Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Και η γκαντεμιά του Νοέμβρη συνεχίζει ακάθεκτη. Μόλις τα εφτυσε το πολυαγαπημενο cx300 II.πεντε χρονακια τα έβγαλε χωρίς κιχ και τώρα το αριστερο ακουστικο έσβησε. Το να τα αγοράσω πάλι χλομο παντού 40+ ευρω ζητανε...αντε να βρω καινουργια απο αλλη μάρκα αντε ζητά δανεικά..τι θα κανω χωρίς ακουστικα??? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η γκαντεμιά του Νοέμβρη συνεχίζει ακάθεκτη. Μόλις τα εφτυσε το πολυαγαπημενο cx300 II.πεντε χρονακια τα έβγαλε χωρίς κιχ και τώρα το αριστερο ακουστικο έσβησε. Το να τα αγοράσω πάλι χλομο παντού 40+ ευρω ζητανε...αντε να βρω καινουργια απο αλλη μάρκα αντε ζητά δανεικά..τι θα κανω χωρίς ακουστικα??? :(

Και τα δικά μου. Χθες...

 

Something is wrong here...

 

 

Μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφήμιση στο ραδιόφωνο: "μην αφήνεις τον εαυτό σου να κρυώνει. Τηλεφώνησε τώρα στο 2310φστφστ και παρήγγειλε ποιοτικό καυσόξυλο και πέλετ". Τι λε ρε χαμένε, λες να αφήνω τον εαυτό μου να κρυώνει επειδή δεν ήξερα ως τώρα το τηλέφωνό σου; Επειδή δεν έχω μία και δεν ξέρω τι να πληρώσω και τι να πιστολιάσω τον αφήνω. Γρουμφ.

 

 

Μέρες, Βάηπερ.


επίσης, μην χάσετε σε καμιά περίπτωση αύριο την εκπομπή LIVΕ με την Εύα Αντωνοπούλου. Θα μιλήσουν ο θρύλος του μπάσκετ Καρίμ ΑμπντούλΤζαμπάρ και η γνωστή φωτογράφος Καλλιόπη. Αλήθεια λέω, να.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...