Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερεις πόσο έχουν οι σερβιετες; Μηπως αγοράζετε και εσεις;;; (Εκτος απο το nicoc που το ξερουμε)

Δυο πακετα καθε μηνα=~8ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ξερεις πόσο έχουν οι σερβιετες; Μηπως αγοράζετε και εσεις;;; (Εκτος απο το nicoc που το ξερουμε)

Δυο πακετα καθε μηνα=~8ευρω...

 

12 προφυλακτικά 6 ευρώ. Φτάνουν 12 για ένα μήνα; Ε;

 

Και μετά κράζουμε τον άλλον που το έκανε χωρίς σκουφάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε τον Τοξο..

 

Τα χαμε πει τα δυο μας καποτε στο τεξας...

 

Κρεμες δεν βαζω...

 

Αλλα αποσμητικο ποσο πιο γυναικεια να μυριζει; ....

 

Πιο πολυ το κανω για το πρακτικο του θεματος και οχι για τι με γυρισε το μυαλο...

 

@mary... Αναγκαιο κακο ειναι να τις αγορασεται... 8€ κανει το πακετο αλλα το χαλας σε ενα μια;(δεν το χω ψαξει το θεμα)αλλα δεν νομιζω

 

Φανταζεσται να πεσω σε καμια και να μου πει φοραμε ιδιο αποσμητικο... Χαχαχα.. Θα τις πω οτι εγω εχω το ανδρικο και εχουν σχεδον την ιδια μυρωδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 προφυλακτικά 6 ευρώ. Φτάνουν 12 για ένα μήνα; Ε;

 

Και μετά κράζουμε τον άλλον που το έκανε χωρίς σκουφάκι

Ε με το ζορι φτανουν τα 12 αλλά ναι αυτό το ξεχασα!!! :lol: :lol: :lol:

@mary... Αναγκαιο κακο ειναι να τις αγορασεται... 8€ κανει το πακετο αλλα το χαλας σε ενα μια;(δεν το χω ψαξει το θεμα)αλλα δεν νομιζω

 

Οχι βασικά 8 περιπου κανουν τα δυο διαφορετικά πακετα και το ενα φευγει σιγουρα ολο καθε μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάγκες τσεκάρω το μούσι μου κ παίζει να χω αφήσει το καλύτερο μούσι όλων των εποχών στην 32χρονη πορεία μου.Θα το τριμάρω άλλη μια το βράδυ στο σπίτι αλλά σήριουσλι ΓΑΜΕΙ.Το πρωί άκουσα πάλι κοπλιμέντο από μια Ελβετή συνάδελφο για το πόσο αρρενωπός κ ελκυστικός δείχνω κ γενικά είναι η πρώτη φορά που ενθουσιάζομαι τόσο με το στυλ.Λέω να το κρατήσω,έχω πορωθεί πλέον κ δε το περίμενα.Τοξοβόλος ο μουσάτος να πούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eξαρτάται από το πόσο σεξουαλικά ενεργός είσαι τελικά.

 

Βλέπεις τι γίνεται; Σε αναγκάζουν ή να κόψεις το άθλημα ή να το κάνεις χωρίς σκουφάκι ή να πηγαίνεις στα μικελ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι, απο πότε η παροιμία για το μούσι και τον πούστη δεν ειναι αλήθεια;

Και κάτι ακόμα, η φωτογραφία με τη νύφη στο γυμναστήριο ειναι πραγματική και τραβήχτηκε την ημέρα του γάμου;

Επίσης να σημειώσω πώς τα προφυλακτικά στην Ελλάδα έχουν ακριβύνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι, απο πότε η παροιμία για το μούσι και τον πούστη δεν ειναι αλήθεια;

 

 

Τι λέει αυτή η παροιμία,ενημερώστε μη τους γαμήσω το λαικό θυμοσοφικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...