Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ε ρε μαλάκα! Έχω πλυντήριο πιάτων...

 

Το πόδι πατάει καλά, το περίεργο ειναι πως το πέλμα δεν έχει ανακλαστικά, αλλά και στις μύτες περπατώ και σπρώχνω καλά και μπάλα κλωτσάω.

 

Θα δείξει, εχθές ήμουν πολύ καλύτερα μέχρι που έκατσα σε μία γαμημένη καρέκλα,στο θέατρο, που βούλιαζε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μην ξανακάτσεις σε καρέκλα που βουλιάζει.

Να κάνεις τις ασκήσεις σου επιμελώς και αδιαλείπτως.

το πέλμα δεν έχει αντανακλαστικά, εννοείς δεν έχει αίσθηση; Προφανώς ενοχλείται - πιέζεται η αισθητική μοίρα του νεύρου (ισχιακού προφανώς)

 

 

 

Αφού ο Μαύρος δεν του άρεσε του Άσχετου, εε, του Άθλιου εννοούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν χτυπάς το νεύρο στην πίσω πλευρά του ποδιού στο ύψος του αςτραγαλου το πέλμα πετάγεται κανονικά, στο δεξί μου πόδι τουλάχιςτον. Ε, το αριστερό δεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με πηρε η μανα μου κατι...

 

Αλλα δεν μου αρεσε... Μπορω να παω να το αλλαξω εγω;

Γενικα ναι, αλλα define το "κατι".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν χτυπάς το νεύρο στην πίσω πλευρά του ποδιού στο ύψος του αςτραγαλου το πέλμα πετάγεται κανονικά, στο δεξί μου πόδι τουλάχιςτον. Ε, το αριστερό δεν!

 

Tι προβλημα εχεις στην μεση inso? Eλα, μιλα στον ειδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπεχ. Τι να πω φίλε, περαστικά εύχομαι. Πάλεψέ το όσο μπορείς πριν το χειρουργείο πάντως, αν το πόδι σου πατάει καλά και δεν άρχισε να σέρνεται.

 

 

Δεν βρίσκω τίποτις στους κανονισμούς περί Αστερίξ...

 

 

Γκανγκ, πηγαίνεις και στο ταχυδρομικό ταμιευτήριο κάθε 1η του μηνός από τις 5 τα χαράματα;

 

Α ξέχασα. Έχω όλες τις κακές συνήθειες. Την συνήθεια του να λαμβάνω σύνταξη, όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί, νομιζεις τα παπούδια πηγαίνουν αξημέρωτα στο ΤΤ για να πάρουν την σύνταξη; Για το μουχαμπέτι πηγαίνουν, την σύνταξη θα μπορούσαν να την πάρουν και με κάρτα αναλήψεων.

 

 

Όταν χτυπάς το νεύρο στην πίσω πλευρά του ποδιού στο ύψος του αςτραγαλου το πέλμα πετάγεται κανονικά, στο δεξί μου πόδι τουλάχιςτον. Ε, το αριστερό δεν!

 

νταζ ιστ δισκοκήλεν, γιααα, γιααα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τωρα που λετε για μέση εβγαλα και γω τη μαγνητικη μου σήμερα, εις αυριον τα σπουδαια. Σε καμια 10ετια θα ειμαι και γω σαν τον Μαθουσαλίξ τον Ινσομνιακ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...