Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαμά dimitra μόλις τώρα πρόσεξα οτι το avatar σου πιάνει μπάρα
μα τη μπαναγία τόσο καιρό έβλεπα ενα γκομενάκι να κάνει ποδήλατο :mellow: 


----------------------------------------------------
ντομεταξύ BLuE_PaNtHeR αμα σε πω πράγματα που σκέφτομαι ώρες ώρες θα βυθιστεί το μιαλό σου στο κενο 
δε θα σκέφτεσαι , θα είναι λες και δεν υπάρχεις κ θα αναρωτιέσαι αν υπάρχεις η νομίζεις οτι υπάρχεις κ είσαι απλά μια ιδέα απο το συνολικό συμπαντικό ενεργειακό σύνολο 

εγώ αυτό έπαθα που τα σκεφτόμουν 
για να γίνω ποιο κατανοητός , αυτή τη στιγμή μπορεί να μην είμαστε εδω που είμαστε αλλα να νομίζουμε οτι είμαστε εδώ που νομίζουμε οτι είμαστε και τίποτα απο αυτά να μην ειναι αλήθεια 

καταλαβαίνεις τι θέλω να πω? α?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μια ομελέτα με 2 αβγά, μπόλικα μανιτάρια και κομμάτια αλμυρό τυρί, ένα τοστ γαλοπούλα + τυρί + λίγο ντομάτα + λίγο ρώσικη, μία μεγάλη αραβική πίτα με μπόλικη ντομάτα + αλμυρό τυρί + 1 φέτα τυρί του τοστ + μανιτάρια + 1 φέτα γαλοπούλα και στο φούρνο. Αυτά με συνοδεία ρώσικης. Μάλλον το παράκανα λίγο σήμερα


+ Έχουμε γεμίσει τρολ που συζητάνε μεταξύ τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά Gatokoritso που την βρήκες την photo με το γατί?Παίζει να είναι ότι πιο cute έχω δει.Στείλε link :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε ποσο ΜΥΑΛΟ θελει για να μην τρεχει καποιος στο δρομο εν ωρα κατακλυσμου!?!?!?!? Ποσο ρε πουστη?? Μηδεν μυαλο πια,ακατοίκητο τελειως να πουμε?? Αντε πρωι πρωι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να φάω πρώτη φορά στη ζωή μου μανιτάρια (θα τα βάλω στην ομελέτα που έχει το μενού για σήμερα το βράδυ)
αν χρησιμοποιήσω λίγα από την κονσέρβα και τα υπόλοιπα τα αφήσω στο ψυγείο, χαλάνε;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπαίνω στο αυτοκίνητο το πρωι. Πυλωτή.

Παω να βαλω μπροστά κ δεν... Εμεινα απο μπαταρια λεω αφου ειδα κ το φωτάκι της καμπινας σε αλλη θέση απο το αυτόματο ανοιγμα με την πορτα.

Δε γαμει λεω θα γεμίσω μπαταρία.

 

Αποτέλεσμα. Παραβιασμενο αμαξι και είχαν κόψει τα καλωδια που δινουν εντολη τροφοδοσίας βενζινης.

Σκοτωνω άνθρωπο κ δεν έχω μάθει ακόμα πόσο θα πάει το μαλλί. .

Το οποιο παιζει κ να έγινε απο κακοήθεια και οχι για κλοπη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνω στο αυτοκίνητο το πρωι. Πυλωτή.

Παω να βαλω μπροστά κ δεν... Εμεινα απο μπαταρια λεω αφου ειδα κ το φωτάκι της καμπινας σε αλλη θέση απο το αυτόματο ανοιγμα με την πορτα.

Δε γαμει λεω θα γεμίσω μπαταρία.

 

Αποτέλεσμα. Παραβιασμενο αμαξι και είχαν κόψει τα καλωδια που δινουν εντολη τροφοδοσίας βενζινης.

Σκοτωνω άνθρωπο κ δεν έχω μάθει ακόμα πόσο θα πάει το μαλλί. .

Το οποιο παιζει κ να έγινε απο κακοήθεια και οχι για κλοπη.

Τι μαλακία είναι κι αυτή πάλι;Παλούκωμα στο μπούστη το κανίκαβλο.

εγώ τα μανιτάρια τα μασάω ωμά 

τρελαίνομαι για μανιτάρια  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

g069.jpg

Πειτε ποσο ΜΥΑΛΟ θελει για να μην τρεχει καποιος στο δρομο εν ωρα κατακλυσμου!?!?!?!? Ποσο ρε πουστη?? Μηδεν μυαλο πια,ακατοίκητο τελειως να πουμε?? Αντε πρωι πρωι...

Τόχω πληρώσει αυτό 1850€.Νταξ,όχι εγώ η μεικτή τα πλήρωσε αλλά έκατσα σα μπούστης πέντε ώρες στο πουθενά περιμένοντας την οδική βοήθεια + ένα ταξιδάκι με ΚΤΕΛ να στρώσω χαρακτήρα.....

 

+ Έχουμε γεμίσει τρολ που συζητάνε μεταξύ τους

Τουλάστιχον σωθήκαμε απ' τα αυτιστικά που μιλάνε μόνα τους.Ναι;

α;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...