Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έτσι είναι τα γεράματα Λίνκιν... Κι ο Λέφτερ, να φανταστείς, άμα  τραβήξει παραπάνω από 2-3 τσίπουρα το βράδυ, τον κυνηγάνε οι Γερμανοί το βράδυ στον ύπνο του...

 

Ετσι θα ειμαι δηλαδη απο εδω και περα? Να το ξεχασω το βραδυνο σαβουριασμα?   :fear:  :fear:  :fear:  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ετσι θα ειμαι δηλαδη απο εδω και περα? Να το ξεχασω το βραδυνο σαβουριασμα?   :fear:  :fear:  :fear:  :fear:

 

 

όχι βέβαια. ¨Ελα, μη γινόμαστε φλώροι, τι αξία έχει ο ύπνος μπροστά στο σαβούριασμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε, μην είστε κλαψομούνηδες. Εστιάστε στο γούστο του σαβουριάσματος/μπεκρουλιάσματος αντί να κλαψουρίζετε για τον μισοχαμένο ύπνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα μαλάκες, τον θυμάστε τον μαθουσαλίξ; Έτσι έχω καταντήσει, επί ενα μήνα η αριστερή μου πλευρά δε λειτουργούσε από πρόβλημα στη μέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σκάλωμα έχεις φάει τελευταία με τον Αστερίξ κολλητέ;

 

Λοιπόν, καλή φάση, ας συνεχίσουμε να περιγράφουμε πόσο γέροι και ανήμποροι νιώθουμε. Άλλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου λες! Διαγράφονται μηνύματα σχετικά με τον Αστερίξ; Ίσως διαβάζοντας τους κανονισμούς;

 

Είναι καλοκαίρι εκεί που είσαι ή χειμώνας; Για να σου πω πιθανές λύσεις του προβλήματός σου, σαν επιστήμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου λες! Διαγράφονται μηνύματα σχετικά με τον Αστερίξ; Ίσως διαβάζοντας τους κανονισμούς;

 

Είναι καλοκαίρι εκεί που είσαι ή χειμώνας; Για να σου πω πιθανές λύσεις του προβλήματός σου, σαν επιστήμων.

Χειμώνιασε ~10-20 βαθμούς έχει. Έχω κάνει ενέσεις με στερεοειδή στη σπονδυλική, χαπάκια στερεοειδων, Ibuprofen των 800 και κάνω κάτι ασκήσεις ενδυνάμωσης.

 

Ο γιατρός θέλει να με χειρουργησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπεχ. Τι να πω φίλε, περαστικά εύχομαι. Πάλεψέ το όσο μπορείς πριν το χειρουργείο πάντως, αν το πόδι σου πατάει καλά και δεν άρχισε να σέρνεται.

 

 

Δεν βρίσκω τίποτις στους κανονισμούς περί Αστερίξ...

 

 

Γκανγκ, πηγαίνεις και στο ταχυδρομικό ταμιευτήριο κάθε 1η του μηνός από τις 5 τα χαράματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...