Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Το περίεργο είναι ότι τα προηγούμενα ήταν κομπλέ. Ίσως φταίει ότι έβαλα 2 κοτόπουλα αντί για ένα και απορρόφησαν περισσότερη ενέργεια, παρόλο που το έψησα και παραπάνω.

 

 

Άμα δηλαδή με γαμήσει το στομάχι δεν χρειάζεται απαραίτητα ιατρική βοήθεια; Νόμιζα πως η σαλμονέλα είναι σχετικά σοβαρό μικρόβιο που σε στέλνει νοσοκομείο, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο μαλάκας είμαι. Πήρα 3 μπούτια κοτόπουλο για να τα ψήσω, να τα βάλω στην κατάψυξη και να τα φάω για μεσημεριανό άλλη φορά. Και κατέληξα να φάω τα 2 για βραδυνό πριν από λίγο


Δεν το έχω περάσει ... και ούτε θέλω ...
φίλη όμως που το πέρασε κατέληξε στο νοσοκομείο

Shit  :mellow:  Πάνω που είχα καθησυχαστεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η θεσσαλονικη απο χθες ειναι χωρισμενη σε 2 στρατοπεδα. Λαε του ινσομνια συσπειρωσου,τιποτα αλλο.

Επεξ/σία από athlios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν να υπαρχει ενα μικρο προβληματακι τελευταια. δεν μπορω να κοιμηθω εδω κ τρια βραδυα ενω θα επρεπε να επεφτα σαν πουλακι λογο κουρασης. αλλα με το που ξαπλωνω σε 20 λεπτα μου εχεο φυγει κ παιζω το παιχνιδι του ταβανιου. το φταει;;;;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι είναι τα γεράματα Λίνκιν... Κι ο Λέφτερ, να φανταστείς, άμα  τραβήξει παραπάνω από 2-3 τσίπουρα το βράδυ, τον κυνηγάνε οι Γερμανοί το βράδυ στον ύπνο του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...