Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί μερικοί(οποιοι και αν ειναι αυτοι) ειναι μαλακες. Γιαυτό. Και εσπασα τα πραγματα μου χωρις να αξιζει. Το μονο που θα αξιζε ειναι πολυ παρανομο και για να το πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κρίση θυμού-αγανάκτισης ύστερα από αρκετά χρόνια. Έσκισα 2 τοστ μεσα απο το σελοφαν που ειχα και ε΄γιξνα μπουρδέλο, άδειασα πεταξα το μπουκάλι που είχα μαζί μου, σκουπίστηκα στην καλη μου ζακετα που παραλίγο να σκισω, εριξα κλωστια σε ενα δεντρι και μπουνια σε άλλα 2 και μου ηρθε το νερο πανω μου εσκισα κατι πλαστικες σακουλες που μαζευα, έσπασα την κρεμάστα , τραβοντας τα ρουχα προς τα κατω, αδεισα ενα τραπεζι γεματο με πραγματα και κοπάνησα πεταξα παπουρτισα παντοφλες θερμοποπομπό, παραλίγο να σπασω την μπριζα  και πολλα άλλα ακόμα ψιλολοίδια΄. Γράφοντας αυτό το μυνημα είμαι στα τελειώματα.   *εσπασα και 2 στεκεσ μαλλιων και 1 λαστιχάκι καινούρια και κοπανησα την πορτα του ασανσερ. απορω πως δεν ήρθε κανένας να μου χρτυπησει την πορτα να δει τι συμβαίνει αλλά καλύτερα γιατί έτσι όπως θα του άνοιγ ΘΑ είχαμε άλλα . Και τ α χέρια μου έχουν κοκκινήσει.

 

 

 

Καλά που έχω και ψυχραιμία πανω στον θυμό και δεν έσπασα πράγματα που ιθα έλειπαν ή που κοστίζουν ακριβά. Η κάτω πόρτα της πολυκατοικίας στο τσακ δεν της έριξα κλοτσια να την σπάσω(που είναι ετοιμη να ξεχαρβαλώσει και μου την σπάει) και παραλίγο να ρτίξω κλοτσιαά σε ένα τζάμι του σπιτιου.

 

 

 

Αυτες οι "μικρές" "ασήμααντες" καθημερινές αναποδιες που έχουν στείλει κόσμο και κόσμο φυλακή ή νοσοκομείο.

 

Μόνο με γυαλικο/πιατικο φευγει θυμος.εχω στην ακρη κατι ακυρα ποτήρια κούπες από τα bp αν γίνει η στραβη ξερω που να ξεσπασω αποτελεσματικα και οικονομικά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...