Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έλα ντε. Γι αυτό λέω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις η μαγνητική είναι μια άχρηστη μαλακία και μισή.

καναδυό ενδεχόμενα που μπορώ να σκεφτώ:

1. δεν φταίει η δισκοκήλη για τον πόνο σου

2. μπορεί να μειώθηκε μεν το μέγεθός της, ο δίσκος όμως έχει μετατοπιστεί ή έχει προβάλλει περισσότερο και πιέζει με πιο ενοχλητικό τρόπο

3. ο ακτινολόγος είναι γτπ

4. έχει συμβεί κάτι άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 Προτείνω το 3. Ενιγουει θα τη δει και ορθοπεδικος απο βδομαδα και θα μου πει. Επίσης με ψήνει γνωστός να ξεκινησουμε κολύμβηση, στα ρηχά παντα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί προτείνεις το 3; Θα σου πρότεινα να προτείνεις το 1. Η κολύμβηση είναι πολύ καλή. Όπως επίσης και το ψαροντούφεκο, χουχου.

 

Πάω για νάνι, δεν αντέχω άλλο. Ελπίζω να μην με ξυπνήσει κανένας τσόγλανος απόψε. Χθες (δεν) κοιμήθηκα παρέα με την Βασουλίτα μου, έβηχε όλο το βράδυ. Σήμερα προς το παρόν δεν ακούγεται να βήχει, οπότε έχω σοβαρές πιθανότητες να κοιμηθώ. Α να δούμε. καληνύχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cheat day και τρως αυτό; φάει ένα ταψί σοκολατόπιτα να στανιάρεις :P

 

Ένα τέτοιο, ένα κρουασάν, 2 πακέτα πουράκια(κάτι βορειοευρωπαικά) και ένα kinder delice. Τι νόμιζες; Φαίνονται πολλά αλλά ήταν πολύ μικρά, ήθελε κάτι μεγαλύτερο αλλά δεν έχει τπτ στο σούπερ :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Προτείνω το 3. Ενιγουει θα τη δει και ορθοπεδικος απο βδομαδα και θα μου πει. Επίσης με ψήνει γνωστός να ξεκινησουμε κολύμβηση, στα ρηχά παντα :-D

 

Ωντας καποιος που εχει δυνοπαθησει απο την μεση του:

 

1)Κολυμβηση

2)Υπνος στο πλαι με μαζεμενα τα ποδια πανω

3)Μακρια απο πολυωρο αραγμα σε καναπεδες.Ανατομικες καρεκλες και σωστη σταση του σωματος.

4)Παντα κρατα ζεστους τους μυες τις πλατης σου.

 

και στην περιπτωση που παιζει κανα φραγκο ΤΡΑΒΑ ΓΙΑ YOGA.

Δεν ενδυκνεινται ολες οι μορφες yoga αλλα υπαρχουν συγκεκριμενες που ΟΝΤΩΣ βοηθανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσαρλς Μάνσον came out χθές στα 79 του περικαλώ ως bi.Αναφέρει πως σταθερά από τα 17 του είχε σεξουαλικές σχέσεις κ με άνδρες.Τι άστερι να έχουμε τέτοιο παρτάλι στις τάξεις μας λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τσαρλς Μάνσον came out χθές στα 79 του περικαλώ ως bi.Αναφέρει πως σταθερά από τα 17 του είχε σεξουαλικές σχέσεις κ με άνδρες.Τι άστερι να έχουμε τέτοιο παρτάλι στις τάξεις μας λέμε.

 

Εμ, τόσα χρόνια στη φυλακή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβηκα κέντρο και έπαθα ενα ψιλοσοκ

 

 

Γκόμενες με blazer και σηκωμένα μανίκια μόνο για να δείξουν το φιλιπινεζικο τατουάζ

 

Άνθρωποι που αντί να να έχουν κινητό ή iPod για να ακούσουν μουσική, είχαν 8" tablet...

 

 

Σπερες;

Α ναι

 

5,5% μειώθηκε ο πληθυσμός της ελλαδας το 2012!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χαχαχαχα υπερβολες viper παντου έτσι ειναι. Οχι?

 

Βέβαια σημερα ομολογουμενως γινεται της κακομοίρας στο κέντρο απο κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα υπερβολες viper παντου έτσι ειναι. Οχι?Βέβαια σημερα ομολογουμενως γινεται της κακομοίρας στο κέντρο απο κοσμο.

Είμαστε στην εποχή του εγωισμού. Δεν το λέω εγω αλλα οι επιστήμονες.

 

Το 8αρι tablet για τηλέφωνο μου έκατσε κάπως, στο λαιμό, βεβαίως βεβαίως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...