Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω πως το πρωκτικό, όπως και οποιαδήποτε ερωτική επαφή εξαρτάται απο τα άτομα που συνευρισκονται και όχι απο το φύλο τους.

 

 

Ναι μωρέ κλαιν απλά σε ότι αφορά το πρωκτικό η συχνότητα του παραμένει αταλάντευτα μεγαλύτερη ως σεξουαλική πρακτική ανάμεσα σε 2 άνδρες.Πως να γίνει οι γκόμενες που τον πέρνουν πρωκτικά ακόμα τις ψάχνετε με το δίκανο.

 

Σε κάθε περίπτωση μη σε πιάνει ετεροκανονική πρεμούρα με φερετζέ την δήθεν ανοιχτομυαλοσύνη.Πρωκτικό σεξ = γκέι ποστάρισμα από Τοξοβόλο να πούμε.Απλά τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Swan dive στην καναπεδάρα για να διαπιστώσω ότι έχει ΤΟΥΡΚΙΚΑΡΕΜΑΛΑΚΑ!

 

Έλα εδώ ζεστούλι λλλλαααπτοπ :D

 

eastbound and down

Βλέπω πάλι το ISAM 1.0 και παραδέχομαι ότι, απλώς παρακολουθώντας το, έχω γίνει.

Ούτε καν μπύρα δεν έχω πιει.

 

Εκει ειναι να πας κοκκαλο να ξεφυγεις εντελως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ασχετο... Χτες με χαιρετισαν 2-3 ατομα, που δεν τα ξερα καθολου

 

WTF.....,?

 

Εμ, αυτά παθαίνεις όταν ανεβάζεις φώτο σου στο insomnia... Ti τραβάτε και εσείς οι διασημότητες πλέον... Λίβε δε φέι μους!  B)

Επεξ/σία από noob
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες είχα μια θείτσα εκεί στην δουλειά, κοιτάει μια προς το ταβάνι πουλέτε, και βλέπει μια ψιλορωγμή, την είχα δει κι εγώ αλλά δεν έδωσα σημασία. Δεν πιστεύω να μας πέσει τίποτα στο κεφάλι ε, λέει στο ψιλοαστείο, γιατί προχθές μια φίλη μου της έπεσε ένα κομάτι σοβάς στο κεφάλι από το ταβάνι της, χαχα. Τελειώνοντας την δουλειά λέω ας το κοιτάξω λίγο, μην πέσει κάνα κομμάτι σε καμιά γριά και πάθει και καμιά καρδιά και τα κακαρώσει και μας κλείσουνε και φυλακή πάνω στο άνθος μας και έχουμε και μωρά παιδιά και λοιπά και λοιπά. Παίρνω λοιπόν την σκάλα και ένα κατσαβίδι και αρχίζω να σκαλίζω, σταθερό φαινότανε, αλλά εμένα με μπήκε στο μυαλό ότι σώνει και καλά πρέπει να ρίξω το σαθρό κομμάτι μην πέσει σε καμιά γριά, και δώστου να σκαλίζω μέχρι που πέφτει μια κομματάρα σοβάς κάνα μισό τετραγωνικό ναούμ. ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΣΚΑΛΙΖΑ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ; Μια χαρά στεκότανε. Τώρα πρέπει ή να φέρω σοβατζή να το μπαλώσει, ή να φέρω γυψοσανιδά να το πατήσει μια γυψοσανίδα όλο να ησυχάσω εντελώς. Διακό και πενήντα λέει ο γυψοσανιδάς. Τα βίτσια πληρώνονται, λέει ο πατέρας. Σκατά στα μούτρα μου, λέω εγώ.

 

 

Καλιφάκινμέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από πάνω είναι ταράτσα. Παλιά είχε θέμα υγρασίας, φτιάχτηκε όμως, γίναν μονώσεις κλπ, και έχει πολλά χρόνια να φανεί υγρασία. Σε σημεία έχουν σκουριάσει τα σίδερα όμως, και η σκουριά φούσκωσε τον σοβά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γαμωτο μια βδομαδα τωρα εχω σκοτωθει με τους δικους μου.δεν μπορω να καταλαβω τι συμβαινει λες και μας εχουν φτυσει.γενικα πολυ ακυρος εχει βγει αυτος ο μηνας.ολο αναποδια και γκαντεμια.αντε να φυγει και να μην ξαναγυρισει.. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Θα σου πω εγω τι ειναι. Είσαι πανω απο 20 και μένεις με τους δικους σου. Αυτο ειναι. Συνέβει σε όλους μας και όχι δεν χρειαζεται καποια αφορμή για καυγα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...