Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Σκέφτομαι να πάρω πακέτο σουβλάκια από Μπαιρακταρη το βράδυ.

Θα τρώγονται μέχρι τα Πατήσια?

Θα ζεχνει το τραίνο και θα με βρίζουν όλοι?

Να πάρω απλά από κάνα της γειτονιάς?

 

Ναι σε όλα! :lol:  Eντάξει για το βρίσιμο δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά,από μέσα τους μπορεί να ρίξουν κανένα μπινελίκι. :P Αλλά δε βλέπω το λόγο να μην πάρεις από Πατήσια. Κάτω Πατήσια ή Άνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι σε όλα! :lol:  Eντάξει για το βρίσιμο δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά,από μέσα τους μπορεί να ρίξουν κανένα μπινελίκι. :P Αλλά δε βλέπω το λόγο να μην πάρεις από Πατήσια. Κάτω Πατήσια ή Άνω?

Ανω. Νταξ εχει καλα και κοντα μου αλλα με έχει πιασει μια τάση να γουρουνιασω σημερα χυμαδι στο σπιτι με σουβλάκια και το να τα φαω στο ποδι θα μου χαλάσει το πρόγραμμα.

 

Η μλκια ειναι πως την προηγούμενη εβδομάδα ενας είχε παρει πακέτο και βρωμαγε ολο το βαγονι σουβλακιλοιδρωτιλα και ναι εκραζα απο μέσα μου. Οποτε το σκέφτομαι... :lol:

 

Αλλα επειδή είμαι κοτα σε κάτι τετοια με βλεπω από γειτονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανω. Νταξ εχει καλα και κοντα μου αλλα με έχει πιασει μια τάση να γουρουνιασω σημερα χυμαδι στο σπιτι με σουβλάκια και το να τα φαω στο ποδι θα μου χαλάσει το πρόγραμμα.

 

Η μλκια ειναι πως την προηγούμενη εβδομάδα ενας είχε παρει πακέτο και βρωμαγε ολο το βαγονι σουβλακιλοιδρωτιλα και ναι εκραζα απο μέσα μου. Οποτε το σκέφτομαι... :lol:

 

Αλλα επειδή είμαι κοτα σε κάτι τετοια με βλεπω από γειτονια.

Καλύτερα από γειτονιά,να μείνει κανα φράγκο κι εκεί.

 

 

Σε παρόμοια φάση πάντως,βάλε (πες να σου βάλουν) αλουμινόχαρτο και διπλή σακούλα,μία με σελοφάν τυλιγμένα τα φαγιά+το αλουμινόχαρτο) και άλλη μία σακούλα όλα τα συμπαρομαρτυρούντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν έχεις άδικο αν και επειδή είμαι παιδί του κέντρου πάντα στήριζα τα μαγαζιά της περιοχής (ειχα κι εγω μια περίοδο). Αλλα η γειτονιά είναι όντως ριγμενη.

 

θενξ για το τιπ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις άδικο αν και επειδή είμαι παιδί του κέντρου πάντα στήριζα τα μαγαζιά της περιοχής (ειχα κι εγω μια περίοδο). Αλλα η γειτονιά είναι όντως ριγμενη.

 

θενξ για το τιπ :)

 

ρε, σαδιστη, δεν τους λυπάσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη μυρωδιά, έχω ρίξει μπινελίκια στους τύπους που μπαίνουν με τα junk foodια στα μμμ.
Ο συνδυασμός ιδρωτίλας και γυρίλας σε κλειστό μη αεριζόμενο χώρο είναι μπόχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ειναι η μαμά Yin κ ο θείο lucifer? με μπαράτησανε κ φυανε   :cry: 

θα βγάλω golden alert
ακριβότερο  :mellow: 

πως φευγει έτσ η μέρα ? δυο τραγούδια βάζω να ακούσω στις 3ης το μεσημέρι κ πάει 7 παρά 
θα βάλω ταινία κ θα ξυπνήσω σε κανα γηροκομείο κανα πρωί κ δε θα πάρω χαμπάρ



 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...