Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι είναι αυτό ρε μαλάκα; Άμα ξεχαστώ και πάω και κάτσω τέρμα πίσω θα σηκωθεί σούζα.

 

Σε πρασινάκι βγαίνει; Πορμπαγκά έχει μεγάλο; Αερόσακους;

ισα ισα θα σας χωραει με τους ρυθμους που πας.

Full extra δινεις την γαλλικη μπανιερα κολλας κανα 10χιλιαρο και τσιμπας ενα τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ναι ρε φίλε αλλά πού θα το παρκάρω αυτό το γκαζούκι; Θα κρατήσω την γαλλική μπανιέρα προς το παρόν, μας χωράει όπως είμαστε και έχει και δυο θεσούλες ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φρικαλέο ΣΚ... Έχω να κάνω επανάληψη μια ολόκληρη ενότητα στην γλώσσα, + επανάληψη αγγλικά όλη την αλφαβήτα και τις λέξεις που ξεκινάνε από κάθε γράμμα ορθογραφία. Ρε με δουλεύετε ρε; Και τους υποσχέθηκα ότι θα τους πάω στο αεροδρόμιο να δούμε τα αεροπλάνα που γιορτάζει η αεροπορία ναούμ, και έχουμε και αγώνα ποδόσφαιρο την κυριακή το πρωί, και ένα πάρτυ γενεθλίων την κυριακή το μεσημέρη στα Γκούντης, και την πορεία για το Γαλατικό χωριό το σαββάτο το πρωί. Πού θα χωρέσουν όλα αυτά; Ααααργκχχχ. Και υποτίθεται ότι το ΣΚ θα χαλαρώσω για να ξαναπάω δουλειά την δευτέρα. Ααααααργγγγκκκχχχχχχχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι θελω να ακονισω τα μαχαιρια της δουλειας, και να συγυρισω το δωματιο μου γιατι εχω επισκεψεις αυριο, αλλα δεν εχω κανει απολυτως τιποτα ολη μερα εκτος απο κατι κομματια κατσικισια τυρια τυλιγμενα σε μπεικο στο φουρνο και να δω ενα επεισοδιο comic book men

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Εγώ σήμερα έβαψα το μπάνιο.</p>

<p> </p>

<p>Και την μπλούζα μου.</p>

<p> </p>

<p>ΚΑΙ τα μαλλιά μου.</p>

<p> </p>

<p>...</p>

<p> </p>

<p>ΓΑΜΩΤΟΚΕΡΑΤΟ ΚΑΙΤΟΝΣΒΕΡΚΟΜΟΥ!</p>

 

Αν ειναι πλαστικο χρωμα φευγει ευκολα μην σε προβληματιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φρικαλέο ΣΚ... Έχω να κάνω επανάληψη μια ολόκληρη ενότητα στην γλώσσα, + επανάληψη αγγλικά όλη την αλφαβήτα και τις λέξεις που ξεκινάνε από κάθε γράμμα ορθογραφία. Ρε με δουλεύετε ρε; Και τους υποσχέθηκα ότι θα τους πάω στο αεροδρόμιο να δούμε τα αεροπλάνα που γιορτάζει η αεροπορία ναούμ, και έχουμε και αγώνα ποδόσφαιρο την κυριακή το πρωί, και ένα πάρτυ γενεθλίων την κυριακή το μεσημέρη στα Γκούντης, και την πορεία για το Γαλατικό χωριό το σαββάτο το πρωί. Πού θα χωρέσουν όλα αυτά; Ααααργκχχχ. Και υποτίθεται ότι το ΣΚ θα χαλαρώσω για να ξαναπάω δουλειά την δευτέρα. Ααααααργγγγκκκχχχχχχχ.

 

Ποσα εχεις Λεφτερ? Να σου ζησουν αλλα δεν σε χαλασε!  :-D

 

εγω παλι θελω να ακονισω τα μαχαιρια της δουλειας, και να συγυρισω το δωματιο μου γιατι εχω επισκεψεις αυριο, αλλα δεν εχω κανει απολυτως τιποτα ολη μερα εκτος απο κατι κομματια κατσικισια τυρια τυλιγμενα σε μπεικο στο φουρνο και να δω ενα επεισοδιο comic book men

 

Λεει τιποτα αυτο (comic book men)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο γαμάει η κίντερ σοκολάτα! Το χάπυ χίπο βέβαια δεν πιάνεται, μακράν το καλύτερο, αλλά, αφού κανείς δεν μας έφερε χάπυ χίπο, και η σοκολατίτσα μια χαρά είναι.

 

 

Ποσα εχεις Λεφτερ? Να σου ζησουν αλλα δεν σε χαλασε!  :-D

 

3 :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μια μερα θα μπουν τα παιδια σου στα ιντερνετς, θα δουν οτι τους ετρωγες τα γλυκα και ή θα φυγουν απο το σπίτι, για παντα ή θα σε σκοτώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρουν ήδη ότι τους τρώω τα γλυκά ρε. Ο μεγάλος δηλαδή το ξέρει. Δεν πολυγουστάρει γλυκά, σοκολάτες κυρίως δεν θέλει καθόλου, μόνο τα γκοφρετοειδή τρώει. Αν όμως φέρει κανείς πατατάκια - γαριδάκια κλπ, τα καβατζώνει αμέσως και τα κρύβει, σε στυλ "φέρτα δω, φέρτα δω πριν τα φάει ο μπαμπάς". Τα κρύβει και τα εμφανίζει τις τετάρτες που βλέπουμε παρέα τσάμπιονς ληγκ :-D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...