Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι με φλόγιστρο το καψαλίζει και καίγονται τυχόν υπολείμματα φτερών.
Εμ αφού την τρως έχε στο νου σου μη φας καμία
Από κρεοπώλη τα παίρνεις ή συσκευασμένα από το κρεοπώλη; αν το δεύτερο να του λες να τα καψαλίσει...

Στην περίπτωσή σου αν και εφόσον είχα φιάλη υγραερίου θα το καψάλιζα μόνη μου εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ο παπάρας του Αγγελιοφόρου τους είδε ντυμένους Γαλάτες και προφανώς υπέθεσε ότι είναι και Ιερισσιώτες και έγραψε όλο καμάρι και αυτοπεποίθηση την παπαριά του. Δεν ήταν όμως... Από Ιερισσό ήρθαν 2 πούλμαν και αρκετά αυτοκίνητα, άγνωστο πόσα, οι υπόλοιποι (για 13000 κόσμο μιλήσανε, εμένα μεγάλο με φαίνεται το νούμερο αλλά δεν ήμουν ποτέ καλός σε τέτοιους υπολογισμούς) δεν ήταν Γαλάτες. Οι συγκεκριμένοι δε στο πανώ τους έγραφαν κάτι για νεολαία Σφύριζα.

 

 

Εκεί δίπλα τους ήμουν κι εγώ μπαη δε γουέη, είχαν πλάκα, και εγώ ακόμα πιο πλάκα με τους θηλυκούς Μπόλεκ και Λόλεκ δικάβαλο στο καρότσι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή πορεία ήταν.
Όχι τόσο μεγάλη σε σχέση με τον προηγούμενο Μάρτη,
αλλά πολύ πιο μεγάλη και δυναμική από την πορεία
της 24ωρης Γενικής Απεργίας που κήρυξε η ΓΣΕΕ πριν
τρεις μέρες.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πορεία του Μάρτη είχε ενωθεί με ένα συλλαλητήριο εκπαιδευτικών από ένα σημείο και μετά,  για να λέμε και την αλήθεια.

 

Λολ με τις φωτο του Βασιλίνου, δεν τις είχα δει, είναι θεός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3ος από δεξιά προσπαθούσα να δω το βρακάκι της Ελενίτσας

 

Από πίσω? 10 ετών παιδί και προσπαθούσες να διακρίνεις αν η Ελενίτσα φοράει string??   :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος είναι αυτός ;

 

Βασιλίνος, Αρχιμανδρίτης Χριστόδουλος Αγγελόγλου

το βιντεάκι που παρέθεσες δικό του είναι, το γράφει πάνω-πάνω. Ένας παλαβός συνταξιούχος παπάς είναι, χωριανός, με τα μπούνια στην επανάσταση, παπαφλέσα τον φωνάζουν στο χωριό. Σε όλα τα events θα κρέμεται από κάποιο μπαλκόνι και θα βγάζει φωτο και βίντεο. Το παπαδαριό γενικά κρατάει αποστάσεις ή και τάσσεται ξεκάθαρα κατά των αντιδράσεων, τον δεσπότη εκεί μια φορά τον μπινελίκωσαν χοντρά οι χωριανοί, ο παπαφλέσας όμως δεν καταλαβαίνει χριστό. 

 

 

Καλημέρα εβρυμπάντυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν τελειώνουμε καμιά ώρα με τους Γαλάτες; Αρκετά. Και με τις νεολαίες κομμάτων και όλα αυτά.

 

Άντε καλημέρα εβριμπόντι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...