Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όχι. Τυχαία μου το είπε μια πελάτισσα. Τερμάτισέ το, εγώ λέω να πάω να κοιμηθώ γιατί σέρνομαι από την νύστα. Ευτυχώς δεν έχουμε σχολείο αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Θέλω μια εφαρμογή για το κινητό android που να συνδέω τα ακουστικά και να ακούω radio χωρίς σύνδεση στο διαδίκτυο
η προεγκατεστημένη εφαρμογή του κινητού μου μου κάνει κάτι κουλά και δεν με βολεύει
υπάρχει τέτοια εφαρμογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς όχι. Η μόνη εφαρμογή που ίσως να κάνει κάτι τέτοιο είναι το SpiritFM το οποίο 1) κάνει 8€, 2)απ΄όσο ξέρω έχει σταματήσει η ανάπτυξή του και 3) δεν είναι σίγουρο ότι θα δουλέψει καθότι δεν είναι συμβατό με όλα τα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι και τα chips στο UK είναι 

ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΚΑΒΑΛΑ

....

Θέλει προσπάθεια για να το κάνεις αυτό.

Αγαπημένο κολονήσι για 3 βδομάδες δεν θα τρώω την σαβούρα σου!!!!

Ήρθε σήμερα δεματάκι με χοιρινό τσιγαριαστό(2 κιλά),κλέφτικο,χοχλιούς μπουμπουριστούς,βλήτα να τα βράσω και άλλα καλούδια.

Fuck yeah.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βάζω το τσίπουρο βάζεις τους χοχλιούς;

 

 

Καλημέρες. Νοικοκυροσύνη σήμερις, θα αλλάξω τα χαλιά μου, θα βάλω τα χειμωνιάτικα, γιεεεα, φάκιν γιεεεεεα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Με ξύπνησε ο κουριερας σήμερα και ήταν πολύ επίμονος, μπράβο του, όχι μπράβο του. Πήρε τηλ. τον έκανα απόρριψη γιατί νομιζα ότι ήταν ξυπνητήρι, χτύπησε θυροτηλέφωνο 2-3 φορές, ξαναπήρε τηλ και μετά ξαναχτύπησε θυροτηλέφωνο, ε κάποια στιγμή ένοιωσα και άνοιξα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και νομιζα οτι ηταν college prof

 

http://bashny.net/t/en/12107

 

oh well

 

μερες

Ε γιατί όσο να ναι οι εικόνες είναι λίγες  :-D

εκτός από την επόμενη :P

Kezia Noble

 

977521_590671360966621_464944249_o.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1ον, ομορφαίνεις καθημερινά.

2ον, μη πλησιάσει καμία, έγινε; Σας θέλω όλες μίλια μακριά. Καταλαβαίνετε τι σας λέω;

3ον, όποια δω έτσι να τρίβεται σα γατούλα... (πούκα)... δεν είναι απειλή κοριτσάρες, δεν είναι απειλή!

4ον, θέλω πολλά, θέλω πολλά; Δε θέλω πολλά! Μόνο και μου έρθεις και μου πεις "θέλεις πολλά". (πούκα) Αυτό έχω να πω.

5ον, πώς να το πω να το καταλάβετε; (πούκα) Γιατί είσαι ωραίο μωρό, (μπαμ) γιατί; Μπορείς να μου πεις; (πούκα) Μακάρι να 'ξερες κι εσύ γιατί είσαι, μακάρι να 'ξερες, αλλά ΠΤΟΥ, δε ξέρεις...

 

Τα θεματάκια μου τα 'χω κι εγώ, τα 'χεις κι εσύ, πάμε να το κάνουμε όλο ένα. Εεεε, κορίτσια... απευθύνομαι σε σας και ειδικά σε αυτές που είστε Λευκάδα γιατί εδώ μένω. Είναι μόνο δικός μου, αλλά ακόμα δεν το ξέρει!

 

ΝΑ ΜΑΣ αν τονε θέλεις και δεν τον έχεις, γιατί είναι μόνο δικός μου, αλλά δεν το ξέρει κατάλαβες;

Επεξ/σία από slipknot
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...