σύνδεση.. Μα τοσο ζωα είναι; δεν μπορουσαν να προβλέψουν ότι θα γίνει πανικος από αυτούς που θα προσπαθήσουν να το κατεβάσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ εδώ και 2 ώρες να κατεβάσω το αρχείο του οαεδ με τα ονόματα των επιτυχόντων στα προγράμματα κοινωφελούς εργασίας και πέφτει η σύνδεση.. Μα τοσο ζωα είναι; δεν μπορουσαν να προβλέψουν ότι θα γίνει πανικος από αυτούς που θα προσπαθήσουν να το κατεβάσουν;

 

ΠΡΟΒΛΕΨΟΥΝ

 

Φιλε μου οταν το ειδα αυτο πηγα να πνιγω, στην ελλαδα βρισκεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...